2015


ZAKOŃCZENIE SEZONU - Samborek - 11.10.2015

sektor A
1 . Stefanik Mariusz            3075
2 . Świdowski Stanisław     2455
3 . Góra Marek                     2150
4 . Wójtowicz Zbigniew       1785
5 . Polus Mirosław               1655
6 . Holik Sebastian              1540
7 . Monica Mariusz              1275
8 . Badura Marcin                 930
9 . Kutek Mieczysław            720
10.Piskorz Jan                      250

sektor B
1 . Maślak Robert                 2740
2 . Maślak Edward               2085
3 . Piszczek Henryk              1510
4 . Lelek Krzysztof                1080
5 . Kamiński Jan                     635
6 . Piszczek Marek                 500
7 . Drożdż Tadeusz                460
8 . Antos Wiesław                  250
9 . Gdula Zbigniew                 130
10.Przeźmiński Henryk           90

sektor C - juniorzy
1 . Piszczek Jakub                     1000
2 . Kutek Tomasz                        760
3 . Gąsiorowski Piotr                  235
4 . Nenko Paweł                          210
5 . Kaczmarczyk Krzysztof         100
6 . Sarna Bartłomiej                      85


PUCHAR JESIENI - Podgórki Tynieckie - 27.09.2015

sektor A
1 . Maslak Robert                   3600
2 . Piszczek Henryk                3570
3 . Polus Mirosław                   2995
4 . Kamiński Jan                      2285
5 . Góra Marek                         2050
6 . Przeźmiński Henryk            1785
7 . Badura Marcin                     980
8 . Piskorz Jan                          630
9 . Gdula Zbigniew                    465
10.Fudali Mariusz                        0

sektor B
1 . Maślak Edward                      6865
2 . Czubaj Mirosław                    5120
3 . Antos Wiesłąw                       3280
4 . Świdowski Stanisław             2565
5 . Kutek Mieczysław                  2090
6 . Wójtowicz Zbigniew               1870
7 . Piszczek Marek                      1340
8 . Drożdz Tadeusz                      1070
9 . Holik Sebastian                      975
10.Stefanik Mariusz                    860
11.Cremers Marcus                        0
 
sektor C - juniorzy
1 . Fudali Dawid                          1405
2 . Piszczek Jakub                       875
3 . Nenko Paweł                           610
4 . Gąsiorowski Piotr                    560
5 . Kutek Tomasz                         535
6 . Kaczmarczyk Krzysztof           485



ZAWODY GRUNTOWE - Żwirownia Samborek - 26.09.2015

1 . Przeźminski Henryk       4665
2 . Góra Marek                   4075
3 . Lelek Krzysztof              3745
4 . Zapiór Krzysztof            2330
5 . Czubaj Jacek                 2215
6 . Pastor Jerzy                  1320
7 . Papierz Jan                     550
8 . Piskorz Jan                     515
9 . Wójtowicz Zbigniew        505
10.Drożdż Tadeusz              430
11.Polus Mirosław                370
12.Gdula Zbigniew               295
13.Kutek Mieczysław            120
14.Kutek Tomasz                  40
15.Stefanik Andrzej              35
16.Bieda Stanisław                10
17.Głuszczak Stefan               0
 - - Kamieniarz Jan                  0
 - - Polus Adam                       0
 - - Cremers Marcus                0
 - - Pląder Kazimierz 0


