2017


Spławikowe Mistrzostwa Krakowa- Podgórki Tynieckie- 02.07.2017


          sektor A


  1
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
 6720
  2
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec
 6435
  3
 Maślak Edward
 Skawina Miasto
 4600
  4
 Kaczmarczyk Wojciech
 Krzeszowice
 4570
  5
 Suder Mateusz
 Myślenice
 4540
  6
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
 4450
  7
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice
 4360
  8
 Bąk Przemysław
 Raba
 3525
  9
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice
 2990
 10
 Tyrała Marcin
 Krzeszowice
 2965
 11
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto
 2780
 12
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto
 1850

          sektor B


  1
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 8750
  2
 Małek Krzysztof
 GKO
 6240
  3
 Idziak Magdalena
 Nowa Huta
 6215
  4
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
 5215
  5
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 5145
  6
 Gumula Rafał
 Skała
 5060
  7
 Dżugan Paweł
 Raba
 4725
  8
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto
 4075
  9
 Budek Jakub
 Myślenice
 3385
 10
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 3310
 11
 Borsuk Krzysztof
 Stare Miasto
 1625

          sektor C


  1
 Dubis Marek
 Nowa Huta
 8970
  2
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
 8195
  3
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto
 7765
  4
 Błachno Franciszek
 Skała
 7740
  5
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto
 5605
  6
 Twardy Grzegorz
 Skawina Miasto
 4630
  7
 Hajto Łukasz
 Raba
 4490
  8
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice
 3960
  9
 Hyla Bodusław
 Krzeszowice
 3625
 10
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto
 3610
 11
 Gągalski Andrzej
 Podgórze
 3425

Puchar Raby- Banan, Cegielnia- 01.07.2017


          sektor A


  1
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
 4320
  2
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto
 4305
  3
 Idziak Magdalena
 Nowa Huta
 4160
  4
 Kaczmarczyk Wojciech
 Krzeszowice
 3185
  5
 Śliwiński Grzegorz
 Raba II
 3125
  6
 Bąk Przemysław
 Raba I
 2930
  7
 Suder Mateusz
 Myślenice
 2410
  8
 Małek Krzysztof
 Ind
 1500
  9
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
  895
 10
 Morajka Wiktor
 Raba III
  800

          sektor B


  1
 Oktabski Mateusz
  Nowa Huta
 3015
  2
 Hajto Łukasz
 Raba I
 2745
 
 Strózik Tomasz
 Ind
 2745
  4
Błachno Franciszek
 Skała
 2575
  5
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto
 2305
  6
 Budek Jakub
 Myślenice
 2060
  7
 Bałuk Witold
 Raba III
 2015
  8
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto
 2005
  9
 Orzechowski Roman
 Raba II
  905
 10
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
  890

          sektor C


  1
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 10345
  2
 Krzan Zdzisław
 Raba III
  5580
  3
 Dybał Mariusz
 Myślenice
  3845
  4
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec
  3810
  5
 Dubis Marek
 Nowa Huta
  3615
  6
 Gumula Rafał
 Skała
  2180
  7
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto
  1440
  8
 Dżugan Paweł
 Raba I
  1275
  9
 Hyla Bogusław
 Krzeszowice
  1210
 10
 Kowalski Piotr
 Raba II
   595

Puchar im. Zbigniewa Dziedzica- Podgórki Tynieckie- 25.06.2017


          sektor A


  1
Strózik Tomasz
 Alwernia
 8950
  2
 Flaga Łukasz
 Myślenice
 8350
  3
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto I
 5525
  4
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
 5425
  5
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 4050
  6
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 3875
  7
 Piekarski Grzegorz
 Ind
 3400
  8
 Badura Marcin
 Skawina Miasto II
 2950
  9
 Borsuk Krzysztof
 Stare Miasto
 2800
 10
 Karolczak Cezary
 Raba
 1875
 11
 Szczygieł Eugeniusz
 Grzegórzki
 1825
 12
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto III
  925

          sektor B


  1
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto I
 5000
  2
 Małek Krzysztof
 Ind
 4440
  3
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 4120
  4
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto II
 3740
  5
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
 3680
  6
 Hajto Łukasz
 Raba
 3580
  7
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto III
 3220
  8
 Dybał Mariusz
 Myślenice
 3000
  9
 Leitz Krzysztof
 Zwierzyniec
 1780
 10
 Błachno Franciszek
 Skała
 1740

