1 . 2022


Spławikowe Mistrzostwa Koła - 07-08.05.2022 - Ochodza/Samborek

                             Kadeci U15
 pkt razem
 1 tura
 waga
 2 tura
 waga
 1
 Romek Jakub
 3
 2
 480
 1
 4720
 2
 Kunicki Wiktor
 3
 1
 525
 2
 655

                           Juniorzy U20





 1
 Reczek Kamil
 2
 1
 1325
 1
 2300

                          Młodzież U25





 1
 Jakub Piszczek
 3
 2
 4910
 1
 5020
 2
 Fudali Dawid
 4
 1
 6690
 3
 4650
 3
 Kutek Tomasz
 6
 4
 3215
 2
 4670
 4
 Proszek Mikołaj
 7
 3
 4415
 4
 3415

                         Weterani 55+





 1
 Świdowski Stanisław
 2
 1
 11355
 1
 11485
 2
 Czubaj Jacek
 3
 1
 5985
 2
 6395
 3
 Idziak Marek
 4
 2
 8215
 2
 4440
 4
 Antos Wiesław
 6
 3
 4600
 3
 3935
 5
 Bukowski Grzegorz
 6
 5
 2200
 1
 6080
 6
 Kamiński Jan
 7
 4
 4985
 3
 6210
 7
 Jurek Kazimierz
 7
 3
 5945
 4
 4595
 8
 Kutek Mieczysław
 7
 2
 5055
 5
 3400
 9
 Kwieciński Roman
 8
 4
 3850
 4
 3640
 10
 Wrzoszczyk Andrzej
 10
 5
 3560
 5
 2435

                        Weterani 65+





 1
 Jakubowski Zbigniew
 3
 1
 5590
 2
 3520
 2
 Maślak Edward
 3
 2
 2385
 1
 5360
 3
 Wójcik Stanisław
 5
 3
 4960
 2
 3825
 4
 Kapłon Józef
 5
 2
 5525
 3
 2985
 5
 Sznajder Marek
 5
 4
 1070
 1
 3770
 6
 Jaworski Wiesław
 5
 1
 2555
 4
 1950
 7
 Dużyk Jan
 6
 3
 1835
 3
 2360
 8
 Bieda Stanisław
 8
 4
 4260
 4
 2635
 9
 Wójtowicz Zbigniew
 10
 5
 3480
 5
 975

                                 Seniorzy





 1
 Łężak Jacek
 2
 1
 3680
 1
 4465
 2
 Strózik Tomasz
 3
 1
 5015
 2
 1200
 3
 Czubaj Mirosław
 3
 1
 2420
 2
 2045
 4
 Okarmus Dariusz
 4
 3
 3165
 1
 2800
 5
 Zapiór Krzysztof
 4
 2
 1745
 2
 3750
 6
 Nadzieja Jarosław
 5
 4
 2305
 1
 3990
 7
 Twardy Grzegorz
 5
 2
 3425
 3
 2235
 8
 Kajfasz Bartłomiej
 5
 2
 2840
 3
 2185
 9
 Badura Marcin
 5
 1
 3440
 4
 425
 10
 Bronicki Tomasz
 5
 4
 1100
 1
 2190
 11
 Wcisło Paweł
 6
 4
 1325
 2
 3780
 12
 Piszczek Marek
 7
 2
 2870
 5
 1105
 13
 Fudali Mariusz
 7
 3
 1400
 4
 1515
 14
 Lelek Kamil
 7
 3
 1875
 4
 425
 15
 Radzik Sławomir
 7
 4
 170
 3
 1765
 16
 Marczyk Michał
 8
 5
 1155
 3
 480
 17
 Holik Sebastian
 10
 6
 75
 4
 1450
 18
 Tryba Bartłomiej
 10
 5
 135
 5
 825
 19
 Jakiełek Dawid
 10
 5
 320
 5
 230
 20
 Kużdżał Marek
 11
 6
 1085
 5
 420
 21
 Stańczyk Krzysztof
 10
 3
 380
 7
 DSK
 22
 Karaś Michał
 12
 5
 2190
 7
 DSK






