2 . 2021


Spławikowe Zakończenie Sezonu  -  19.09.2021  -  Ochodza A,B , Samborek C,D


    sektor A

1
  Kamiński Jan
  1740
2
  Zapiór Krzysztof
  1520
3
  Kwieciński Roman
  1330
4
  Badura Marcin
  930
5
  Sznajder Marek
  710
6
  Świdowski Łukasz
  10
7
  Gdula Zbigniew
  0
8
  Kaczmarczyk Wojciech
  0

    sektor B

1
  Bukowski Andrzej
  3440
2
  Wcisło Paweł
  2860
3
  Fudali Mariusz
  2820
4
  Marczyk Michał
  2470
5
  Dużyk Jan
  1650
6
  Jaworski Wiesław
  610
7
  Wrzoszczyk Andrzej
  350
8
  Czubaj Jacek
  0

    sektor C

1
  Stańczyk Krzysztof
  6855
2
  Piszczek Marek
  4575
3
  Kajfasz Bartłomiej
  2950
4
  Łężak Jacek
  1930
5
  Karaś Michał
  1150
6
  Kwieciński Karol
  1075
7
  Fudali Dawid
  1060
8
  Bieda Stanisław
  10

    sektor D

1
  Świdowski Stanisław
  6785
2
  Okarmus Dariusz
  4060
3
  Piszczek Jakub
  3980
4
  Maślak Robert
  1630
5
  Czubaj Mirosław
  1155


Gruntowe Zakończenie Sezonu  -  12.09.2021  -  Samborek , Ochodza


    sektor A Feeder

1
Kutek Mieczysław
1350
2
Maślak Edward
970
3
Piszczek Henryk
750
4
Zapiór Krzysztof
680
5
Czubaj Jacej
410
6
Jaworski Wiesław
320
7
Twardy Grzegorz
250
8
Kwieciński Roman
50
9
Jakubowski Zbigniew
30

    sektor B  Grunt

1
Dużyk Jan
4015
2
Świdowski Łukasz
1805
3
Antos Wiesław
1235
4
Czerny Łukasz
1225
5
Urbanik Wiesław
460
6
Marczyk Michał
355
7
Papież Jan
200
8
Marszałek Andrzej
0
9
Ciepły Piotr
0

    sektor C  Grunt

1
Żak Adam
2495
2
Sznajder Marek
2265
3
Łężak Jacek
1515
4
Bukowski Andrzej
865
5
Wójtowicz Zbigniew
855
6
Kapłon Józef
305
7
Wrzoszczyk Andrzej
275
8
Gdula Zbigniew
130


Spławikowy Puchar Prezesa  -  22.08.2021  -  Ochodza


    sektor A

1
Piszczek Marek
2410
2
Czyżowski Grzegorz
1460
3
Czubaj Jacek
800
4
Fudali Dawid
790
5
Gdula Zbigniew
130
6
Kapłon Józef
90

    sektor B

1
Bieda Stanisław
4620
2
Badura Marcin
4020
3
Kutek Mieczysław2430
4
Wcisło Paweł
2290
5
Bukowski Andrzej
340
6
Twardy Grzegorz
0

    sektor C

1
Antos Wiesław
4910
2
Wójtowicz Zbigniew
2530
3
Łężak Jacek
2510
4
Karaś Michał
1520
5
Kwieciński Roman
870
6
Sznajder Marek
730

    sektor D

1
Proszek Mikołaj
5160
2
Maślak Edward
1460
3
Maślak Robert
1250
4
Piszczek Jakub
1130
5
Okarmus Dariusz
1020


Gruntowy Puchar Lata  -  11.07.2021

 
    sektor A Feeder

1
Zapiór Krzysztof
2420
2
Czubaj Jacek
2275
3
Jakubowski Zbigniew
1710
4
Kutek Mieczysław
1510
5
Holik Sebastian
1025
6
Jaworski Wiesław
995
7
Maślak Edward
925
8
Twardy Grzegorz
890
9
Kwieciński Roman
825

     sektor B  Grunt

1
Gdula Zbigniew
2120
2
Dużyk Jan
1560
3
Wójtowicz Zbigniew
1410
4
Bieda Stanisław
780
5
Kapłon Józef
450
6
Sznajder Marek
390
7
Kwieciński Karol
160
8
Polus Adam
140
9
Dużyk Kamil
120
10
Łężak Jacek
0