 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice I
 1740
 12
 Twardy Grzegorz
 Skawina Miasto IV
 1640
 13
 Kaczmarczyk Wojciech
 Ind
  620
 14
 Szczygieł Adam
 Grzegórzki
    0

          sektor C


  1
Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec
 13440
  2
 Maślak Robert
 Skawina Miasto I
  6480
  3
 Budek Jakub
 Myślenice
  6000
  4
 Dubis Marek
 Nowa Huta
  4780
  5
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
  4120
  6
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto III
  3780
  7
 Maślak Edward
 Skawina Miasto II
  3720
  8
 Lelek Kamil
 Skawina Miasto IV
  2680
  9
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
  2600
 10
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
  2580
 11
 Bąk Przemysław
 Raba
  2460
 12
 Gumula Rafał
 Skała
  1740
 13
 Wójcik Andrzej
 Grzegórzki
  1720
 14
 Markowski Rusłan
 Ind
   DSK

Puchar Piasta- Podgórki Tynieckie- 24.06.2017


          sektor A


  1
 Małek Krzysztof
 Ind
 6200
  2
 Suder Mateusz
 Myślenice
 5915
  3
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
 5115
  4
 Kaczmarczyk Wojciech
 Ind
 4810
  5
 Dubis Marek
 Nowa Huta
 4165
  6
 Karolczak Cezary
 Raba
 3215
  7
 Badura Marcin
 Skawina Miasto II
 2790
 
 Sowiński Tomasz
 Krzeszowice I
 2790
  9
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto I
 2695
 10
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
 1980
 11
 Żurek Edward
 Piast I
 1840
 12
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto III
 1750
 13
 Kwiecień Jan
 Piast II
 1385

          sektor B


  1
 Stózik Tomasz
 Alwernia
 6285
  2
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 5910
  3
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
 5435
  4
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto III
 4570
  5
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto II
 4150
  6
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec
 3870
  7
 Bąk Przemysław
 Raba
 2375
  8
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto I
 2160
  9
 Budek Jakub
 Myślenice
 2035
 10
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto I
 1485
 11
 Gumula Rafał
 Skała
  900
 12
 Chlebek Paweł
 Piast I
  780
 13
 Kiereś Jan
 Piast II
  260

          sektor C


  1
 Błachno Franciszek
 Skała
 11060
  2
 Maślak Robert
 Skawina Miasto I
  9925
  3
 Dybał Mariusz
 Myślenice
  8075
  4
 Hajto Łukasz
 Raba
  7970
  5
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
  7160
  6
 Leitz Krzysztof
 Zwierzyniec
  6270
  7
 Twardy Grzegorz
 Skawina Miasto III
  5740
  8
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
  4015
  9
 Holik Sebastian
 Ind
  3675
 10
 Sas Grzegorz
 Piast II
  3160
 11
 Maciejowski Tadeusz
 Piast I
  3115
 12
 Maślak Edward
 Skawina Miasto II
  2810
 13
 Borsuk Krzysztof
 Stare Miasto I
  1840