PUCHAR PREZESA  -  Żwirownia Samborek  -  30.08.2015

sektor A
1 . Czubaj Mirosław                   7545
2 . Czyżowski Grzegorz             7050
3 . Świdowski Stanisław             6145
4 . Maślak Robert                       5725
5 . Gdula Zbigniew                     4005
6 . Badura Marcin                       3030
7 . Góra Marek                           2455
8 . Kutek Mieczysław                 2275
9 . Stefanik Mariusz                   1565
10.Fudali Mariusz                       1125
11.Ścibor Janusz                         75

sektor B
1 . Drożdż Tadeusz                       6520
2 . Piszczek Henryk                      5155
3 . Maślak Edward                        3090
4 . Lelek Krzysztof                       2450
5 . Piskorz Jan                             1505
6 . Polus Mirosław                        1240
7 . Piszczek Marek                       1185
8 . Antos Wiesław                         875
9 . Wójtowicz Zbigniew                 315
10.Monica Mariusz                        85
11.Cremers Marc                          0

sektor C - juniorzy
1 . Kutek Tomasz                        2810
2 . Fudali Dawid                          1695
3 . Piszczek Jakub                       1620
4 . Sarna Bartłomiej                    1300
5 . Kaczmarczyk Krzysztof            370
6 . Nenko Paweł                           170



ZAWODY  GRUNTOWE  UDZIAŁOWCÓW  -  SAMBOREK  -  19.07.2015

1 . Przeźmiński Henryk                  2835
2 . Drożdż Tadeusz                        2360
3 . Wójtowicz Zbigniew                   2270
4 . Lelek Krzysztof                         1865
5 . Kutek Mieczysław                      1640
6 . Wątor Wiesław                          1445
7 . Gdula Zbigniew                         1440
8 . Kulig Bogdan                             1355
9 . Wańda Józef                             1250
10.Piskorz Jan                                1245
11.Bieda Stanisław                         910
12.Kamieniarz Jan                          730
13.Kutek Tomasz                            325
14.Zapiór Krzysztof                         185
15.Polus Adam                                  50
16.Pląder Kazimierz                           0
16.Scibor Janusz                                0
16.Tyrka Jan                                        0



PUCHAR  LATA  -  ŻWIROWNIA  SAMBOREK  -  28.06.2015

sektor A
1 . Czubaj Mirosław             8000
2 . Maślak Robert                 5150
3 . Góra Marek                     4395
4 . Antos Wiesław                3650
5 . Badura Marcin                 2095
6 . Gdula Zbigniew               1960
7 . Piszczek Marek               1050
8 . Polus Mirosław                1040
9 . Maślak Edward                455
10.Wójtowicz Zbigniew        190

sektor B
1 . Piszczek Henryk              8130
2 . Monica Mariusz               4200
3 . Twardy Grzegorz            4180
4 . Czyżowski Grzegorz       3250
5 . Fudali Mariusz                 2680
6 . Kutek Mieczysław            2560
7 . Świdowski Stanisław       2440
8 . Drożdż Tadeusz              2385
9 . Stefanik Mariusz              595

sektor C - juniorzy
1 . Fudali Dawid                    2165
2 . Kutek Tomasz                   1740
3 . Gąsiorowski Piotr             1145
4 . Kaczmarczyk Krzysztof      275
5 . Piszczek Jakub                   95    


PUCHAR  STARORZECZA  -  Park  Miejski  -  14.06.2015

sektor A
1 . Czyżowski Grzegorz         4570
2 . Stefanik Mariusz               2085
3 . Twardy Grzegorz              2070
4 . Piszczek Henryk               1865
5 . Drożdż Tadeusz                1530
6 . Kutek Mieczysław             1270
7 . Wójtowicz Zbigniew          630
8 . Gdula Zbigniew                  475

sektor B
1 . Czubaj Mirosław                  5220
2 . Maślak Edward                    3635
3 . Przeźmiński Henryk             2965
4 . Świdowski Stanisław           2705
5 . Piszczek Marek                    1810
6 . Maślak Robert                      1685
7 . Fudali Mariusz                      1370

sektor C - juniorzy
1 . Piszczek Jakub                     1145
2 . Kutek Tomasz                       775
3 . Kaczmarczyk Krzysztof         430
4 . Gąsiorowski Piotr                  355
5 . Fudali Dawid                          255
6 . Sarna Bartłomiej                   190
7 . Nenko Paweł                         175


