PUCHAR BARTKA I BOGDANA- PODGÓRKI TYNIECKIE- 23.10.2016
| sektor A
|
|
|
1
| Pogonowski Bartek
| Ind
| 7030
|
2
| Strózik Tomasz
| Ind
| 3560
|
3
| Skirliński Maciej
| Ind
| 3110
|
4
| Jaśkiewicz Dawid
| Pisat
| 2740
|
5
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 2710
|
6
| Suder Mateusz
| Myślenice
| 2240
|
7
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 1020
|
8
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 770
|
9
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice
| 570
|
10
| Piszczek Jakub
| Skawina Miasto II
| 370
|
| sektor B
|
|
|
1
| Flaga Łukasz
| Myslenice
| 15430
|
2
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 12850
|
3
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 8450
|
4
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 7110
|
5
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice
| 6150
|
6
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 5790
|
7
| Małek Krzysztof
| Ind
| 4110
|
8
| Gumula Rafał
| Ind
| 3630
|
9
| Borsuk Krzysztof
| Stare Miasto
| 1000
|
| sektor C
|
|
|
1
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto II
| 6310
|
2
| Budek Jakub
| Myślenice
| 2750
|
3
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 2290
|
4
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 1900
|
5
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 1700
|
6
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 1610
|
7
| Maślak Edward
| Skawina Miasto I
| 510
|
8
| Dziekan Bogusław
| Krzeszowice
| 40
|
| Idziak Magdalena
| Ind
| 40
|
PUCHAR KOŁA KLEPARZ- RZEKA WISŁA UL. TYNIECKA- 15.10.2016
| sektor A
|
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 3980
|
2
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 1540
|
3
| Flaga Łukasz
| Myślenice
| 645
|
4
| Strózik Tomasz
| Ind
| 420
|
5
| Dziedziak Bogusław
| Ind
| 210
|
6
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 175
|
7
| Klita Krzysztof
| Kleparz
| 120
|
8
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice
| 65
|
9
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 30
|
10
| Dziekan Miachał
| Stare Miasto
| 0
|
| Idziak Magdalena
| Ind
| 0
|
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 0
|
| sektor B
|
|
|
1
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 955
|
2
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 340
|
3
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 30
|
4
| Dżugan Paweł
| Raba
| 10
|
5
| Badura Marcin
| Skawina Miasto II
| 0
|
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 0
|
| Gumula Rafał
| Skała
| 0
|
| Kaczmarczyk Artur
| Ind
| 0
|
| Małek Krzysztof
| Ind
| 0
|
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice
| 0
|
| Seweryn Marcin
| Kleparz
| 0
|
| Skirliński Maciej
| Ind
| 0
|
| sektor C
|
|
|
1
| Jaskiewicz Dawid
| Piast
| 5320
|
2
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 2850
|
3
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 715
|
4
| Piekarski Grzegorz
| Ind
| 640
|
5
| Maślak Edward
| Skawina Miasto I
| 260
|
6
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice
| 175
|
7
| Błachno Franciszek
| Skała
| 75
|
8
| Borsuk Krzysztof
| Stare Miasto
| 55
|
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 55
|
10
| Hajto Łukasz
| Raba
| 0
|
| Rapała Szymon
| Kleparz
| 0
|
| Świdowski Stanisłaław
| Skawina Miasto II
| 0
|
PUCHAR KOŁA PIAST - NIEZNANOWICE- 09.10.2016
| sektor A
|
|
|
1
| Laskiewicz Maciej
| Krzeszowice I
| 3810
|
2
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 3670
|
3
| Kaczmarczyk Artur
| Ind
| 3155
|
4
| Dżugan Paweł
| Raba
| 3035
|
5
| Skirliński Maciej
| Ind
| 2980
|
6
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 2945