Puchar Wodnika- Podgórki Tynieckie- 10.06.2017


          sektor A


  1
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
 7475
  2
 Dżugan Paweł
 Raba
 6960
  3
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 5765
  4
 Budek Jakub
 Myślenice
 4930
  5
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto I
 4285
  6
 Stózik Tomasz
 Alwernia
 4265
  7
 Badura Marcin
 Skawina Miasto II
 3785
  8
 Klita Krzysztof
 Kleparz
 3590
  9
 Błachno Franciszek
 Skała
 3285
 10
 Dąbrowski Dariusz
 Wodnik I
 3090
 11
 Karolczak Cezary
 Ind
 2910
 12
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto III
 2795
 13
 Kutek Tomasz
 Skawina Miasto IV
 2680
 14
 Jaśkiewicz Artur
 Piast
 2005
 15
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 1520
 16
 Borsuk Krzysztof
 Stare Miasto
 1225
 17
 Pluciński Paweł
 Wodnik II
 1005

          sektor B


  1
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice I
 6830
  2
 Hajto Łukasz
 Raba
 6410
  3
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
 6020
  4
 Dubis Marek
 Nowa Huta
 4800
  5
 Kaczmarczyk Wojciech
 Krzeszowice II
 3280
  6
 Maślak Edward
 Skawina Miasto II
 2980
  7
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto III
 2770
  8
 Małek Krzysztof
 Ind
 2610
  9
 Suder Mateusz
 Myślenice
 2200
 10
 Idziak Magdalena
 Ind
 2100
 11
 Mrozicki Albin
 Ind
 2060
 12
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
 1640
 13
 Żurek Edward
 Pias
 1610
 14
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto I
 1540
 15
 Kowalski Marek
 Wodnik I
  630
 16
 Pluciński Marek
 Wodnik II
  580
 17
 Domagała Andrzej
 Kleparz
  270

          sektor C


  1
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec
 13940
  2
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
 12820
  3
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 12100
  4
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto II
  7840
  5
 Maślak Robert
 Skawina Miasto I
  7460
  6
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
  6830
  7
 Tchorek Bartłomiej
 Kleparz
  6290
  8
 Gumula Rafał
 Skała
  5900
  9
 Dybał Łukasz
 Myślenice
  4810
 10
 Bąk Przemysław
 Raba
  4720
 11
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto III
  3920
 12
 Żywicki Andrzej
 Wodnik I
  3380
 13
 Jaśkiewicz Dawid
 Piast
  3370
 14
 Twardy Grzegorz
 Skawina Miasto IV
  3230
 15
 Skóra Jan
 Stare Miasto
  2640
 16
 Kowalski Paweł
 Wodnik II
  2410
 17
 Sowiński Tomasz
 Krzeszowice II
  1610

Puchar Starego Miasta- Podgórki Tynieckie- 06.05.2017


          sektor A


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec I
 9890
  2
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
 9095
  3
 Jaśkiewicz Artur
 Piast
 7785
  4
 Twardy Grzegorz
 Skawina Miasto II
 7650
  5
 Błachno Franciszek
 Skała
 7045
  6
 Dżugan Paweł
 Raba
 5790
  7
 Fornalik Ireneusz
 Myślenice
 5675
  8
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice I
 4885
  9
 Dziekan Michał
 Stare Masto I
 4535
 10
 Karolczak Cezary
 Raba Głowatka
 4430
 11
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto I
 4300
 12
 Kaczmarczyk Wojciech
 Krzeszowice II
 4135
 13
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
 3655
 14
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto IV
 2990
 15
 Matysik Piotr
 Stare Miasto II
 2430
 16
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto III
 2310
 17
 Pietraszewski Bogdan
 Ind
  800
 18
 Małolepszy Robert
 Ind
    0

          sektor B


  1
 Jaśkiewicz Dawid
 Piast
 7100
  2
 Szklarz Szymon
 Raba Głowatka
 6090
  3
 Hajto Łukasz
 Raba
 5980
  4
 Maślak Robert
 Skawina Miasto I
 5965
  5
 Dubis Marek
 Nowa Huta
 5380
  6
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 5100
  7
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 4415
  8
 Badura Marcin
 Skawina Miasto II
 4315
  9
 Budek Jakub
 Myślenice
 3880
 10
 Tyrała Marcin
 Krzeszowice II
 3495
 11
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec I
 2970
 12
 Kutek Tomasz
 Skawina Miasto IV
 2400
 13
 Maślak Edward
 Skawina Miasto III
 2200
 14
 Borsuk Krzysztof
 Stare Miasto I
 1940
 15
 Omacher Dariusz
 Skała
  730
 16
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto II
  585

