Podlodowe Mistrzostwa Koła - Żwirownia Samborek -12.02.2012
1 . Przeźmiński Henryk . . . . . . 413
2 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . 320
3 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . 295
4 . Krupnik Paweł . . . . . . . . . . . . 290
5 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . .255
6 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . .150
7 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . .110
8 . Łukasik Tadeusz . . . . . . . . . . .65
- Twardy Grzegorz . . . . . . . . . . . 65
10 . Holik Sebastian . . . . . . . . . . 55
Podlodowy Puchar Zimy - Żwirownia Samborek - 26.02.2012
1 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . 3550
2 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . 3195
3 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . 2540
4 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . . 1905
5 . Twardy Grzegorz . . . . . . . . . . .1575
6 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . .880
- Przeźmiński Henryk . . . . . . . . . . 880
8 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . . .600
Rozpoczęcie Sezonu - Żwirownia Samborek - 1.04.2012
1 . Czyżowski Grzegorz . . . . . . . .2870
2 . Twardy Grzegorz . . . . . . . . . . 2700
3 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . .2230
4 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . . 2100
5 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . . . 2060
6 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . . . 1435
7 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . . . 745
8 . Kamiński Jan . . . . . . . . . . . . . . 665
9 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . . . .560
10. Gdula Zbigniew . . . . . . . . . . . . 70
Puchar Wiosny - Żwirownia Samborek - 22.04.2012
1 . Czyżowski Grzegorz . . . . . . . . . . 11110
2 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . . . . 7205
3 . Twardy Grzegorz . . . . . . . . . . . . .6640
4 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . . . . . 6420
5 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . . . . . 4165
6 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . . . . .3550
7 . Łukasik Tadeusz . . . . . . . . . . . . . . 3360
8 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . . . . . .3150
9 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . . . . . 2800
10. Holik Sebastian . . . . . . . . . . . . . . 2440
Puchar Prezesa - Żwirownia Samborek - 6.05.2012
1 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . .9735
2 . Czyżowski Grzegorz . . . . . . . .6105
3 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . .5695
4 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . . 3970
5 . Kamiński Jan . . . . . . . . . . . . . . 2015
6 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . . .1695
7 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . . .1585
8 . Lelek Krzysztof . . . . . . . . . . . . .1430
9 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . . .1315
10. Maślak Robert . . . . . . . . . . . . .1115
Mistrzostwa Koła I tura - Podgórki Tynieckie - 10.06.2012
1 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . . 4170
2 . Czyżowski Grzegorz . . . . . . . . .3090
3 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . . 1695
4 . Holik Sebastian . . . . . . . . . . . . . 1495
5 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . . . . 1270
6 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . . . 1190
7 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . . . .815
8 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . . .755
9 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . . . 530
10.Gdula Zbigniew . . . . . . . . . . . . .160
Mistrzostwa Koła II tura - Starorzecze Skawinki-Park Miejski - 17.06.2012
1 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . . 6235
2 . Czyżowski Grzegorz . . . . . . . . 6215
3 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . .4550
4 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . . . 3965
5 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . . . .3480
6 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . . . 2895
7 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . . . 2790
8 . Holik Sebastian . . . . . . . . . . . . .2315
9 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . . . 1715
MISTRZOSTWA KOŁA - końcowa klasyfikacja po 2 turach
1 . Czyżowski Grzegorz . . . . . .4 pkt
2 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . .7 pkt
3 . Polus Mirosław . . . . . . . . . .7 pkt
4 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . .10 pkt
5 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . 10 pkt
6 . Drożdż Tadeusz. . . . . . . . . . 12 pkt
7 . Holik Sebastian. . . . . . . . . . .12 pkt
8 . Antos Wiesław. . . . . . . . . . . 14 pkt
9 . Maślak Edward. . . . . . . . . . .15 pkt
Puchar Starorzecza - Starorzecze Skawinki - Park Miejski - 1.07.2012
1 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . . 4395
2 . Czyżowski Grzegorz . . . . . . . . .4260
3 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . . 3815
4 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . . . . 3700
5 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . . . .3480
6 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . . . . .2590
7 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . . .2210
8 . Gdula Zbigniew . . . . . . . . . . . . .1670
9 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . . . 1555
10. Kamiński Jan . . . . . . . . . . . . . . 655
Puchar Samborka - Żwirownia Samborek - 15.07.2012
1 . Czyżowski Grzegorz . . . . . . . . . 10495
2 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . . . 9530
3 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . . . 7930
4 . Przeźmiński Henryk . . . . . . . . . . .6810
5 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . . . . 5960
6 . Maślak Robert . . . . . . . . . . . . . . .4725
7 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . . . . 4495
8 . Gdula Zbigniew . . . . . . . . . . . . . .3330
9 . Kamiński Jan . . . . . . . . . . . . . . . 3305
10. Lelek Krzysztof . . . . . . . . . . . . . .3280
Puchar Jesieni - Żwirownia Samborek - 16.09.2012
1 . Piszczek Henryk . . . . . . . . 7655
2 . Czyżowski Grzegorz . . . . . 7030
3 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . 5930
4 . Maślak Edward . . . . . . . . . . 5200
5 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . .2270
6 . Łukasik Tadeusz . . . . . . . . . 1925
7 . Przeźmiński Henryk . . . . . . .1815
8 . Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . .1660
9 . Bukowski Grzegorz . . . . . . . 1365
10.Świdowski Stanisław . . . . . . 1135
Zakończenie Sezonu - Żwirownia Samborek - 14.10.2012
1 . Czubaj Mirosław . . . . . . . . . 4330
2 . Przezmiński Henryk . . . . . . .3960
3 . Antos Wiesław . . . . . . . . . . 2985
4 . Piszczek Henryk . . . . . . . . . . .2185
5 . Maślak Edward . . . . . . . . . . . .1745
6 . Świdowski Stanisław . . . . . . . .1580
7 . Gdula Zbigniew . . . . . . . . . . . 1440
8 . Maślak Robert . . . . . . . . . . . . 970
9 . Polus Mirosław . . . . . . . . . . . .740
10.Drożdż Tadeusz . . . . . . . . . . . 650
Zawody towarzyskie - Żwirownia Samborek - 28.10.2012
1. Czubaj Mirosław . . . . . . . . . . . . . . .780 pkt
2. Świdowski Stanisław . . . . . . . . . . . 300 pkt
3. Radzik Sławomir . . . . . . . . . . . . . . 295 pkt
4. Piszczek Henryk . . . . . . . . . . . . . . . . 290 pkt
5. Wójcik Stanisław . . . . . . . . . . . . . . . .190 pkt
6. Wójtowicz Zbigniew . . . . . . . . . . . . . .170 pkt
7. Przezmiński Henryk . . . . . . . . . . . . . .130 pkt
8. Maślak Robert . . . . . . . . . . . . . . . . . .40 pkt
9. Kamiński Jan . . . . . . . . . . . . . . . . . . 20 pkt
9. Michereński Marek . . . . . . . . . . . . . . .20 pkt