|
7
| Strózik Tomasz
| Ind
| 2650
|
8
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 2215
|
9
| Małek Krzysztof
| Ind
| 2110
|
10
| Budek Jakub
| Myślenice
| 1730
|
11
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 1270
|
12
| Mrozicki Albin
| Nowa Huta
| 405
|
| sektor B
|
|
|
1
| Hajto Łukasz
| Raba
| 5370
|
2
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 4055
|
3
| Hyla Bogusław
| Myślenice
| 3650
|
4
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto I
| 3300
|
5
| Dybał Mariusz
| Piast
| 2920
|
6
| Błachno Franciszek
| Skała
| 2725
|
7
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice I
| 2700
|
8
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 2620
|
9
| Badura Marcin
| Skawina Miasto II
| 2145
|
10
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 2095
|
11
| Borsuk Krzysztof
| Stare Miasto
| 995
|
| sektor C
|
|
|
1
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 3865
|
2
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 3210
|
3
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 2950
|
| Leitz Krzysztof
| Zwierzyniec
| 2950
|
5
| Bąk Przemysław
| Raba
| 2820
|
6
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice I
| 2330
|
7
| Bystroń Michał
| Piast
| 1820
|
8
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 1530
|
9
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 1460
|
10
| Gumula Rafał
| Skała
| 1260
|
11
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 710
|
PUCHAR KOŁA SKAWINA MIASTO - PODGÓRKI TYNIECKIE - 10.09.2016
| sektor A
|
|
|
1
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 10325
|
2
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 9165
|
3
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice I
| 6295
|
4
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 5925
|
5
| Hyla Bogusław
| Ind
| 5200
|
6
| Maślak Edward
| Skawina Miasto Ii
| 4790
|
7
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 4230
|
8
| Suder Mateusz
| Myślenice
| 4090
|
9
| Bąk Przemysław
| Raba
| 3380
|
10
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 3265
|
11
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 2100
|
12
| Foręda Jacek
| Krzeszowice II
| 2025
|
13
| Piszczek Jakub
| Skawina Miasto III
| 1630
|
14
| Błachno Franciszek
| Skała
| 1415
|
15
| Szczygieł Eugeniusz
| Grzegórzki
| 745
|
| sektor B
|
|
|
1
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 11170
|
2
| Jaśkiewicz Dawid
| Piast
| 10255
|
3
| Badura Marcin
| Skawina Miasto III
| 9615
|
4
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 9610
|
5
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice I
| 5430
|
6
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 4840
|
7
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 4800
|
8
| Dżugan Paweł
| Raba
| 4785
|
9
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 4460
|
10
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 4040
|
11
| Małek Krzysztof
| Ind
| 2565
|
12
| Synowski Dawid
| Krzeszowice II
| 2400
|
13
| Gumula Rafał
| Skała
| 1400
|
14
| Kolasa Janusz
| Grzegórzki
| 1370
|
15
| Borsuk Krzysztof
| Stare Miasto
| 825
|
| sektor C
|
|
|
1
| Maślak Robert
| Skawina Miasto I
| 6945
|
2
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 6720
|
3
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasti II
| 4885
|
4
| Leitz Krzysztof
| Zwierzyniec
| 4405
|
5
| Skirliński Maciej
| Ind
| 3915
|
6
| Mrozicki Albin
| Ind
| 3645
|
7
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice I
| 3635
|
8
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 3330
|
9
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 3310