Gruntowe Rozpoczęcie Sezonu  -  01.05.2022  -  PODGÓRKI TYNIECKIE
 
  sektor A  -  feeder
 
  1
 Duda Jacek
 1265
  2
 Piszczek Marek
 1070
  3
 Jakubowski Zbigniew
 650
  4
 Świdowski Stanisław
 610
  5
 Zapiór Krzysztof
 580
  6
 Czubaj Jacek
 660
  7
 Bukowski Grzegorz
 555
  8
 Kutek Mieczysław
 510
  9
 Wójcik Stanisław
 505

  sektor  B  -  feeder

  1
 Liskiewicz Jan
 1730
  2
 Czubaj Mirosław
 1215
  3
 Lelek Kamil
 745
  4
 Kapłon Józef
 740
  5
 Kowal Konrad
 620
  6
 Badura Marcin
 480
  7
 Maślak Edward
 460
  8
 Jaworski Wiesław
 100

  sektor  C  -  grunt

  1
 Dużyk Jan
 1300
  2
 Marczyk Michał
 585
  3
 Bieda Stanisław
 470
  4
 Fabian Tomasz
 245
  5
 Kwieciński Karol
 85
  6
 Fudali Mariusz
 0

  sektor  D  -  grunt

  1
 Wrzoszczyk Andrzej
 590
  2
 Sznajder Marek
 390
  3
 Antos Wiesław
 250
  4
 Kwieciński Roman
 235
  5
 Wójtowicz Zbigniew
 145
  6
 Łężak Jacek
 65




SPŁAWIKOWE ROZPOCZĘCIE SEZONU - 03.04.2022 - PODGÓRKI TYNIECKIE


  sektor A
 
 1
  Jakubowski Zbigniew
 3135
 2
  Zapiór Krzysztof
 1470
 3
  Kowal Konrad
 1355
 4
  Stańczyk Krzysztof
 1225
 5
  Holik Sebastian
 1080
 6
  Kużdżał Marek
 1000
 7
  Sznajder Marek
 470

  sektor B

 1
  Kamiński Jan
 1715
 2
  Przybyło Dominik
 1470
 3
  Twardy Grzegorz
 1410
 4
  Kwieciński Roman
 1305
 5
  Czubaj Jacek
 1220
 6
  Kapłon Józef
 975

  sektor C

 1
  Czubaj Mirosław
 2975
 2
  Świdowski Stanisław
 2860
 3
  Okarmus Dariusz
 2855
 4
  Kutek Tomasz
 2540
 5
  Antos Wiesław
 2500
 6
  Wójcik Stanisław
 2065

  sektor D

 1
  Proszek Mikołaj
 2105
 2
  Kajfasz Bartłomiej
 2055
 3
  Maślak Edward
 1535
 4
  Piszczek Marek
 1530
 5
  Piszczek Jakub
 1325
 6
  Kutek Mieczysław
 1040

  sektor E

 1
  Reczek Kamil
 3115
 2
  Strózik Tomasz
 2535
 3
  Radzik Sławomir
 2400
 4
  Karaś Michał
 1165
 5
  Łężak Jacek
 1045
 6
  Wcisło Paweł
 640

  sektor F

 1
  Bronicki Tomasz
 3870
 2
  Tryba Bartłomiej
 3515
 3
  Więckowski Andrzej
 2040
 4
  Fudali Mariusz
 1425
 5
  Jaworski Wiesław
 965
 6
  Bieda Stanisław
 0
 
  sektor G

 1
  Fudali Dawid
 2885
 2
  Duda Jacek
 1635
 3
  Kwieciński Karol
 1100
 4
  Bukowski Grzegorz
 1100
 5
  Wójtowicz Zbigniew
 635
 6
  Sztomberski Robert
  0