          sektor C


  1
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto I
 9980
  2
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec I
 9875
  3
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto III
 7710
  4
 Suder Mateusz
 Myślenice
 6885
  5
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto I
 5645
  6
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 5600
  7
 Czajka Mirosław
 Stare Miasto II
 5540
  8
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
 5335
  9
 Leitz Krzysztof
 Ind
 5210
 10
 Lelek Kamil
 Skawina Miasto II
 5100
 11
 Gumula Rafał
 Skała
 4960
 12
 Maciejowski Tadeusz
 Piast
 4870
 13
 Bąk Przemysław
 Raba
 4310
 14
 Małek Krzysztof
 Ind
 4045
 15
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto IV
 3270
 16
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice II
 1590

Puchar Bartka i Bogdana II Tura- Podgórki Tynieckie- 30.04.2017


          sektor A


  1
 Dubis Marek
 Nowa Huta
 6180
  2
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec I
 5955
  3
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto I
 5335
  4
 Budek Jakub
 Myślenice
 2540
 
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 2540
  6
 Idziak Magdalena
 Ind
 1985
  7
 Dziekan Michał
 Ind
 1920
  8
 Bronicki Tomasz
 Raba Głowatka
 1880
  9
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto II
 1650
 10
  Kaczmarczyk Wojciech
 Krzeszowice II
 1190
 11
 Błachno Franciszek
 Skała
  900

          sektor B


  1
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec I
 4250
  2
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
 4100
  3
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 1600
  4
 Fornalik Ireneusz
 Myślenice
 1490
  5
 Karolczak Cezary
 Raba Głowatka
 1400
  6
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
  980
  7
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto II
  770
  8
 Małek Krzysztof
 Ind
  690
  9
 Gumula Rafał
 Skała
  540
 10
 Maślak Edward
 Skawina Miasto II
  140

          sektor C


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec I
 11830
  2
 Twardy Grzegorz
  Skawina Miasto II
  4700
  3
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice I
  3780
  4
 Suder Mateusz
 Myślenice
  3490
  5
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
  2050
  6
 Strózik Tomasz
 Alwernia
  1510
  7
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice II
  1250
  8
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto I
   540
  9
 Hajto Łukasz
 Raba Głowatka
   520
 10
 Omacher Dariusz
 Skała
   450

Puchar Bartka i Bogdana I Tura- Podgórki Tynieckie- 29.04.2017


          sektor A


  1
 Gumula Rafał
 Skała
 7490
  2
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec I
 4490
  3
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
 3280
  4
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto I
 2980
  5
 Karolczak Cezary
 Raba Głowatka
 2250
  6
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
 1680
  7
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice I
 1450
  8
 Twardy Grzegorz
 Skawina Miasto II
 1070
  9
 Kędryna Kinga
 Krzeszowice II
  660
 10
 Dybał Mariusz
 Myślenice
  380
 11
 Dziekan Michał
 Ind
  250

          sektor B


  1
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 6650
  2
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec I
 3520
  3
 Suder Mateusz
 Myślenice
 2380
  4
 Kaczmarczyk Wojciech
 Krzeszowice II
 2240
  5
 Dubis Marek
 Nowa Huta
 2170
  6
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto II
 1350
  7
 Maślak Edward
 Skawina Miasto I
 1240
  8
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
  930
  9
 Błachno Franciszek
 Skała
  890
 10
 Bąk Przemysław
 Raba
  640
 11
 Małek Krzysztof
 Ind
  210

           sektor C


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec I
 17150
  2
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
  9050
  3
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto I
  8320
  4
 Bronicki Tomasz
 Raba Głowatka
  6020
  5
  Idziak Magdalena
 Ind
  3770
  6
 Budek Jakub
 Myślenice
  3540
  7
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
  3300
  8
 Hajto Łukasz
 Raba
  2960
  9
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto II
  2270
 10
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice II
  1650
 11
 Omacher Dariusz
 Skała
  1190