|
10
| Hajto Łukasz
| Raba
| 3245
|
11
| Budek Jakub
| Myślenice
| 3060
|
12
| Idziak Magdalena
| Ind
| 2520
|
13
| Maciejowski Tadeusz
| Piast
| 2400
|
14
| Dziadziak Bogusław
| Krzeszowice II
| 1275
|
15
| Wójcik Andrzej
| Grzegórzki
| 755
|
PUCHAR KOŁA RABA - NIEZNANOWICE - 04.09.2016
| sektor A
|
|
|
1
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 6730
|
2
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 4560
|
3
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 4450
|
4
| Flaga Łukasz
| Myślenice
| 4225
|
5
| Borsuk Krzysztof
| Stare Misato
| 3355
|
6
| Szostak Dariusz
| Raba I
| 2695
|
7
| Dybał Mariusz
| Piast
| 2660
|
8
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice I
| 2235
|
9
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 1840
|
10
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 1770
|
11
| Błachno Franciszek
| Skała
| 1160
|
12
| Szczygieł Eugeniusz
| Grzegórzki
| 1105
|
13
| Morajka Wiktor
| Raba II
| 275
|
14
| Paszkowski Andrzej
| Ind
| 0
|
| sektor B
|
|
|
1
| Mrozicki Albin
| Ind
| 8340
|
2
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 6670
|
3
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 6590
|
4
| Maślak Edward
| Skawina Miasto II
| 5710
|
5
| Jaśkiewicz Dawid
| Piast
| 5600
|
6
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 5490
|
7
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice I
| 3500
|
8
| Twardy Grzegorz
| Ind
| 3360
|
9
| Leitz Krzysztof
| Zwierzyniec
| 3240
|
10
| Kolasa Janusz
| Grzegórzki
| 2730
|
11
| Budek Jakub
| Myślenice
| 2040
|
12
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 1580
|
13
| Bąk Przemysław
| Raba I
| 1410
|
14
| Orzechowski Roman
| Raba II
| 1360
|
15
| Dziedziak Bogusław
| Rzeszowice II
| 1100
|
| sektor C
|
|
|
1
| Nowaczyk Krzysztof
| Zwierzyniec
| 6420
|
2
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto II
| 4150
|
3
| Śliwiński Grzegorz
| Raba II
| 3910
|
4
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice I
| 3820
|
5
| Maślak Robert
| Skawina Miasto I
| 3630
|
6
| Badura Marcin
| Ind
| 3560
|
7
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 3000
|
8
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 2930
|
9
| Skirliński Maciej
| Ind
| 2810
|
10
| Gumula Rafał
| Skała
| 2470
|
11
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 2420
|
12
| Flaga Paweł
| Myślenice
| 2310
|
13
| Synowski Dawid
| Krzeszowice II
| 1680
|
14
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 1450
|
15
| Wójcik Andrzej
| Grzegórzki
| 910
|
PUCHAR NOWEJ HUTY - ZALEW NOWA HUTA - 03.09.2016
| sektor A
|
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 9404
|
2
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 5082
|
3
| Jaśkiewicz Dawid
| Piast
| 4750
|
4
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 4679
|
5
| Nowaczyk Krzysztof
| Zwierzyniec
| 4385
|
6
| Budek Jakub
| Myślenice
| 4381
|
7
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice
| 4237
|
8
| Bąk Przemysław
| Raba
| 3719
|
9
| Maślak Edward
| Skawina Miasto II
| 3611
|
10
| Dziedziak Bogusław
| Ind
| 2626
|
11
| Piszczatowski Zbiegniew
| Stare Miasto
| 1860
|
12
| Gumula Rafał
| Ind
| 512
|
13
| Korpak Władysław
| Podgórze
| 317
|
14
| Szczygieł Eugeniusz
| Grzegórzki
| 0
|
| sektor B
|
|
|
1
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 7711
|
2
| Strózik Tomasz
| Głowatka
| 5923
|
3
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 5730
|
4
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 3222
|
5
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 3150
|
6
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto II
| 1039
|
7