 

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA SKAWINY  -  Park Miejski  - 24.05.2015

                                         
sektor   
1 . Czyżowski Grzegorz         A            6175
2 . Więckowski Piotr             B            3570
3 . Adamczyk Sławomir         A            3655
4 . Więckowski Andrzej         B            3550
5 . Maślak Edward               A            3525
6 . Maślak Robert                 B            2910
7 . Świdowski Stanisław        B            2900
8 . Budek Kazimierz              A            2845
9 . Drożdż Tadeusz               B            2890
10. Duda Jacek                    A            2525
11. Góra Marek                    B            2515
12. Polus Mirosław               A             2395
13. Kamiński Jan                  B             2365
14. Piszczek Henryk             A             2180
15. Twardy Grzegorz            A             2010
16. Piszczek Marek              B             1985
17. Przeźmiński Henryk         B             1665
18. Stefanik Mariusz            A             1630
19. Badura Marcin               A             1590
20. Fudali Mariusz               B              1055
21. Monica Mariusz              B              410
22. Wójtowicz Zbigniew        A                o

juniorzy
1 . Piszczek Jakub               605
2 . Fudali Dawid                  310

 

 

PUCHAR 6 KÓŁ - Samborek - 23.05.2015

sektor A
1 . Polus Mirosław                4000
2 . Duda Jacek                    3990
3 . Tyrała Marcin                 3820 
4 . Stefanik Mariusz             2965
5 . Więckowski Andrzej         2875
6 . Skóra Jan                      1350

sektor B
1 . Świdowski Stanisław        7045
2 . Dziedziak Bogusław          5705
3 . Góra Marek                     5375
4 . Budek Kazimierz               3205
5 . Borsuk Krzysztof              3195
6 . Szczerbak Rafał                800

sektor C
1 . Więckowski Piotr                8650
2 . Adamczyk Sławomir             8620
3 . Antos Wiesław                   3410
4 . Kamiński Jan                      2940
5 . Wójcik Stanisław                 2610
6 . Piszczatowski Zbigniew        1785

 

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - I tura - Podgórki Tynieckie - 9.05.2015

sektor A
1 . Czubaj Mirosław            3525
2 . Góra Marek                    3210
3 . Maślak Edward               3175
4 . Czyżowski Grzegorz       2960
5 . Drożdż Tadeusz              2935
6 . Stefanik Mariusz             2095
7 . Polus Mirosław                 590
8 . Wójtowicz Zbigniew         290
9 . Badura Marcin                  190
10.Holik Sebastian                180

sektor B
1 . Świdowski Stanisław         2260
2 . Gdula Zbigniew                  1610
3 . Fudali Mariusz                    1260
4 . Antos Wiesław                    1205
5 . Kamiński Jan                       1025   
6 . Maślak Robert                      900     
7 . Monica Mariusz                    610
8 . Piszczek Marek                    250 
9 . Piszczek Henryk                    80
10.Kutek Mieczysław                  0

sektor C - juniorzy
1 . Piszczek Jakub         545
2 . Kutek Tomasz           285
3 . Fudali Dawid             185
4 . Nenko Paweł             95

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - II tura - Żwirownia Samborek - 10.05.2015

sektor A
1 . Czyżowski Grzegorz          7690
2 . Piszczek Henryk                 6270
3 . Czubaj Mirosław                5450
4 . Góra Marek                        5430
5 . Antos Wiesław                   4260
6 . Polus Mirosław                   2360
7 . Kutek Mieczysław              1160
8 . Stefanik Mariusz                980
9 . Wójtowicz Zbigniew           395

sektor B
1 . Holik Sebastian                   4835
2 . Maślak Edward                    4580
3 . Piszczek Marek                    4160
4 . Świdowski Stanisław           4030
5 . Kamiński Jan                        3385
6 . Maślak Edward                    3260
7 . Drożdż Tadeusz                   2605
8 . Fudali Mariusz                       935
   . Gdula Zbigniew                     935

sektor C  -  juniorzy
1 . Piszczek Jakub                    2575
2 . Kutek Tomasz                      1515
3 . Fudali Dawid                        780
4 . Nenko Paweł                       685

