ZAKOŃCZENIE SEZONU 12.10.2014 - SAMBOREK
1 . Maślak Robert 5695
2 . Wójtowicz Zbigniew 5495
3 . Holik Sebastian 3465
4 . Maślak Edward 3455
5 . Stefanik Mariusz 2820
. Antos Wiesław 2820
7 . Kamiński Jan 2810
8 . Czubaj Mirosław 2690
9 . Czyżowski Grzegorz 2610
10. Wójcik Michał 2525
11. Drożdż Tadeusz 1965
12. Piszczek Henryk 1885
13. Góra Marek 1605
14. Świdowski Stanisław 1500
15. Polus Mirosław 1370
16. Lelek Krzysztof 1055
17. Polus Adam 1020
18. Fudali Mariusz 355
19. Tyrka Jan 0
20. Kubala Franciszek 0
juniorzy
1 . Wójcik Wiktor 1815
2 . Kutek Tomasz 420
3 . Fudali Dawid 150
PUCHAR JESIENI - 28.09.2014 - PARK MIEJSKI
1 . Maślak Edward 5420
2 . Góra Marek 3330
3 . Czubaj Mirosław 2960
4 . Kamiński Jan 2910
5 . Piszczek Henryk 2690
6 . Świdowski Stanisław 2625
7 . Stefanik Mariusz 1915
8 . Antos Wiesław 1850
9 . Drożdż Tadeusz 1775
10. Maślak Robert 1625
11. Wójtowicz Zbigniew 1305
12. Wójcik Michał 1085
13. Łukasik Tadeusz 600
14. Piszczek Marek 0
juniorzy
1 . Piszczek Jakub 730
2 . Wójcik Wiktor 505
3 . Szpil Jakub 440
PUCHAR PREZESA - 24.08.2014 - SAMBOREK
1 . Czubaj Mirosław 8730
2 . Maślak Robert 8610
3 . Piszczek Henryk 7910
4 . Maślak Edward 7070
5 . Góra Marek 6390
6 . Świdowski Stanisław 5460
7 . Wójcik Michał 3820
8 . Czyżowski Grzegorz 3420
9 . Polus Mirosław 2120
10. Fudali Mariusz 2000
11. Antos Wiesław 1940
12. Piszczek Marek 1730
13. Wójtowicz Zbigniew 850
14. Stefanik Mariusz 0
junorzy
1 . Piszczek Jakub 2290
2 . Fudali Dawid 870
3 . Wójcik Wiktor 390
ZAWODY UDZIAŁOWCÓW WSPÓLNOTY - 20.07.2014 - SAMBOREK
1. Wątor Wiesław 2190
2 . Polus Mirosław 1585
3 . Piskorz Jan 1365
4 . Kutek Mieczysław 1280
5 . Kulig Bogdan 1270
6 . Gdula Zbigniew 1225
7 . Wójtowicz Zbigniew 1110
8 . Plonder Kazimierz 915
9 . Machlowski Marek 865
10.Tyrka Jan 760
11. Przeźmiński Henryk 715
12. JakubowskiZbigniew 570
13. Dłużyk Jan 545
14. Zapiur Krzysztof 510
15. Drożdż Tadeusz 390
16. Kutek Tomasz 330
17. Polus Adam 150
18. Papierz Jan 0
Kamieniarz Jan 0
Głuszczak Stefan 0
Pastor Jerzy 0
PUCHAR LATA - 13.07.2014 - SAMBOREK
1 . Maślak Edward 9610
2 . Czubaj Mirosław 9435
3 . Antos Wiesław 6090
4 . Świdowski Stanisław 5505
5 . Stefanik Mariusz 5440
6 . Góra Marek 5075
7 . Polus Mirosław 4350
8 . Maślak Robert 4085
9 . Czopkiewicz Damian 3725
10. Putaj Janusz 2915
11. Wójtowicz Zbigniew 2890
12. Fudali Mariusz 2260
13. Szabat Arkadiusz 1950
14. Machlowski Marek 965
15. Gałat Marcin 820
16. Drożdż Tadeusz nk
juniorzy
1 . Fudali Dawid 1250
PUCHAR STARORZECZA - 15.06.2014 - PARK MIEJSKI
1 . Czubaj Mirosław 5550