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice
| 997
|
8
| Gągalski Andrzej
| Podgórze
| 839
|
9
| Maciejowski Tadeusz
| Piast
| 441
|
10
| Wójcik Andrzej
| Grzegórzki
| 438
|
11
| Mrozicki Albin
| Ind
| 390
|
12
| Błachno Franciszek
| Ind
| 197
|
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 197
|
14
| Blak Artur
| Raba
| 0
|
| sektor C
|
|
|
1
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 8922
|
2
| Badura Marcin
| Ind
| 6236
|
3
| Skirliński Maciej
| Ind
| 6236
|
4
| Suder Mateusz
| Myślenice
| 5396
|
5
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 4631
|
6
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 2439
|
7
| Synowski Dawid
| Ind
| 2345
|
8
| Kaczmarczyk Artur
| Podgórze
| 1875
|
9
| Borsuk Krzysztof
| Stare Miasto
| 1699
|
10
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice
| 1553
|
11
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 1480
|
12
| Kolasa Janusz
| Grzegórzki
| 1030
|
13
| Lietz Krzysztof
| Zwierzyniec
| 1006
|
14
| Maślak Robert
| Skawina Miasto I
| 640
|
15
| Hajto Łukasz
| Raba
| 566
|
PUCHAR WODNIKA - 29.05.2016 - PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A |
|
|
1
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 7515 |
2
| Laskiewicz Maciej
| Krzeszowice II
| 7350
|
3
| Hyla Bogusław
| Myślenice
| 6430
|
4
| Badura Marcin
| Skawina Miasto III
| 4860
|
5
| Strózik Tomasz
| Ind
| 4605
|
6
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto II
| 4480
|
7
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 4405
|
8
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 4155
|
9
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 2850
|
10
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice I
| 2310
|
11
| Gumula Rafał
| Ind
| 1665
|
12
| Błachno Franciszek
| Ind
| 1295
|
13
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 1240
|
14
| Bąk Przemysław
| Raba
| 1075
|
15
| Pluciński Marek
| Wodnik
| 930
|
16
| Maciejowski Tadeusz
| Piast
| 630
|
17
| Szczygieł Eugeniusz
| Grzegórzki
| 345
|
| sektor B |
|
|
1
| Maślak Edward
| Skawina Miasto II
| 3485
|
2
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 2795
|
3
| Nadzieja Jarosław
| Ind
| 2390
|
4
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 2215
|
5
| Monica Mariusz
| Skawina Miasto III
| 1945
|
6
| Wolf Katarzyna
| Piast
| 1680
|
7
| Mrozicki Albin
| Ind
| 1150
|
8
| Budek Jakub
| Myślenice
| 1090
|
9
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice I
| 955
|
10
| Maślak Robert
| Skawina Miasto I
| 765
|
11
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 605
|
12
| Piszczatowski Zbigniew
| Stare Miasto
| 555
|
13
| Kowalski Paweł
| Wodnik
| 500
|
14
| Szczygieł Adam
| Grzegórzki
| 350
|
15
| Dżugan Paweł
| Raba
| 255
|
16
| Dziedziak Bogusław
| Krzeszowice I
| 0
|
| sektor C
|
|
|
1
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 12185
|
2
| Skirliński Maciej
| Ind
| 8065
|
3
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice I
| 7315
|
4
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 7120
|
5
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 6850
|
6
| Lietz Krzysztof | Zwierzyniec
| 6245
|
7
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 5670
|
8
| Żywiecki Andrzej
| Wodnik
| 4740
|
9
| Palimąka Jan
| Krzeszowice II
| 4505
|
10
| Nowaczyk Krzysztof
| Zwierzyniec
| 4350
|
11
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 3835
|
12
| Borsuk Krzysztof
| Stare Miasto
| 3710 |
13
| Twardy Grzegorz
| Skawina Miasto III
| 3235
|
14
| Małek Krzysztof
| Ind
| 2395
|
15
| Kolasa Janusz
| Grzegórzki
| 1115
|
16
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 940
|
17
| Hajto Łukasz