Puchar Zwierzyńca- Pobiednik- 02.04.2017


          sektor A


  1
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice I
 5800
  2
 Czyżowski Grzegorz
 Skawina Miasto II
 5260
  3
 Oktabski Mateusz
 Nowa Huta
 5160
  4
 Żurek Edward
 Piast
 4990
  5
 Hajto Łukasz
 Raba
 4640
  6
 Budek Jakub
 Myślenice
 3580
  7
 Bieniek Marek
 Ind
 3450
  8
 Mituś Sylwester
 Zwierzyniec II
 2980
  9
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec I
 2690
 10
 Bronicki Tomasz
 Raba Głowatka
 2460
 11
 Lebiest Andrzej
 Wieliczka
 2230
 12
 Omacher Dariusz
 Skała
 1930
 13
 Czubaj Mirosław
 Skawina Miasto I
 1870
 
 Badura Marcin
 Skawina Miasto III
 1870
 15
 Stypa Jacek
 Ciepłownik
 1740
 16
 Tchorek Bartłomiej
 Kleparz
 1610
 17
 Konieczka Paweł
 Ind
 1560
 18
 Borsuk Krzysztof
 Stare Miasto
 1320
 
 Kędryna Kinga
 Krzeszowice II
 1320
 20
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto IV
 1290

          sektor B


  1
 Pogonowski Bartek
 Zwierzyniec I
 4220
  2
 Flaga Łukasz
 Myślenice
 3020
  3
 Maciejowski Tadeusz
 Piast
 2940
  4
 Turecki Paweł
 Ciepłownik
 2930
  5
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto III
 2820
  6 
 Dubis Marek
 Nowa Huta
 2810
  7
 Kaczmarczyk Wojciech
 Krzeszowice II
 2630
  8
 Błachno Franciszek
 Skała
 2380
  9
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 2310
 10
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
 1880
 11
 Przeźmiński Henryk
 Skawina Miasto IV
 1800
 12
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto II
 1570
 13
 Dżugan Paweł
 Raba
 1560
 14
 Idziak Magdalena
 Ind
 1290
 15
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 1280
 16
 Maślak Robert
 Skawina Miasto I
 1240
 17
 Małek Krzysztof
 Ind
 1200
 18
 Trawiński Rafał
 Wieliczka
 1170
 19
 Klita Krzysztof
 Kleparz
 1060
 20
 Łysyk Marek
 Zwierzyniec II
   0

          sektor C


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec I
 7470
  2
 Maślak Edward
 Skawina Miasto II
 5735
  3
 Hyla Bogusław
 Ind
 5375
  4
 Jaśkiewicz Dawid
 Piast
 5080
  5
 Gumula Rafał
 Skała
 4850
  6
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto O
 4610
  7
 Domagała Maciej
 Kleparz
 4565
  8
 Dybał Mariusz
 Myślenice
 4130
  9
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 4000
 10
 Bąk Przemysław
 Raba
 3630
 11
 Twardy Grzegorz
 Skawina Miasto III
 3260
 12
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
 2995
 13
 Szklarz Szymon
 Raba Głowatka
 2645
 14
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice II
 2610
 15
 Lejda Mariusz
 Nowa Huta
 2505
 16
 Woźniak Janusz
 Wieliczka
 2440
 17
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto IV
 2300
 18
 Rataj Kamil
 Zwierzyniec II
 2150
 19
 Rusek Wojciech
 Ciepłownik
 1660
 20
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
  880