2 . Maślak Robert 5450
3 . Piszczek Henryk 4440
4 . Maślak Edward 3910
5 . Świdowski Stanisław 3605
6 . Wójcik Michał 3135
7 . Polus Mirosław 2915
8 . Stefanik Mariusz 2665
9 . Piszczek Marek 2195
10. Fudali Mariusz 1520
11 . Przeźmiński Henryk 1495
12 . Machlowski Marek 580
13. Wójtowicz Zbigniew n/k
juniorzy
1 . Piszczek Jakub 1330
2 . Fudali Dawid 650
2 . Wójcik Wiktor 615
SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA SKAWINY - 01.06.2014 - PARK MIEJSKI
sektor A
1. Maślak Robert 3310
2. Więckowski Andrzej 3195
3. Piszczek Henryk 3175
4. Więckowski Piotr 2665
5. Czyżowski Grzegorz 2340
6. Czubaj Mirosław 1995
7. Adamczyk Sławomir 1455
8. Kamiński Jan 1445
9. Duda Jacek 610
10.Wójtowicz Zbignie w 600
11.Ziaja Tadeusz 145
sektor B
1. Budek Kazimierz 4850
2. Przeźmiński Henryk 3785
3. Polus Mirosław 3570
4. Maślak Edward 3520
5. Piszczek Marek 2710
6. Świdowski Stanisław 2445
7. Zielnik Grzegorz 2420
8. Barski Zdzisław 1800
9. Stefanik Mariusz 1695
10.Szczypczyk Tadeusz 70
juniorzy
1. Piszczek Jakub 1730
klasyfikacja końcowa
1. Budek Kazimierz
2. Maślak Robert
3. Przeźmiński Henryk
4. Więckowski Andrzej
5. Polus Mirosław
6. Piszczek Henryk
7. Maślak Edward
8. Więckowski Piotr
9. Piszczek Marek
10. Czyżowski Grzegorz
11. Świdowski Stanisław
12. Czubaj Mirosław
13. Zielnik Grzegorz
14. Adamczyk Sławomir
15. Barski Zdzisław
16. Kamiński Jan
17. Stefanik Mariusz
18. Duda Jacek
19. Wójtowicz Zbigniew
20. Szczypczyk Tadeusz
21. Ziaja Tadeusz
juniorzy
1. Piszczek Jakub
MISTRZOSTWA KOŁA I tura 17.05.2014 Podgórki Tynieckie
sektor A
1 . Maślak Robert 3545
2 . Wójcik Michał 1858
3 . Piszczek Henryk 1445
4 . Stefanik Mariusz 1005
5 . Przeźmiński Henryk 685
6 . Drożdż Tadeusz 240
7 . Fudali Mariusz 30
8 . Piszczek Marek 0
sektor B
1 . Czubaj Mirosław 4665
2 . Świdowski Stanisław 4170
3 . Wójtowicz Zbigniew 1165
4 . Polus Mirosław 835
5 . Kamiński Jan 590
6 . Maślak Edward 470
7 . Antos Wiesław 320
8 . Machlowski Marek 0
juniorzy
1 . Piszczek Kuba 955
2 . Fudali Dawid 455
3 . Wójcik Wiktor 170
MISTRZOSTWA KOŁA II tura 18.05.2014 Samborek
sektor A
1 . Piszczek Henryk 9390
2 . Maślak Edward 6050
3 . Wójcik Michał 5830
4 . Stefanik Mariusz 5555
5 . Wójtowicz Zbigniew 5420
6 . Fudali Mariusz 2010
7 . Piszczek Marek 1750
8 . Machlowski Marek 570
sektor B
1 . Czubaj Mirosław 12515
2 . Świdowski Stanisław 9990
3 . Przeźmiński Henryk 9355
4 . Polus Mirosław 9040
5 . Maslak Robert 8840
6 . Antos Wiesław 8540
7 . Drożdż Tadeusz 6725
8 . Kamiński Jan 4865
MISTRZOSTWA KOŁA - klasyfikacja końcowa
1 . Czubaj Mirosław 2 pkt 17180
