2017


ZAKOŃCZENIE SEZONU- 08.10.2017- SAMBOREK


          sektor A

  1
 Antos Wiesław
 1880
  2
 Drożdż Tadeusz
  800
  3
 Lelek Kamil
  740
  4
 Piszczek Marek
  360
  5
 Lelek Krzysztof
  260

          sektor B

  1
 Fudali Mariusz
 2200
  2
 Kamiński Jan
 1700
  3
 Kutek Mieczysław
 1460
  4
 Wójtowicz Zbigniew
  840

          sektor C

  1
 Świdowski Stanisław
 5700
  2
 Twardy Grzegorz
 4580
  3
 Maślak Edward
 4160

          sektor D- juniorzy

  1
 Kutek Tomasz
 3960
  2
 Fudali Dawid
 2760
  3
 Piszczek Jakub
 1880

PUCHAR JESIENI- 17.09.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE


          sektor A

  1
 Maślak Robert
 10340
  2
 Czubaj Mirosław
  6860
  3
 Świdowski Stanisław
  6360
  4
 Maślak Edward
  4900
  5
 Piszczek Henryk
  3480
  6
 Twardy Grzegorz
  2200

          sektor B

  1
 Kutek Mieczysław
 4660
  2
 Piszczek Marek
 4520
  3
 Kamiński Jan
 3380
  4
 Lelek Krzysztof
 1560
  5
 Wójtowicz Zbigniew
 1000

          sektor C

  1
 Fudali Mariusz
 6360
  2
 Lelek Kamil
 6000
  3
 Drożdż Tadeusz
 5180
  4
 Antos Wiesław
 4980
  5
 Stefanik Mariusz
 3500

          sektor D-juniorzy

  1
 Piszczek Jakub
 5720
  2
 Kutek Tomasz
 5620
  3
 Fudali Dawid
 2500
  4
 Kaczmarczyk Krzysztof
 1740

PUCHAR PREZESA - 03.09.2017 - SAMBOREK


                                 sektor A

 1
 Twardy Grzegorz
 5720
 2
 Czubaj Miroslaw
 4700
 3
 Maślak Robert
 4180
 4
 Świdowski Stanisław
 3500
 5
 Maślak Edward
 1760
 6
 Piszczek Henryk
 1620

                               sektor B

 1
 Kamiński Jan
 4280
 2
 Lelek Krzysztof
 2780
 3
 Majcherek Sebastian
 2520
 4
 Kutek Mieczysław
 1940
 5
 Gdula Zbigniew
 1240
 6
 Kapłon Jozef
 0

                              sektor C

 1
 Piszczek Marek
 4860
 2
 Antos Wiesław
 4840
 3
 Fudali Mariusz
 3320
 4
 Drożdż Tadeusz
 1640
 5
 Lelek Kamil
 1180
 6
 Wójtowicz Zbigniew
 380

                 sektor D - juniorzy

 1
 Kutek Tomasz
 5000
 2
 Piszczek Jakub
 4720
 3
 Fudali Dawid
 2560
 4
 Nenko Paweł
 2520



ZAWODY GRUNTOWE 27.08.2017 SAMBOREK

  1
 Cremmers Marcus
 3620
  2
 Kamieniarz Jan
 2080
  3
 Jakubowski Zbigniew
 1440
  4
 Gdula Zbigniew
  540
  5
 Fudali Dawid
  460
  6
 Lelek Kamil
  360
  7
 Kutek Mieczysław
  260
 
 Zapiór Krzysztof
  260
  9
 Lelek Krzysztof
  220
 
 Marszałek Andrzej
  220
 11
 Kulig Bogdan
  180
 12
 Bieda Stanisław
  160
 13
 Żak Adam
  140
 14
 Świdowski Łukasz
    0

 Wątor Wiesław
    0

 Pląder Kazimierz
    0

 Wójtowicz Zbigniew
    0

 Papież Jan
    0

 Bębenek Edward
    0

 Brewczak Jan
    0

 Wrona Mieczysław
    0

 Dłużyk Jan
    0

 Polus Adam
    0

 Czubaj Jacek
    0

 Głuszczak Stefan
    0

 Przeźmiński Henryk
    0

 Urbanik Wiesław
    0

 Kapłon Józef
    0

 Fudali Mariusz
    0

 Stefanik Andrzej
    0

ZAWODY GRUNTOWE NOCNE 15/16.072017 SAMBOREK

 1
 Dłużyk Jan
 3440
 2
 Bębenek Edward
 2040
 3
 Świdowski Łukasz
 1580
 4
 Wrona Mieczysław
 900
 5
 Głuszczak Stefan
 260
 6
 Antos Wiesław

