2016


ZAKOŃCZENIE SEZONU - 16.10.2016 - ŻWIROWNIA SAMBOREK



  1
  Piszczek Henryk
  3595
  2
  Maślak Edward
  2410
  3
  Kutek Mieczysław
  1765
  4
  Czubaj Mirosław
  1410
  5
  Wójtowicz Zbigniew
  1405
  6
  Fudali Mariusz
  655
  7
  Kamiński Jan
  560
  8
  Lelek Krzysztof
  0



  1
  Świdowski Stanisław
  3900
  2
  Antos Wiesław
  2865
  3
  Stefanik Mariusz
  2760
  4
  Piszczek Marek
  2645
  5
  Drożdż Tadeusz
  2550
  6
  Lelek Kamil
  2430
  7
  Kutek Tomasz
  1720
  8
  Polus Mirosław
  1585



  1
  Fudali Dawid
  1245
  2
  Piszczek Jakub
  565
  3
  Nenko Paweł
  50




PUCHAR JESIENI - 18.09.2016 - ŻWIROWNIA SAMBOREK


              sektor A

 1
 Czubaj Mirosław
  5930
 2
 Drożdż Tadeusz
  4825
 3
 Czyżowski Grzegorz
  4400
 4
 Kamiński Jan
  3995
 5
 Świdowski Stanisław
  3485
 6
 Kutek Mieczysław
  3355
 7
 Monica Mariusz
  2785
 8
 Maślak Edward
  2765
 9
 Stefanik Mariusz
  1350

                 sektor B

 1
 Piszczek Henryk
  5775
 2
 Badura Marcin
  3445
 3
 Lelek Kamil
  3340
 4
 Piszczek Marek
  3135
 5
 Antos Wiesław
  2850
 6
 Lelek Krzysztof
  2770
 7
 Wójtowicz Zbigniew
  1730
 8
 Polus Mirosław
      0

                   sektor C

 1
 Piszczek Jakub
  3640
 2
 Kutek Tomasz
  3135
 3
 Nenko Paweł
   325


ZAWODY GRUNTOWE 11.09.2016 - SAMBOREK

 1
 Czubaj Jacek
 3240
 2
 Gdula Zbigniew
 2380
 3
 Góra Marek
 1195
 4
 Przeźmiński Henryk
 465
 5
 Wójtowicz Zbigniew
 315
 6
 Fornalik Edward
 260
 7
 Drożdż Tadeusz
 210

 Bieda Stanisław
 

 Cremers Marcus

 Głuszczak Stefan


 Jakubowski Zbigniew


 Kamieniarz Jan


 Kulig Bogdan


 Kutek Mieczysław

 Kutek Tomasz

 Lelek Kamil

 Maślak Edward


 Papierz Jan


 Pastor Jerzy


 Piskorz Jan


 Pląder Kazimierz

 Polus Adam


 Polus Mirosław


 Sówka Ludwik


 Ścibor Janusz


 Wańda Józef


 Wątor Wiesław


 Wrona Mieczysłąw


 Zapiór Krzysztof





PUCHAR PREZESA - 28.08.2016 - ŻWIROWNIA SAMBOREK


                sektor A
 1
 Twardy Grzegorz
 5740    
 2
 Czubaj Mirosław
 5355
 3
 Świdowski Stanisław
 4245
 4
 Piszczek Marek
 3600
 5
 Stefanik Mariusz
 3595
 6
 Fudali Mariusz
 3425
 7
 Wójtowicz Zbigniew
 1915
 8
 Lelek Krzysztof
 1355
 9
 Kutek Mieczysław
 1195
 10
 Badura Marcin
 435
 11
 Antos Wiesław
 0

              sektor B

 1
 Maślak Robert
 6265
 2
 Lelek Kamil
 4105
 3
 Polus Mirosław
 3485
 4
 Kamiński Jan
 1450
 5
 Drożdż Tadeusz
 1260
 6
 Piszczek Henryk
 980
 7
 Gdula Zbigniew
 480
 8
 Maślak Edward
 165
 9
 Czubaj Grzegorz
 0
 10
 Kowalówka Jacek
 0

