.1 - SPŁAWIK 2022


KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX KOŁA SKAWINA MIASTO W 2022 ROKU

  1 - ROZPOCZĘCIE SEZONU      2 - MISTRZOSTWA KOŁA I tura    3 - MISTRZOSTWA KOŁA II tura    4 - PUCHAR PRAEZESA
  5 - PUCHAR SAMBORKA          6 - PUCHAR WISŁY                        7 - PUCHAR LATA                           8 - ZAKOŃCZENIE SEZONU

                                                        do klasyfikacji końcowej będzie zaliczonych 6 najlepszych wyników
awans do 1 ligi -
pierwsi 4 zawodnicy z klasyfikacji końcowej 2 ligi        spadek do 2 ligi - ostatni 4 zawodnicy z klasyfikacji końcowej 1 ligi


     1 liga
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
punkty razem
waga razem
uwagi
 1
Proszek Mikołaj
  1










 2
Czubaj Mirosław  1










 3
Świdowski Stanisław
  2










 4
Kajfasz Bartłomiej
  2










 5
Okarmus Dariusz
  3










 6
Maślak Edward
  3










 7
Kutek Tomasz
  4










 8
Piszczek Marek
  4










 9
Antos Wiesław
  5









spadek
 10
Piszczek Jakub
  5









spadek
 11
Wójcik Stanisław
  6









spadek
 12
Kutek Mieczysław
  6









spadek

     2 liga











 1
Bronicki Tomasz
  1









awans
 2
Jakubowski Zbigniew
  1









awans
 3
Reczek Kamil
  1









awans
 4
Fudali Dawid
  1









awans
 5
Kamiński Jan
  1










 6
Tryba Bartłomiej
  2










 7
Strózik Tomasz
  2










 8
Duda Jacek
  2










 9
Przybyło Dominik
  2










 10
Zapiór Krzysztof
  2










 11
Radzik Sławomir
  3










 12
Więckowski Andrzej
  3










 13
Twardy Grzegorz
  3










 14
Kowal Konrad
  3










 15
Kwieciński Karol
  3










 16
Bukowski Grzegorz
  4










 17
Fudali Mariusz
  4










 18
Kwieciński Roman
  4










 19
Stańczyk Krzysztof
  4










 20
Karaś Michał
  4










 21
Czubaj Jacek
  5










 22
Holik Sebastian
  5










 23
Łężak Jacek
  5










 24
Jaworski Wiesław
  5










 25
Wójtowicz Zbigniew
  5










 26
Kużdżał Marek
  6










 27
Kapłon Józef
  6










 28
Wcisło Paweł
  6










 29
Sztomberski Robert
  6










 30
Bieda Stanisław
  6










 31
Sznajder Marek
  7