2014


ZAKOŃCZENIE   SEZONU   12.10.2014    -    SAMBOREK

1  .  Maślak  Robert                   5695
2  .  Wójtowicz  Zbigniew         5495
3  .  Holik  Sebastian                 3465
4  .  Maślak  Edward                 3455
5  .  Stefanik  Mariusz               2820
    .  Antos  Wiesław                  2820
7  .  Kamiński  Jan                    2810
8  .  Czubaj  Mirosław               2690
9  .  Czyżowski  Grzegorz         2610
10.  Wójcik  Michał                   2525
11.  Drożdż  Tadeusz                1965
12.  Piszczek  Henryk                1885
13.  Góra  Marek                       1605
14.  Świdowski  Stanisław        1500
15.  Polus  Mirosław                  1370
16.  Lelek  Krzysztof                  1055
17.  Polus  Adam                       1020
18.  Fudali  Mariusz                    355
19.  Tyrka  Jan                           0
20.  Kubala  Franciszek               0

juniorzy    

1  .  Wójcik  Wiktor                1815
2  .  Kutek  Tomasz                 420
3  .  Fudali  Dawid                   150 


PUCHAR  JESIENI   -   28.09.2014   -   PARK  MIEJSKI

1 . Maślak  Edward                          5420
2 . Góra Marek                                 3330
3 . Czubaj Mirosław                         2960
4 . Kamiński Jan                               2910
5 . Piszczek Henryk                         2690
6 . Świdowski Stanisław                 2625
7 . Stefanik Mariusz                         1915
8 . Antos Wiesław                             1850
9 . Drożdż Tadeusz                            1775
10. Maślak Robert                             1625
11. Wójtowicz Zbigniew                   1305
12. Wójcik Michał                             1085
13. Łukasik Tadeusz                          600
14. Piszczek Marek                              0

juniorzy

1 . Piszczek Jakub                           730
2 . Wójcik Wiktor                            505
3 . Szpil Jakub                                 440


PUCHAR  PREZESA  -  24.08.2014  -  SAMBOREK

1 . Czubaj Mirosław                 8730
2 . Maślak Robert                    8610
3 . Piszczek Henryk                 7910
4 . Maślak Edward                   7070
5 . Góra Marek                        6390
6 . Świdowski Stanisław          5460
7 . Wójcik Michał                     3820
8 . Czyżowski Grzegorz           3420
9 . Polus Mirosław                   2120
10. Fudali Mariusz                   2000
11. Antos Wiesław                  1940
12. Piszczek Marek                  1730
13. Wójtowicz Zbigniew           850
14. Stefanik Mariusz                  0

junorzy

1 . Piszczek Jakub                   2290
2 . Fudali Dawid                       870
3 . Wójcik Wiktor                     390




ZAWODY  UDZIAŁOWCÓW WSPÓLNOTY  - 20.07.2014  -  SAMBOREK

1. Wątor Wiesław                    2190
2 . Polus Mirosław                   1585
3 . Piskorz Jan                          1365
4 . Kutek Mieczysław               1280
5 . Kulig Bogdan                       1270
6 . Gdula Zbigniew                   1225
7 . Wójtowicz Zbigniew           1110
8 . Plonder Kazimierz               915
9 . Machlowski Marek               865
10.Tyrka Jan                              760
11. Przeźmiński Henryk           715
12. JakubowskiZbigniew          570
13. Dłużyk Jan                           545
14. Zapiur Krzysztof                 510
15. Drożdż Tadeusz                  390
16. Kutek Tomasz                     330
17. Polus Adam                         150
18. Papierz Jan                           0
     Kamieniarz Jan                      0
     Głuszczak Stefan                   0
     Pastor Jerzy                           0