              sektor C - Juniorzy  

 1
 Piszczek Jakub
 2350
 2
 Kutek Tomasz
 2005
 3
 Fudali Dawid 1660
 4
 Nenko Paweł
 970
 5
 Fudali Kacper
 150



ZAWODY NOCNE - 30.07.2016 - ŻWIROWNIA SAMBOREK

1
 Piszczek Henryk
 2250
2
 Czubaj Mirosław
 1425
3
 Gdula Zbigniew
 310
4
 Zapiór Krzysztof
 155

  Antos Wiesław
 0

 Bieda Stanisław 0

 Ciepły Piotr 0

 Crremers Marcus 0

 Czubaj Jacek 0

 Drożdż Tadeusz 0

 Dużyk Jan 0

 Fabian Tomasz 0

 Fornalik Edward 0

 Głuszczak Stefan 0

 Jakubowski Zbigniew
 0            

 Kamieniarz Jan
 0

 Kulig Bogdan
 0

 Kutek Mieczysław
 0

 Kutek Tomasz
 0

 Lelek Kamil
 0

 Lelek Krzysztof
 0

 Machlowski Marek
 0

 Maślak Edward
 0

 Matej Kazimierz
 0

 Pająk Andrzej
 0

 Piskorz Jan
 0

 Polus Mirosław
 0

 Przeźmiński Henryk
 0

 Świdowski Stanisław
 0

 Twardy Grzegorz
 0

 Wrona Mieczysław
 0

 Wójtowicz Zbigniew
 0




PUCHAR STARORZECZA  -  10.07.2016  -  PARK  MIEJSKI


                sektor A

 1
  Czyżowski Grzegorz
  5095
 2
  Piszczek Henryk
  4890
 3
  Świdowski Stanisław
  2405
 4
  Piszczek Marek
  2140
 5
  Kamiński Jan
  2040
 6
  Badura Marcin
  1935
 7
  Fudali Mariusz
  1870
 8
  Piskorz Jan
  1510
 9
  Monica Mariusz
  1350
10
  Wójtowicz Zbigniew
  1320
11
  Drożdż Tadeusz
  795
12
  Gdula Zbigniew
  735

                sektor B

 1
  Czubaj Mirosław
  5740
 2
  Maślak Robert
  5145
 3
  Lelek Kamil
  5075
 4
  Polus Mirosław
  3360
 5
  Przeźmiński Henryk
  3080
 6
  Kutek Mieczysław
  3035
 7
  Maślak Edward
  2825
 8
  Lelek Krzysztof
  2530
 9
  Antos Wiesław
  2470
10
  Góra Marek
  2160
11
  Stefanik Mariusz
  1905
12
  Łężak Jacek
    0

             sektor C -  juniorzy

 1
  Kutek Tomasz
  3275
 2  Piszczek Jakub
  2410
 3
  Nenko Paweł
  1440
 4
  Sarna Bartłomiej
  975
 5
  Fudali Dawid
  490

ZAWODY GRUNTOWE  -  09.07.2016  -  SAMBOREK

 1
 Przeźmiński Henryk
 3295
 2
 Fornalik Edward
 2655
 3
 Kulig Bogdan
 2305
 4
 Piskorz Jan
 1880
 5
 Lelek Kamil
 1495
 6
 Lelek Krzysztof
 1365
 7
 Zapiór Krzysztof
 1200
 8
 Cremers Marcus
 1190
 9
 Gdula Zbigniew
 1095
10
 Kutek Mieczysław
 1085
11
 Kutek Tomasz
 1060
12
 Drożdż Tadeusz
 940
13
 Góra Marek
 930
14
 Bieda Satnisław
 920
15
 Polus Adam
 710
16
 Wójtowicz Zbigniew
 630
17
 Jakubowski Zbigniew
 440
18
 Pląder Kazimierz
 265
19
 Sarna Bartłomiej
 215
20
 Kamieniarz Jan
 110
21
 Czubaj Jacek
 130
22
 Stefanik Mariusz
 0
23
 Stefanik Andrzej
 0
24
 Łężak Jacek
 0
25
 Buliński Mieczysław
 0



PUCHAR LATA - 12.06 - SAMBOREK


              sektor A

1
  Czubaj Mirosław
  10040
2
  Piszczek Henryk
  5335
3
  Maślak Edward
  5155
4
  Stefanik Mariusz
  4940
5
  Monica Mariusz
  4720
6
  Fudali Mariusz
  4640
7
  Twardy Grzegorz
  4475
8
  Antos Wiesław
  3300
9
  Piszczek Marek
  2305
10
  Machlowski Marek
  1405
11
  Kamiński Jan
  1070
12
  Polus Mirosław
  725

             sektor B

1
  Maślak Robert
  5975
2
  Czyżowski Grzegorz
  3035
3
  Świdowski Stanisław
  3015
4
  Drożdż Tadeusz
  2960
5
  Kutek Mieczysław
  2930
6
  Piskorz Jan
  2905
7
  Gdula Zbigniew
  2120
8
  Badura Marcin
  1475
9
  Wójtowicz Zbigniew
  1240
10
  Góra Marek
  1010
11
  Ścibor Janusz
  0

        sektor C junior

1
  Sarna Bartłomiej
  4805
2
  Piszczek Jakub
  4015
3
  Kutek Tomasz
  2055
4
  Nenko Paweł
  1135
5
  Fudali Dawid
  1125



SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA SKAWINY - 05.06 - PARK MIEJSKI

 1
 Więckowski Andrzej
 B
 5130
 2
 Piszczek Henryk
 A
 4030
 3
 Budek Kazimierz
 B
 4965
 4
 Lelek Krzysztof
 A
 3495
 5
 Maślak Robert
 B
 4455
 6
 Czyżowski Grzegorz
 A
 2995
 7
 Twardy Grzegorz
 B
 3610
 8
 Drożdż Tadeusz
 A
 2590
 9
 Badura Marcin
 B
 2920
10
 Świdowski Stanisław
 A
 2385
11
 Łężak Jacek
 B
 2915
12
 Stefanik Mariusz
 A
 2190
13
 Więckowski Piotr
 B
 2905
14
 Przeźmiński Henryk
 A
 1740
15
 Piszczek Marek
 B
 2645
16
 Lelek Kamil
 A
 1540
17
 Czopkiewicz Marian
 B
 2835
18
 Maślak Edward
 A
 1330
19
 Piskorz Jan
 B
 2205
20
 Góra Marek
 A
 1295
21
 Kaczmarczyk Kazimierz
 B
 2110
22
 Polus Mirosław
 A
 1285
23
 Monica Mariusz
 B
 1765
24
 Antos Wiesław
 A
  905
25
 Kamiński Jan
 B
 1765
26
 Wójtowicz Zbigniew
 A
 600
27
 Czopkiewicz Damian
 A
 255
 1
 Piszczek Jakub - junior
 C
 3930


MISTRZOSTWA KOŁA - KLASYFIKACJA KOŃCOWA



       seniorzy
 pkt
 1
 Czyżowski Grzegorz
 2
 2
 Maślak Robert
 4
 3
 Świdowski Stanisław
 5
 4
 Badura Marcin
 6
 5
 Drożdż Tadeusz
 6
 6
 Maślak Edward
 7
 7
 Czubaj Mirosław
 8
 8
 Twardy Grzegorz
 8
 9
 Piszczek Henryk
 13
10
 Góra Marek
 13
11
 Lelek Krzysztof
 13,5
12
 Monica Mariusz
 14
14
 Kutek Mieczysłąw
 15
15
 Gdula Zbigniew
 15
16
 Stefanik Mariusz
 16
17
 Wójtowicz Zbigniew
 16
18
 Piszczek Marek
 16,5
19
 Kamiński Jan
 17
20
 Łężak Jacek
 17
21
 Fudali Mariusz
 18,5
22
 Lelek Kamil
 20
23
 Polus Mirosław
 22
24
 Piskorz Jan
 23

         juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
 2
 2
 Kutek Tomasz
 5
 3
 Fudali Dawid
 5
 4
 Nenko Paweł
 8


MISTRZOSTWA KOŁA I tura - 14.05 - PODGÓRKI TYNIECKIE

                   sektor A

 1
 Piszczek Henryk                               
 6375
 2
 Badura Marcin
 4150
 3
 Maślak Robert
 3125
 4
 Drożdż Tadeusz
 2995
 5
 Lelek Krzysztof
 2500
 6
 Twardy Grzegorz
 1650
 7
 Łężak Jacek
 1490
 8
 Piszczek Marek
 1340
 9
 Monica Mariusz
 1025
10
 Wójtowicz Zbigniew
 535
11,5
 Fudali Mariusz
  0
11,5
 Polus Mirosłąw
  0

                   sektor B

 1
 Czyżowski Grzegorz
 11680
 2
 Świdowski Stanisław
 11045
 3
 Czubaj Mirosław
 7110
 4
 Maślak Edward
 6850
 5
 Kutek Mieczysław
 4555
 6
 Kamiński Jan
 4320
 7
 Antos Wiesław
 4195
 8
 Gdula Zbigniew
 2835
 9
 Góra Marek
 2800
10
 Stefanik Mariusz
 2680
11
 Lelek Kamil
 2460
12
 Piskorz Jan
 1350

               sektor C - juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
 4200
 2
 Kutek Tomasz
 3325
 3
 Fudali Dawid
 2005
 4
 Nenko Paweł
   0

MISTRZOSTWA KOŁA II tura -15.05 - PODGÓRKI TYNIECKIE


                 sektor A

 1
 Czyżowski Grzegorz
 7070
 2
 Drożdż Tadeusz
 4730
 3
 Świdowski Stanisław
 4045
 4
 Badura Marcin
 3935
 5
 Czubaj Mirosław
 3290
 6
 Stefanik Mariusz
 1390
 7
 Gdula Zbigniew
 590
 8
 Antos Wiesław
 475
 9
 Lelek Kamil
 450
10
 Łężak Jacek
 240

               sektor B

 1
 Maślak Robert
 9275
 2
 Twardy Grzegorz
 5590
 3
 Maślak Edward
 5485
 4
 Góra Marek
 2320
 5
 Monica Mariusz
 1850
 6
 Wójtowicz Zbigniew
 1140
 7
 Fudali Mariusz
 840
8,5
 Lelek Krzysztof
 810
8,5
 Piszczek Marek 810
10
 Kutek Mieczysław
 625
11
 Kamiński Jan
 205

                 sektor C - juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
 1270
 2
 Fudali Dawid
 835
 3
 Kutek Tomasz
 500
 4
 Nenko Paweł
 90