| Raba
| 710
|
PUCHAR KRZESZOWIC - KANAŁ BRZEŹNICA - 28.05.2016
| sektor A
|
|
|
1
| Laskiewicz Maciej
| Krzeszowice II
| 4055
|
2
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 3400
|
3
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 3250
|
4
| Jaśkiewicz Atrur
| Ind
| 3115
|
5
| Mrozicki Albin
| Ind
| 2595
|
6
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 1945
|
7
| Maślak Edward
| Skawina Miasto II
| 1745
|
8
| Budek Jakub
| Myślenice
| 1050
|
9
| Badura Marcin
| Ind
| 785
|
10
| Maślak Robert
| Skawina Miasto I | 645
|
11
| Dżugan Paweł
| Raba
| 340
|
12
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice I
| 160
|
| sektor B
|
|
|
1
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice I | 1425
|
2
| Palimąka Jan
| Krzeszowice II | 1380
|
3
| Hyla Bogusław
| Myślenice
| 1035
|
4
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 780
|
5
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 725
|
6
| Nadzieja Jarosław
| Ind
| 390
|
7
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 330
|
8
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 220
|
9
| Maciejowski Tadeusz
| Ind
| 210
|
10
| Małek Krzysztof
| Ind
| 160
|
11
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 140
|
12
| Nowaczyk Krzysztof
| Zwierzyniec
| 105
|
13
| Bąk Przemysław
| Raba
| 60
|
| sektor C
|
|
|
1
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 4600
|
2
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 1480
|
3
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 1400
|
4
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 1240
|
5
| Dziedziak Bogusław
| Krzeszowice II | 1080
|
6
| Hajto Łukasz
| Raba
| 920
|
7
| Błachno Franciszek
| Ind
| 870
|
8
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice I | 850
|
9
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 820
|
10
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto II
| 320
|
11
| Strózik Tomasz
| Ind
| 160
|
12
| Lietz Krzysztof
| Ind
| 130
|
13
| Cyganek Stanisław
| Ind
| 120
|
PUCHAR KOŁA GRZEGÓRZKI - 22.05.2016 - PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A
|
|
|
1
| Maciejowski Tadeusz
| Piast
| 3445
|
2
| Strózik Tomasz
| Indywidualny
| 2000
|
3
| Twardy Grzegorz
| Skawina Miasto III
| 1655
|
4
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 1580
|
5
| Maślak Robert
| Skawina Miasto I
| 1570
|
6
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 1510
|
7
| Suder Mateusz
| Myślenice
| 1325
|
8
| Laskiewicz Maciej
| Krzeszowice II
| 975
|
9
| Nadzieja Jarosław
| Indywidualny
| 970
|
10
| Flaga Łukasz
| Indywidualny
| 935
|
11
| Dżugan Paweł
| Raba
| 935
|
12
| Szczygieł Eugeniusz
| Indywidualny
| 930
|
13
| Szklarz Szymon
| Glowatka
| 605
|
14
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice
| 415
|
15
| Pawliński Dariusz
| Wolania
| 170
|
16
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 5
|
17
| Migała Mariusz
| Słomniki
| 0
|
18
| Zabłocki Adam
| Indywidualny
| 0
|
| sektor B
|
|
|
1
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice I
| 6260
|
2
| Badura Marcin | Skawina Miasto III | 4135
|
3
| Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I
| 3665
|
4
| Bronicki Tomasz | Glowatka | 2510
|
5
| Budek Jakub | Indywidualny | 2075
|
6
| Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 1825
|
7
| Świdowski Stanisław | Indywidualny | 1505
|
8
| Skóra Jan | Stare Miasto | 1330
|
9
| Jaśkiewicz Artur | Piast | 815
|
10
| Hyla Bogusław | Myślenice | 800
|
11
| Nowaczyk Krzysztof | Zwierzyniec | 760
|
12
| Hajto Łukasz | Raba | 720
|
13
| Palimąka Jan | Krzeszowice II | 410
|
14
| Leszczyński Adam | Wolania | 250
|
15