2 . Świdowski Stanisław 4 pkt 14160
3 . Piszczek Henryk 4 10835
4 . Wójcik Michał 5 7688
5 . Maślak Robert 6 12385
6 . Przeźmiński Henryk 8 10040
7 . Polus Mirosław 8 9875
8 . Wójtowicz Zbigniew 8 6585
9 . Stefanik Mariusz 8 6560
10 . Maślak Edward 8 6520
11 . Antos Wiesław 13 8860
12 . Drożdż Tadeusz 13 6965
13 . Kamiński Jan 13 5455
14 . Fudali Mariusz 13 2040
15 . Piszczek Mariusz 15 1750
16 . Machlowski Marek 16 570
juniorzy
1 . Piszczek Kuba 2 pkt 3115
2 . Fudali Dawid 4 2365
3 . Wójcik Wiktor 6 1522
PUCHAR WIOSNY - PARK MIEJSKI - 27.04.2014
1. Maślak Robert - - - - - - - - - - - - - - 8035
2. Maślak Edward - - - - - - - - - - - - - - 7440
3. Twardy Grzegorz - - - - - - - - - - - - -5215
4. Czubaj Mirosław - - - - - - - - - - - - - 5000
5. Drożdż Tadeusz - - - - - - - - - - - - - -4255
6. Wójcik Michał - - - - - - - - - - - - - - - 4180
7. Antos Wiesław -- - - - - - - - - - - - - -3570
8. Świdowski Stanisław - - - - - - - - - - -3465
9. Piszczek Henryk - - - - - - - - - - - - - 3225
10.Kamiński Jan - - - - - - - - - - - - - - - -2680
11.Polus Mirosław - - - - - - - - - - - - - - 2440
12.Czyżowski Grzegorz - - - - - - - - - - - 2235
13.Wójtowicz Zbigniew - - - - - - - - - - - 1835
14.Piszczek Marek - - - - - - - - - - - - - - 1585
15.Fudali Mariusz - - - - - - - - - - - - - - -750
16.Machlowski Marek - - - - - - - - - - - - 540
juniorzy
1 . Piszczek Kuba - - - - - - - - - - - - - - - - 1475
2 . Wójcik Wiktor - - - - - - - - - - - - - - - - - 700
3 . Fudali Dawid - - - - - - - - - - - - - - - - - -610
ROZPOCZĘCIE SEZONU - SAMBOREK - 06.04.2014
1 . Czubaj Mirosław - - - - - - - - - - - - 14535
2 . Maślak Robert - - - - - - - - - - - - - -12780
3 . Stefanik Mariusz - - - - - - - - - - - - - 9985
4 . Piszczek Henryk - - - - - - - - - - - - - -7670
5 . Czyżowski Grzegorz - - - - - - - - - - - -6720
6 . Drożdż Tadeusz - - - - - - - - - - - - - - 5815
7 . Maślak Edward - - - - - - - - - - - - - - -5545
8 . Świdowski Stanisław - - - - - - - - - - - 5525
9 . Kamiński Jan - - - - - - - - - - - - - - - -5375
10. Wójcik Michał - - - - - - - - - - - - - - - 4760
11. Fudali Mariusz - - - - - - - - - - - - - - -4540
12. Piszczek Marek - - - - - - - - - - - - - - 4030
13. Łukasik Tadeusz - - - - - - - - - - - - - 3615
14. Wójtowicz Zbigniew - - - - - - - - - - -3525
15. Machlowski Marek - - - - - - - - - - - - 2775
16. Tyrka Jan - - - - - - - - - - - - - - - - - -2530
juniorzy
1 . Wójcik Wiktor - - - - - - - - - - - - - - 3250
2 . Fudali Dawid - - - - - - - - - - - - - - - 1995
3 . Piszczek Kuba - - - - - - - - - - - - - - 1105