 7
 Bieda Stanisław
 8
 Brewczak Jan

 9
 Cremmers Marcus
 10
 Czubaj Jacek
 11
 Gdula Tomasz

 12
 Gdula Zbigniew

 13
 Jakubowski Zbigniew

 14
 Kamieniarz Jan

 15
 Kutek Mieczysław

 16
 Kutek Tomasz

 17
 Polus Adam

 18
 Ściubak Rafał

 19
 Świdowski Stanisław
 20
 Wątor Wiesław
 21
 Wójtowicz Zbigniew
 22
 Zapiór Krzysztof
 23
 Żak Adam




PUCHAR LATA- 09.07.2017- SAMBOREK


          sektor A

  1
 Czubaj Mirosław
 8645
  2
 Maślak Robert
 6195
  3
 Twardy Grzegorz
 5890
  4
 Maślak Edward
 4970
  5
 Świdowski Stanisław
 2075
  6
 Badura Marcin
 1635

          sektor B

  1
 Gdula Zbigniew
 5200
  2
 Kutek Mieczysław
 3285
 
 Wójtowicz Zbigniew
 3285
  4
 Kamiński Jan
 1925
  5
 Majcherek Sebastian
 1090
  6
 Drożdż Tadeusz
  950
  7
 Stefanik Mariusz
    0
 
          sektor C

  1
 Lelek Krzysztof
 5345
  2
 Piszczek Marek
 4580
  3
 Lelek Kamil
 3100
  4
 Antos Wiesław
 2960
  5
 Fudali Mariusz
 2520
  6
 Polus Mirosław
 1865

          sektor D- juniorzy

  1
 Kutek Tomasz
 3685
  2
 Piszczek Jakub
 3435
  3
 Fudali Dawid
 2430
  4
 Popiel Karol
  145

PUCHAR STARORZECZA- 18.06.2017- PARK MIEJSKI


          sektor A

  1
 Piszczek Marek
 7000
  2
 Stefanik Mariusz
 4355
  3
 Lelek Krzysztof
 3700
  4
 Drożdż Tadeusz
 2410
  5
 Kutek Mieczysław
 2220
  6
 Ciepły Piotr
  935
 
          sektor B

  1
 Lelek Kamil
 4030
  2
 Gdula Zbigniew
 2695
  3
 Kamiński Jan
 2430
  4
 Antos Wiesław
 1695
  5
 Fudali Mariusz
 1430
  6
 Wójtowicz Zbigniew
  905
  7
 Przeźmiński Henryk
   0

          sektor C

  1
 Czubaj Mirosław
 3685
  2
 Świdowski Stanisław
 3420
  3
 Badura Marcin
 2985
  4
 Twardy Grzegorz
 2950
  5
 Maślak Robert
 2880
  6
 Maślak Edward
 2690
  7
 Piszczek Henryk
 2330

          sektor D- juniorzy

  1
 Fudali Dawid
 3480
  2
 Piszczek Jakub
 3020
  3
 Kutek Tomasz
 2665
  4
 Kaczmarczyk Krzysztof
 2205
  5
 Nenko Paweł
  690

ZAWODY GRUNTOWE- 11.06.2017- SAMBOREK

  1
 Papierz Jan
 2160
  2
 Kamieniarz Jan
 1980
  3
 Gdula Zbigniew
 1565
  4
 Cremers Marcus
 1420
  5
 Zapiór Krzysztof
  605
  6
 Przeźmiński Henryk
  595
  7
 Polus Adam
  390
  8
 Stefanik Andrzej
  330
  9
 Lelek Krzysztof
  175
 10
 Drożdż Tadeusz
  170
 11
 Wątor Wiesław
  160
 12
 Gdula Tomasz
    0

 Bębenek Edward
    0

 Brewczak Jan
    0

 Pląder Kazimierz
    0

 Czubaj Jacek
    0

 Świdowski Łukasz
    0

 Bieda Stanisław
    0

 Janowski Kazimierz
    0

 Wańda Józef
    0

 Pilch Władysław
    0

 Wójtowicz Zbigniew
    0

PUCHAR WIOSNY- 04.06.2017.- PARK MIEJSKI


          sektor A

  1
 Kutek Mieczysław
 5760
  2
 Polus Mirosław
 4755
  3
 Antos Wiesław
 4335
  4
 Majcherek Sebastian
 4065
  5
 Drożdż Tadeusz
 3805
  6
 Piszczek Marek
 3575
 