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 . Czubaj Mirosław                 4 pkt
2 . Czyżowski Grzegorz           5 pkt
3 . Maślak Edward                   5
4 . Świdowski Stanisław          5
5 . Góra Marek                         6
6 . Antos Wiesław                    9
7 . Kamiński Jan                      10
8 . Gdula Zbigniew                  10,5
9 . Piszczek Henryk                 11
10. Holik Sebastian                 11
11. Piszczek Marek                 11
12. Fudali Mariusz                   11,5
13. Drożdż Tadeusz                12
14. Maślak Robert                   12
15. Polus Mirosław                  13
16. Stefanik Mariusz               14
17. Kutek Mieczysław             17
18. Wójtowicz Zbigniew         17
19. Monica Mariusz                 17
20. Badura Marcin                   19

JUNIORZY

1 . Piszczek Jakub         2 pkt
2 . Kutek Tomasz          4 pkt
3 . Fudali Dawid            6 pkt
4 . Nenko Paweł            8 pkt

 

PUCHAR WIOSNY - PARK MIEJSKI - 19.04.2015

sektor A
1 . Czyżowski Grzegorz            3300
2 . Stefanik Mariusz                  2340
3 . Drożdz Tadeusz                   1945
4 . Antos Wiesław                      995
5 . Świdowski Stanisław             935
6 . Maślak Edward                      770
7 . Małagowski Stanisław           575
8 . Kutek Mieczysław                  325
9 . Monica Mariusz                      315
10. Wójtowicz Zbigniew             265
11. Gdula Zbigniew                    155
sektor B
1 . Czubaj Mirosław                   6195
2 . Piszczek Henryk                   5035
3 . Maślak Robert                      5005
4 . Góra Marek                          4785
5 . Twardy Grzegorz                  3605
6 . Piszczek Marek                     3055
7 . Kamiński Jan                         2240
8 . Polus Mirosław                     1905
9 . Badura Marcin                      1795  
10. Wójcik Michał                      1780
11. Fudali Mariusz                     1190


juniorzy
1 . Piszczek Jakub        430
2 . Lelek Szymon          235
3 . Fudali Dawid            100
4 . Biel Radek                 70
5 . Kutek Tomasz            45
6 . Sarna Bartłomiej        30
7 . Nenko Paweł              0
    

ROZPOCZĘCIE SEZONU - SAMBOREK - 29.03.2015
 
sektor A
1 . Czyżowski Grzegorz         3810
2 . Antos Wiesław                  2445
3 . Drożdż Tadeusz                2035
4 . Stefanik Mariusz               1855
5 . Góra Marek                       1620
6 . Wójtowicz Zbigniew            830
7 . Kamiński Jan                      660
8 . Maślak Edward                  595
9 . Polus Mirosław                  145
10.Wójcik Michał                     25
11.Gdula Zbigniew                  0

sektor B

1 . Maślak  Robert                   3735
2 . Czubaj Mirosław                 2875
3 . Fudali Mariusz                    2675
4 . Świdowski Stanisław          1535
5 . Piszczek Henryk                 1485
6 . Twardy Grzegorz                580
7 . Piszczek Marek                   300
8 . Badura Marcin                      80
9 . Kutek Mieczysław                 70
11. Monica Mariusz                     0
11.Tyrka Jan                              0

       
juniorzy
1 . Piszczek Jakub                    1060
2 . Fudali Dawid                         915
3 . Lelek Szymon                        810
4 . Kutek Tomasz                        340
5 . Nenko Paweł                         105
6 . Kaczmarczyk Krzysztof           45
8 . Wójcik Wiktor                         0
8 . Sarna Bartłomiej