Spławikowy Puchar Lata -  04.07.2021  -  Podgórki Tynieckie


    sektor A

1
Czubaj Mirosław
6400
2
Okarmus Dariusz
6290
3
Świdowski Stanisław
5770
4
Piszczek Henryk
5510
5
Proszek Mikołaj
5085
6
Maślak Edward
4870
7
Wójcik Stanisław
3580
8
Maślak Edward
2765
9
Stefanik Mariusz
2000

    sektor B

1
Czyżowski Grzegorz
4970
2
Idziak Magdalena3855
3
Czubaj Jacek3480
4
Antos Wiesław
2935
5
Karaś Michał
2670
6
Jakubowski Zbigniew
1915
7
Wójtowicz Zbigniew
1700
8
Kapłon Józef
1045
9
Kwieciński Roman
725

    sektor C

1
Kajfasz Bartłomiej
7230
2
Twardy Grzegorz
3300
3
Kaczmarczyk Wojciech
3210
4
Kutek Tomasz
2250
5
Jaworski Wiesław
1840
6
Kamiński Jan
1780
7
Polus Adam
1110
8
Kwieciński Roman
1100
9
Sznajder Marek
1030

    sektor D

1
Gdula Zbigniew
2935
2
Kutek Tomasz
2565
3
Fudali Dawid
2050
4
Tyrała Marcin
1840
5
Bieda Stanisław
1640
6
Zapiór Krzysztof
1635
7
Dużyk Jan
1630
8
Fudali Mariusz
1400
9
Wcisło Paweł
1030



Spławikowe Mistrzostwa Koła 29-30.05.2021  -  Wisła Piekary




  pkt razem
   I tura
  waga
  II tura
  waga
  1
  Kutek Tomasz
  4
  2
  1600
  2
  8120
  2
  Czubaj Mirosław
  4
  1
  3400
  3
  1215
  3
  Kutek Mieczysław
  4
  3
  580
  1
  2860
  4
  Okarmus Dariusz
  5
  2
  2510
  3
  3635
  5
  Kaczmarczyk Wojciech
  7
  6
  40
  1
  8125
  6
  Fudali Dawid
  7
  1
  3289
  6
  530
  7
  Piszczek Henryk
  7
  5
  60
  2
  2295
  8
  Zapiór Krzysztof
  7
  5
  460
  2
  935
  9
  Piszczek Jakub
  7
  1
  720
  6
  150
 10
  Wójcik Stanisław
  8
  4
  210
  4
  230
 11
  Tyrała Marcin
  8
  3
  825
  5
  600
 12
  Świdowski Stanisław
  9
  8
  180
  1
  1820
 13
  Proszek Mikołaj
  9
  5
  860
  4
  985
 14
  Wcisło Paweł
 11
  6
  680
  5
  480
 15
  Antos Wiesław
 11
  8
  190
  3
  840
 16
  Maślak Edward
 11
  7
  220
  4
  490
 17
  Fudali Mariusz
 11
  4
  515
  7
  90
 18
  Piszczek Marek
 13
  7
  30
  6
  570
 19
  Kamiński Jan
 15
  10
  50
  5
  865
 20
  Karaś Michał
 15
  7
  285
  8
  155
 21
  Różak Przemysław
 16
  9
  110
  7
  215
 22
  Kwieciński Roman
 16
  9
  20
  7
  35
 23
  Jaworski Wiesław
 17
  8
  20
  9
  140
 24
  Sznajder Marek
 19,5
  9,5
  0
  10
  25
 25
  Kajfasz Bartłomiej

  2
  620
  dysk

 26
  Radzik Sławomir

  3
  1270
  dysk

 27
  Maślak Robert

  4
  1000
  dysk

 28
  Stańczyk Krzysztof

  6
  305
  dysk

 29
  Kapłon Józef

  9,5
  0
  dysk

 30
  Wójtowicz Zbigniew

  10
  0
  dysk





Gruntowe Mistrzostwa Koła - rz. Wisła w m.Piekary - 09.05.2021

           sektor A - Feeder
 1 Kutek Tomasz 1290
 2 Świdowski Stanisław 1050
 3 Kutek Mieczysław  950
 4 Piszczek Marek  940
 5 Wójcik Stanisław  330
 6 Piszczek Henryk  270
 7 Holik Sebastian   40
           sektor B - Grunt 
 1 Antos Wiesław
  160
 2 Łężak Jacek  110
 3 Wójtowicz Zbigniew   50
 4 Kapłon Józef   40
 6,5 Świdowski Łukasz    0
 6,5 Kwieciński Karol    0
 6,5 Sznajder Marek    0
 6,5 Żak Adam    0
           sektor C - Feeder 
 1 Czubaj Jacek 1560
 2 Czubaj Mirosław  750
 3 Zapiór Krzysztof  550
 4 Maślak Edward  180
 5 Kwieciński Roman   20
 6,5 Tyrała Marcin     0
 6,5 Jakubowski Zbigniew    0