PUCHAR  LATA  -   13.07.2014  -  SAMBOREK

1 . Maślak  Edward                    9610
2 . Czubaj Mirosław                   9435
3 . Antos Wiesław                      6090
4 . Świdowski Stanisław            5505
5 . Stefanik Mariusz                  5440
6 . Góra Marek                          5075
7 . Polus Mirosław                     4350
8 . Maślak Robert                      4085
9 . Czopkiewicz Damian            3725
10. Putaj Janusz                       2915
11. Wójtowicz Zbigniew           2890
12. Fudali Mariusz                    2260
13. Szabat Arkadiusz               1950
14. Machlowski Marek                965
15. Gałat Marcin                         820
16. Drożdż Tadeusz                    nk

juniorzy

1 . Fudali Dawid                        1250



PUCHAR  STARORZECZA  - 15.06.2014 - PARK  MIEJSKI

1 . Czubaj Mirosław                      5550
2 . Maślak  Robert                         5450
3 . Piszczek Henryk                       4440
4 . Maślak  Edward                        3910
5 . Świdowski  Stanisław              3605
6 . Wójcik Michał                           3135
7 . Polus Mirosław                         2915
8 . Stefanik Mariusz                      2665
9 . Piszczek Marek                        2195
10.  Fudali Mariusz                       1520
11 . Przeźmiński Henryk              1495
12 . Machlowski Marek                  580
13.  Wójtowicz Zbigniew                n/k

juniorzy

1 . Piszczek Jakub                        1330
2 . Fudali Dawid                            650
2 . Wójcik Wiktor                          615


SPŁAWIKOWE  MISTRZOSTWA  SKAWINY  -  01.06.2014  -  PARK  MIEJSKI

sektor A

1.  Maślak Robert                    3310
2.  Więckowski Andrzej          3195
3.  Piszczek Henryk                3175
4.  Więckowski Piotr               2665
5.  Czyżowski Grzegorz          2340
6.  Czubaj  Mirosław               1995
7.  Adamczyk Sławomir          1455
8.  Kamiński Jan                      1445
9.  Duda Jacek                         610
10.Wójtowicz Zbignie  w           600
11.Ziaja Tadeusz                     145

sektor B

1. Budek Kazimierz                   4850
2. Przeźmiński Henryk              3785
3. Polus Mirosław                      3570
4. Maślak Edward                      3520
5. Piszczek Marek                     2710
6. Świdowski Stanisław             2445
7. Zielnik Grzegorz                    2420
8. Barski Zdzisław                     1800
9. Stefanik Mariusz                   1695
10.Szczypczyk Tadeusz              70

juniorzy

1. Piszczek Jakub                       1730


klasyfikacja końcowa

1.  Budek Kazimierz              
2.  Maślak Robert                   
3.  Przeźmiński Henryk          
4.  Więckowski Andrzej
5.  Polus Mirosław
6.  Piszczek Henryk
7.  Maślak Edward
8.  Więckowski Piotr
9.  Piszczek Marek
10. Czyżowski Grzegorz
11. Świdowski Stanisław
12. Czubaj Mirosław
13. Zielnik Grzegorz
14. Adamczyk Sławomir
15. Barski Zdzisław
16. Kamiński Jan
17. Stefanik Mariusz
18. Duda Jacek
19. Wójtowicz Zbigniew
20. Szczypczyk Tadeusz
21. Ziaja Tadeusz

juniorzy

1. Piszczek Jakub         



MISTRZOSTWA KOŁA         I tura         17.05.2014          Podgórki Tynieckie

sektor A

1 . Maślak Robert                       3545
2 . Wójcik Michał                        1858
3 . Piszczek Henryk                    1445
4 . Stefanik Mariusz                   1005
5 . Przeźmiński Henryk              685
6 . Drożdż Tadeusz                     240
7 . Fudali Mariusz                        30
8 . Piszczek Marek                        0

sektor B

1 . Czubaj Mirosław                     4665
2 . Świdowski Stanisław              4170
3 . Wójtowicz Zbigniew               1165
4 . Polus Mirosław                        835
5 . Kamiński Jan                           590
6 . Maślak Edward                        470
7 . Antos Wiesław                        320
8 . Machlowski Marek                     0

juniorzy

1 . Piszczek Kuba                         955
2 . Fudali Dawid                           455
3 . Wójcik Wiktor                         170

MISTRZOSTWA KOŁA           II tura           18.05.2014            Samborek

sektor A

1 . Piszczek Henryk                         9390
2 . Maślak Edward                          6050
3 . Wójcik Michał                             5830
4 . Stefanik Mariusz                        5555
5 . Wójtowicz Zbigniew                   5420
6 . Fudali Mariusz                             2010
7 . Piszczek Marek                            1750
8 . Machlowski Marek                       570

sektor B

1 . Czubaj Mirosław                            12515
2 . Świdowski Stanisław                       9990
3 . Przeźmiński Henryk                          9355
4 . Polus Mirosław                                9040
5 . Maslak Robert                                  8840
6 . Antos Wiesław                                 8540
7 . Drożdż Tadeusz                                6725
8 . Kamiński Jan                                    4865

