1. SPŁAWIKOWE 10 październik


Zarząd Koła PZW Skawina Miasto zaprasza na Otwarte Spławikowe Mistrzostwa Skawiny pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Norberta Rzepisko które odbędą się w sobotę 10 października 2020 r. na rzece Wiśle w miejscowości Piekary.

Zawody jednoturowe, czterogodzinne . Łowimy zgodnie z ZOSW oraz RAPR . Każdy zawodnik biorący udział w zawodach musi posiadać opłaconą składkę na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW Kraków.

Wpisowe 60 zł płatne na miejscu .

UWAGA! Wszyscy uczestnicy na czas zawodów muszą OBOWIĄZKOWO posiadać maseczki ochronne.

Organizator nie zapewnia posiłku. Startowe w całości przeznaczone na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego i pucharów.

Dodatkowe informacje i zapisy (najlepiej w formie SMS) pod numerem tel. 502 902 806 podając nazwisko i imię oraz przynależność do Okręgu PZW

lista startowa

1. Pszczeliński Zbigniew                             41. Nadzieja Jarosław
2. Sternal Stanisław                                     42. Karpik Marian
3. Hyla Bogusław                                         43. Kasperek Piotr
4. Hajto Łukasz                                            44. Borkowski Sebastian
5. Zdziarski Rafał                                         45. Lewandrowski Artur
6. Święch Rafał                                            46. Zabłocki Arkadiusz
7. Dżugan Paweł                                          47. Dudziński Dariusz
8. Jawień Mirosław                                      48. Wolny Piotr
9. Pilarczyk Piotr                                          49. Kopczyński Mariusz
10. Pilarczyk Bogdan                                   50. Zapiór Krzysztof
11. Świdowski Stanisław                             51. Oktabski Mateusz
12. Czubaj Mirosław                                    52. Skorupski Janusz
13. Bielak Michał                                          53. Borowiak Bogusław
14. Strojek Michał                                        54. Siekacz Stanisław
15. Kozaczuk Marcin                                    55. Łój Mariola
16. Tyrała Marcin                                         56. Lach Paweł
17. Strózik Tomasz                                      57. Łopata Maciej
18. Surzyn Adam                                         58. Krzecki Tomasz
19. Surzyn Tomasz                                      59. Łyk Maciej
20. Bąk Przemysław                                    60. Maślak Edward
21. Pietruszewski Bogdan                           61. Kajda Kamil
22. Małek Krzysztof                                     62. Klaper Zdzisław
23. Holik Sebastian                                     63. Waliczek Maciej
24. Idziak Magdalena                                  64. Walczak Remigiusz
25. Kaczmarczyk Wojciech                         65. Walachowski Witosław
26. Kamiński Jan                                         66. Kutek Tomasz
27. Kajfasz Bartłomiej
28. Wieczorek Grzegorz
29. Kijowski Grzegorz
30. Sobusiak Kamil
31. Wójcik Stanisław
32. Radzik Sławomir
33. Kurasik Artur 
34. Okarmus Dariusz
35. Kurman Brunon
36. Lejda Mariusz   
37. Proszek Mikołaj  
38. Dubis Marek
39. Wójtowicz Zbigniew
40. Mirowski Mirosław