          sektor B

  1
 Stefanik Mariusz
 3695
  2
 Lelek Krzysztof
 2640
  3
 Fudali Mariusz
 2390
  4
 Kamiński Jan
 2310
  5
 Wójtowicz Zbigniew
 1905
  6
 Lelek Kamil
 1865
  7
 Przeźmiński Henryk
 1430
 
          sektor C

  1
 Czubaj Mirosław
 4010
  2
 Maślak Robert
 3830
  3
 Maślak Edward
 3510
  4
 Badura Marcin
 3090
  5
 Twardy Grzegorz
 3060
  6
 Świdowski Stanisław
 2800
  7
 Piszczek Henryk
 2065

          sektor D-juniorzy

  1
 Kutek Tomasz
 5335
  2
 Piszczek Jakub
 4155
  3
 Kaczmarczyk Krzysztof
 3245
  4
 Fudali Dawid
 3190
  5
 Nenko Paweł
 2880
  6
 Popiel Karol
  830

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - 20-21.05 - PODGÓRKI TYNIECKIE
KLASYFIKACJA KOŃCOWA


          seniorzy
  pkt
  1
 Czubaj Mirosław
  2
  2
 Czyżowski Grzegorz
  3
  3
 Maślak Robert
  5
  4
 Maślak Edward
  5
  5
 Świdowski Stanisław
  6
  6
 Twardy Grzegorz
  6,5
  7
 Piszczek Marek
  8
  8
 Piszczek Henryk
 10
  9
 Fudali Mariusz
 10
 10
 Kamiński Jan
 11
 11
 Kutek Mieczysław
 11,5
 12
 Lelek Kamil
 12
 13
 Lelek Krzysztof
 12
 14
 Wójtowicz Zbigniew
 12
 15
 Antos Wiesław
 13
 16
 Drożdż Tadeusz
 15

          juniorzy

  1
 Kutek Tomasz
  3
  2
 Piszczek Jakub
  3
  3
 Fudali Dawid
  6
  4
 Nenko Paweł
  8

MISTRZOSTWA KOŁA II tura- 21.05.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE


          sektor A

 1
 Twardy Grzegorz
 6015
 2
 Maślak Edward 
 5270
 3
 Kamiński Jan
 2860
 4
 Świdowski Stanisław
 2645
 5
 Lelek Krzysztof
 1235
 6
 Kutek Mieczysław
  940
 7
 Drożdż Tadeusz
  375
 8
 Lelek Kamil
  305

          sektor B

 1
 Czubaj Mirosław
 7320
 2
 Czyżowski Grzegorz
 7250
 3
 Maślak Robert
 7075
 4
 Piszczek Marek
 3645
 5
 Piszczek Henryk
 2250
 6
 Antos Wiesław
 2220
 7
 Fudali Mariusz
 1810
 8
 Wójtowicz Zbigniew
  615
 
          sektor C- juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
 4650
 2
 Kutek Tomasz
 3755
 3
 Fudali Dawid
  345
 4
 Nenko Paweł
   0

 MISTRZOSTWA KOŁA I tura- 20.05.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE


          sektor A

 1
 Czyżowski Grzegorz
 3300
 2
 Maślak Robert
 3050
 3
 Maślak Edward
 2280
 4
 Lelek Kamil
 2210
 5
 Piszczek Henryk
 1565
 6
 Wójtowicz Zbigniew
  195
 7
 Lelek Krzysztof
   75
 8
 Drożdż Tadeusz
   65
 
          sektor B

 1
 Czubaj Mirosław
 5140
 2
 Świdowski Stanisław
 3990
 3
 Fudali Mariusz
 1360
 4
 Piszczek Marek
 1310
 5
 Kutek Mieczysław
  770
 
 Twardy Grzegorz
  770
 7
 Antos Wiesław
  305
 8
 Kamiński Jan
  100

          sektor C- juzniorzy

 1
 Kutek Tomasz
 5235
 2
 Piszczek Jakub
 2240
 3
 Fudali Dawid
 1725
 4
 Nenko Paweł
  670

 ROZPOCZĘCIE SEZONU- 09.04.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE


          sektor A

 1
 Maślak Robert
 8575
 2
 Maślak Edward
 6655
 3
 Czubaj Mirosław
 5630
 4
 Piszczek Henryk
 5355
 5
 Czyżowski Grzegorz
 4920
 6
 Twardy Grzegorz
 4010
 7
 Badura Marcin
 3990
 8
 Świdowski Stanisław
 1840