MISTRZOSTWA  KOŁA   -     klasyfikacja  końcowa

1 . Czubaj Mirosław                         2 pkt        17180
2 . Świdowski Stanisław                  4 pkt        14160
3 . Piszczek Henryk                          4               10835
4 . Wójcik Michał                              5              7688
5 . Maślak Robert                             6              12385
6 . Przeźmiński Henryk                     8              10040
7 . Polus Mirosław                            8              9875
8 . Wójtowicz Zbigniew                    8              6585
9 . Stefanik Mariusz                          8              6560
10 . Maślak Edward                           8              6520
11 . Antos Wiesław                          13             8860
12 . Drożdż Tadeusz                         13              6965
13 . Kamiński  Jan                             13            5455
14 . Fudali Mariusz                            13              2040
15 . Piszczek Mariusz                        15               1750
16 . Machlowski Marek                     16               570

juniorzy

1 . Piszczek Kuba                             2 pkt         3115  
2 . Fudali Dawid                               4                2365
3 . Wójcik Wiktor                             6                1522



PUCHAR WIOSNY - PARK MIEJSKI - 27.04.2014

 1. Maślak Robert - - - -  - - - - - - - - - - 8035
 2. Maślak Edward - - - - - - - - - - - - - - 7440
 3. Twardy Grzegorz - - - - - - - - - - - - -5215
 4. Czubaj Mirosław - - - - - - - - - - - - - 5000
 5. Drożdż Tadeusz - - - - - - - - - - - - - -4255
 6. Wójcik Michał - - - - - - - - - - - - - - - 4180
 7. Antos Wiesław  -- - - - - - - - - - - - - -3570
 8. Świdowski Stanisław - - - - - - - - - - -3465
 9. Piszczek Henryk - - - - - - - - - - - - - 3225
10.Kamiński Jan - - - - - - - - - - - - - - - -2680
11.Polus Mirosław - - - - - - - - - - - - - -  2440
12.Czyżowski Grzegorz - - - - - - - - - - - 2235
13.Wójtowicz Zbigniew - - - - - - - - - - - 1835
14.Piszczek Marek - - - - - - - - - - - - - - 1585
15.Fudali Mariusz - - - - - - - - - - - - - - -750
16.Machlowski Marek - - - - - - - - - -  - - 540

juniorzy

 1 . Piszczek Kuba - - - - - - - - - - - - - - - - 1475
 2 . Wójcik Wiktor - - - - - - - - - - - - - - - - - 700
 3 . Fudali Dawid - - - - - - - - - - - - - - - - - -610


ROZPOCZĘCIE  SEZONU  -  SAMBOREK - 06.04.2014

 1 . Czubaj Mirosław - - - - - - - - - - - - 14535
 2 . Maślak Robert - - - - - - - - - - - - - -12780
 3 . Stefanik Mariusz - - - -  - - - - - - - - - 9985
 4 . Piszczek Henryk - - - - - - - - - - - - - -7670
 5 . Czyżowski Grzegorz - - - - - - - - - - - -6720
 6 . Drożdż Tadeusz - - - - - - - - - - - - - - 5815
 7 . Maślak Edward - - - - - - - - - - - - - - -5545
 8 . Świdowski Stanisław - - - - - - - - - - - 5525
 9 . Kamiński Jan - - - - - - - - - - - - - - - -5375
 10. Wójcik Michał - - - - - - - - - - - - - - - 4760
 11. Fudali Mariusz - - - - - - - - - - - - - - -4540
 12. Piszczek Marek - - - - - - - - - - - - - - 4030
 13. Łukasik Tadeusz - - - - - - - - - - - - - 3615
 14. Wójtowicz Zbigniew - -  - - - - - - - - -3525
 15. Machlowski Marek - - - - - - - - - - - - 2775
 16. Tyrka Jan - - - - - - - - - - - - - - - - - -2530

juniorzy

 1 . Wójcik Wiktor - - - - - - - - - - - - - - 3250
 2 . Fudali Dawid - - - - - - - - - - - - - - - 1995
 3 . Piszczek Kuba - - - - - - - - - - - - - - 1105