Puchar Wiosny  - 24.04.2016 -  Park Miejski


                   sektor A

 1
 Świdowski Stanisław
   6600
 2
 Góra Marek
   5030
 3
 Stefanik Mariusz
   3225
 4
 Maślak Robert
   2530
 5
 Łężak Jacek
   2485
 6
 Kutek Mieczysław
   2020
 7
 Piszczek Henryk
   1395
 8
 Monica Mariusz
   1295
 9
 Wójtowicz Zbigniew
   1280
10
 Drożdż Tadeusz
   890
11
 Szczechowicz Jacek
   465
12
 Ciepły Piotr
   450

                   sektor B

 1
 Maślak Edward
   7115
 2
 Badura Marcin
   5665
 3
 Antos Wiesław
   4800
 4
 Lelek Krzysztof
   4765
 5
 Gdula Zbigniew
   4495
 6
 Piskorz Jan
   3670
 7
 Czyżowski Grzegorz
   3650
 8
 Fudali Mariusz
   3195
 9
 Twardy Grzegorz
   2835
10
 Piszczek Marek
   2675
11
 Lelek Kamil
   2620
12
 Polus Mirosław
   1350

               sektor C - juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
   1650
 2
 Kutek Tomasz
   1495
 3
 Sarna Bartłomiej
   1200
 4
 Kaczmarczyk Krzysztof
   1160
 5
 Fudali Dawid
   1065
 6
 Nenko Paweł
   520
 7
 Romek Jakub
   15
 8
 Popiel Karol
    0




Rozpoczęcie Sezonu - 10.04.2016 - Podgórki Tynieckie


                   sektor A

 1
 Maślak Robert
   5495
 2
 Badura Marcin
   3235
 3
 Lelek Kamil
   2130
 4
 Czyżowski Grzegorz
   2075
 5
 Lelek Krzysztof
   1470
 6
 Maślak Edward
   1465
 7
 Góra Marek
   915
 8
 Świdowski Stanisław
   665
 9
 Stefanik Mariusz
   660
 10
 Drożdż Tadeusz
   475
 11
 Wójtowicz Zbigniew
   415
 12
 Szczechowicz Jacek
   300

                    sektor B

 1
 Twardy Grzegorz
   3870
 2
 Piszczek Henryk
   3415
 3
 Piszczek Marek
   2945
 4
 Kamiński Jan
   2030
 5
 Monica Mariusz
   1855
 6
 Gdula Zbigniew
   1840
 7
 Fudali Mariusz
   1640
 8
 Piskorz Jan
   1125
 9
 Antos Wiesław
   1090
 10
 Kutek Mieczysław
   865
 11
 Nowak Emanuel
     0 

              sektor C juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
   2190
 2
 Kutek Tomasz
   1295
 3
 Fudali Dawid
   555




Podlodowy Puchar Koła  -  24.01.2016  -  Park Miejski


                            sektor A

  1 
  Czyżowski Grzegorz
  2860
  2
  Przeźmiński Henryk
  1215
  3
  Piszczek Henryk
  855
  4
  Świdowski Stanisław
  525
  5
  Twardy Grzegorz
  355
  6
  Piszczek Jakub
  205
  7
  Piszczek Marek
  175
  8
  Drożdż Tadeusz
  150

                             sektor B

  1
  Maślak Robert
  2505
  2
  Maślak Edwrd
  1235
  3
  Czubaj Mirosław
  1195
  4
  Jurek Kazimierz
  935
  5
  Fudali Mariusz
  380
  6
  Fudali Dawid
  140
  7
  Antos Wiesław
  110


Podlodowe Mistrzostwa Koła  -  10.01.2016  -  Park Miejski

   1
   Piszczek Henryk               
   4155
   2
   Czubaj Mirosław   4140
   3
   Maślak Edward   3130
   4
   Antos Wiesław   2380
   5
   Świdowski Stanisław      1465
   6
   Drożdż Tadeusz   1315
   7
   Maślak Robert   1275
   8
   Przeźmiński Henryk   1265
   9
   Stefanik Mariusz    550
  10
   Twardy Grzegorz    430
  11
   Fudali Dawid    105
  12
   Polus Mirosław     15
  13
   Fudali Mariusz
      0