          sektor B

 1
 Fudali Mariusz
 2360
 2
 Kamiński Jan
  910
 3
 Kutek Mieczysław
  825
 4
 Holik Sebastian
  670
 5,5
 Piszczek Marek
  315
 5,5
 Lelek Krzysztof
  315
 7
 Drożdż Tadeusz
  235
 8
 Gdula Zbigniew
  190

          sektor C

 1
 Lelek Kamil
 4850
 2
 Stefanik Mariusz
 1435
 3
 Antos Wiesław
 1260
 4
 Wójtowicz Zbigniew
  150
 5
 Polus Mirosław
  115
 7
 Stokłosa Marek
   0
 7
 Łężak Jacek
   0
 7
 Ścibor Janusz
   0

          sektor D- juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
 1000
 2
 Fudali Dawid
  595
 3
 Kutek Tomasz
  505
 4
 Sarna Bartłomiej
  135
 5
 Popiel Karol
   35
 

 ZAWODY PODLODOWE - PUCHAR ZIMY- 19.02.2017- SAMBOREK

  1
 Maślak Edward
 6040
  2
 Czubaj Mirosław
 4895
  3
 Łężak Jacek
 4095
  4
 Hyla Bogusław
 3900
  5
 Ślęczek Zbigniew
 3270
  6
 Świdowski Stanisław 
 3020
  7
 Więckowski Andrzej
 2935
  8
 Twardy Grzegorz
 2865
  9
 Dziekan Dominik
 2835
 10
 Wójtowicz Zbigniew
 2735
 11
 Kutek Tomasz
 2725
 12
 Jurek Kazimierz
 2560
 13
 Zydarzyc Zbigniew
 2510
 14
 Maślak Robert
 2490
 15
 Przeźmiński Henryk
 2025
 16
 Ostafin Łukasz
 1640
 17
 Żądło Wiesław
 1590
 18
 Mielczarek Piotr
 1450
 19
 Skorupski Janusz
 1445
 20
 Błaszkiewicz Wojciech
 1175
 21
 Kutek Mieczysław
  335
 22
 Antos Wiesław
    0

ZAWODY PODLODOWE - PUCHAR SKAWINY  -  12.02.2017  -  SAMBOREK

  1
  Przeźmiński Henryk
  3340
  2
  Łężak Jacek
  2605
  3
  Czubaj Mirosław
  2215
  4
  Twardy Grzegorz
  1975
  5
  Maślak Robert
  1820
  6
  Maślak Edward
  1800
  7
  Wójtowicz Zbigniew
  1575
  8
  Więckowski Andrzej
  1000
  9
  Jurek Kazimierz
   665
 10
  Świdowski Stanisław
   490
 11
  Fudali Dawid
   355
 12
  Szczerbak Rafał
   350
 13
  Drożdż Tadeusz
   230
 14
  Kutek Tomasz
   180 
 15
  Fudali Mariusz
   150
 16
  Budek Kazimierz
     0
 
  Holik Sebastian
     0
 
  Polus Mirosław
     0


PODLODOWE MISTRZOSTWA SKAWINY  -  05.02.2017  -  SAMBOREK

  1
   Maślak Edward
  6250
  2
  Czubaj Mirosław
  4255
  3
  Twardy Grzegorz
  3340
  4
  Więckowski Andrzej
  2740
  5
  Fudali Mariusz
  2640
  6
  Jurek Kazimierz
  1960
  7
  Wójtowicz Zbigniew
  980
  8
  Przeźmiński Henryk
  645
  9
  Antos Wiesław
  590
 10
  Fudali Dawid
  545
 11
  Łężak Jacek
  495
 12
  Budek Kazimierz
  225
 13
  Drożdż Tadeusz
  150
 14
  Sznajder Marek
  145
 
  Świdowski Stanisław  145
 16
  Szczerbak Rafał
  135
 17
  Holik Sebastian
  125
 18
  Bieda Stanisław
    0


PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA -
22.01.2017 - SAMBOREK

  1
  Jurek Kazimierz
  3915
  2
  Antos Wiesław
  2605
  3
  Przeźmiński Henryk
  1890
  4
  Łężak Jacek
  1365
  5
  Maślak Robert  1290
  6
  Wójtowicz Zbigniew  1130
  7
  Maślak Edward 
  735
  8
  Fudali Mariusz
  515
  9
  Drożdż Tadeusz
  500
  10
  Czubaj Mirosław
  365
  11
  Fudali Dawid
  260
  12
  Twardy Grzegorz
  220
  13
  Sznajder Marek
   0