Spławikowy Puchar Wiosny - 03.05.2021

          Sektor A
1 Czubaj Mirosław 6340
2 Świdowski Stanisław 5160
3 Maślak Edward 4100
4 Wójcik Stanisław 3590
5 Maślak Robert 3540
6 Piszczek Henryk 3470
7 Okarmus Dariusz 2700
8 Proszek Mikołaj 2630
9 Piszczek Jakub 2600
10 Stefanik Mariusz 2050
          Sektor B
1 Gdula Zbigniew 3310
2 Stańczyk Krzysztof 2990
3 Antos Wiesław 2620
4 Radzik Sławomir 2330
5 Polus Adam 2110
6 Fudali Mariusz 1840
7 Karaś Michał 1600
8 Wójtowicz Zbigniew 1060
9 Jaworski Wiesław  720
10 Caban Artur   0
         Sektor C
1 Kutek Tomasz 3985
2 Idziak Magdalena 2120
3 Piszczek Marek 1820
4 Dużyk Jan 1550
5 Jakubowski Zbigniew 1300
6 Łężak Jacek 1295
7 Czubaj Jacek 1265
8 Sznajder Marek 1105
9 Kapłon Józef  450
10 Wrzoszczyk Andrzej   0
          Sektor D
1 Kajfasz Bartłomiej 5090
2 Kaczmarczyk Wojciech 2720
3 Badura Marcin 2380
4 Zapiór Krzysztof 2025
5 Fudali Dawid 1975
6 Wcisło Paweł 1330
7 Kamiński Jan  720
8 Kwieciński Roman  505
9,5 Świdowski Łukasz   0
9,5 Bieda Stanisław   0


Gruntowe Rozpoczęcie Sezonu - Samborek/Ochodza - 25.04.2021



   Sektor A - Feeder -  Ochodza
1 Holik Sebastian 3030
2 Piszczek Marek 2665
3 Świdowski Stanisław 1910
4 Piszczek Henryk  875
5 Radzik Sławomir  855
6 Jakubowski Zbigniew  850
7 Czubaj Jacek  595
8 Wójcik Stanisław  550
9 Zapiór Krzysztof  515
10 Maślak Robert  355
11 Maślak Edward  145
12 Kwieciński Roman   45
     Sektor B - Grunt -  Samborek 
1 Wójtowicz Zbigniew 4680
2 Sznajder Marek 3230
3 Jaworski Wiesław 2430
4 Stefanik Mariusz  590
5,5 Polus Adam  270
5,5 Fabian Tomasz  270
7 Łężak Jacek  210
9,5 Marcinkowski Leonard   0
9,5 Ciepły Piotr   0
9,5 Wątor Wiesław   0
9,5 Marszałek Andrzej   0
     Sektor C - Grunt - Samborek
1 Urbanik Wiesław 8850
2 Papież Jan 1220
3 Dużyk Jan 1120
4 Żak Adam 1070
5 Antos Wiesław  740
6 Gdula Zbigniew  220
7 Stefanik Andrzej  100
9,5 Caban Artur   0
9,5 Morawa Michał   0
9,5 Bieda Stanisław   0
9,5 Kapłon Józef   0


Spławikowe Rozpoczęcie Sezonu- Samborek/Ochodza - 11.04.2021


          Sektor A
1 Proszek Mikołaj 4160
2 Maślak Robert 3815
3 Wójcik Stanisław 2800
4 Czubaj Mirosław 2145
5 Piszczek Jakub 1345
6 Stefanik Mariusz 1315
7 Świdowski Stanisław 1265
8 Okarmus Dariusz 1060
9 Maślak Edward 1045
10 Piszczek Henryk  815
          Sektor B
1 Sznajder Marek 4045
2 Karaś Michał 3355
3 Antos Wiesław 3230
4 Idziak Marek 2060
5 Kamiński Jan 1845
6 Kutek Mieczysław 1620
7 Kutek Tomasz 1305
8 Kapłon Józef 1030
9 Badura Marcin  565
10 Wrzoszczyk Andrzej  190
          Sektor C
1 Kaczmarczyk Wojciech 8500
2 Piszczek Marek 6800
3 Kajfasz Bartłomiej 4320
4 Tyrała Marcin 3340
5 Fudali Mariusz 3180
6 Fudali Dawid 1750
7 Łężak Jacek 1330
8 Jurek Kazimierz 1300
9 Kwieciński Roman  650
          Sektor D 
1 Radzik Sławomir 4410
2 Czubaj Jacek 4135
3 Jakubowski Zbigniew 2620
4 Wcisło Paweł 2600
5 Gdula Zbigniew 2310
6 Jaworski Wiesław 1180
7 Zapiór Krzysztof  610
8,5 Bieda Stanisław    0
8,5 Wójtowicz Zbigniew    0