| Wójcik Andrzej | Indywidualny | 150
|
16
| Blachno Franciszek | Indywidualny | 50
|
17
| Nur Bogusław | Słomniki | 45
|
18
| Wójcik Piotr | Indywidualny | 15
|
| sektor C |
|
|
1
| Jaśkiewicz Dawid
| Piast
| 4995
|
2
| Maślak Edward
| Indywidualny
| 2335
|
3
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 2120
|
4
| Karolczak Cezary
| Glowatka
| 1820
|
5
| Lietz Krzysztof
| Indywidualny
| 1805
|
6
| Dziedziak Boguław
| Krzeszowice II
| 1755
|
7
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 1635
|
8
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 1520
|
9
| Małek Krzysztof
| Indywidualny
| 1455
|
10
| Mrozicki Albin
| Indywidualny
| 1395
|
11
| Czyżowski Grzegorz
| Skawina Miasto
| 890
|
12
| Gumula Rafał
| Indywidualny
| 640
|
13
| Salawa Stanisław
| Słomniki
| 620
|
14
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 585
|
15
| Bąk Przemysław
| Raba
| 225
|
16
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 210
|
17
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice II
| 180
|
18
| Chronowski Jan
| Wolania
| 0
|
MISTRZOSTWA KRAKOWA - 21.05.2016 - PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A
|
|
|
1
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 6 950
|
2
| Budek Jakub
| Myślenice
| 4 605
|
3
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto
| 4 485 |
4
| Małek Krzysztof
| GKO
| 3 195
|
5
| Dżugan Paweł
| Raba
| 2 580
|
6
| Stós Andrzej
| Brzesko
| 1 335
|
7
| Fornalik Ireneusz
| Myślenice
| 1 290
|
8
| Kołdras Marcin
| Brzesko
| 1 140
|
9
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto
| 1 075
|
10
| Mrozicki Albin
| Nowa Huta
| 970
|
11
| Nowaczyk Krzysztof
| Zwierzyniec
| 785
|
12
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice
| 680
|
13
| Idziak Marek
| Stare Miasto
| 640 |
14
| Cyganek Stanisław
| Skala
| 60
|
15
| Palimąka Jan
| Krzeszowice
| 15
|
16
| Lech Jan
|
| 0
|
| sektor B
|
|
|
1
| Gumula Rafał
| Skala
| 1 835
|
2
| Szklarz Szymon
| Glowatka
| 1 780
|
3
| Jaśkiewicz Dawid
| Piast
| 1 550
|
4
| Strózik Tomasz
| Alwernia
| 1 480
|
5
| Suder Mateusz
| Myślenice
| 900
|
6
| Badura Marcin
| Skawina Miasto
| 690 |
7
| Góral Jakub
|
| 255
|
8
| Karolczak Cezary
| Glowatka | 240
|
9
| Nadzieja Jarosław
| Alwernia
| 240
|
10
| Maślak Edward
| Skawina Miasto
| 135
|
11
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice
| 70
|
12
| Dziedziak Bogusław
| Krzeszowice
| 10
|
13
| Maciejowski Tadeusz
| Piast
| 5
|
14
| Krzyżanowski Kamil
|
| 0
|
| sektor C
|
|
|
1
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 10 575
|
2
| Skirliński Maciej
| Wolania
| 10 520
|
3
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice
| 7 360
|
4
| Pszczeliński Zbigniew
| Bielsko Biała
| 6 675
|
5
| Pogonowski Bartek
| Zwierzyniec
| 6 355
|
6
| Maślak Robert
| Skawina Miasto
| 6 210 |
7
| Jaśkiewicz Artur
| Piasta
| 5 925
|
8
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 5 790
|
9
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 5 730
|
10
| Błachno Franciszek
| Skała
| 5 325
|
11
| Hyla Bogusław
| Krzeszowice
| 3 550
|
12
| Lietz Krzysztof
| Zwierzyniec
| 2 790
|
13
| Hajto Łukasz
| Raba
| 2 730
|
14
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 2 570
|
15
| Laskiewicz Maciej
| Krzeszowice
| 315
|
16
| Dybał Mariusz
|
| 120
|
PUCHAR KOŁA STARE MIASTO - 17.04.2016 - PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A
|
|
|
1
| Palimąka Jan
| Krzeszowice II
| 4455
|
2
| Dubis Marek
| Nowa Huta
| 4220
|
3
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 2285
|
4
| Małek Krzysztof
| Ind.
| 2215
|
5
| Karolczak Cezary
| Głowatka
| 2160
|
6
| Kaczmarczyk Artur
| Podgórze
| 1890
|
7
| Badura Marcin
| Skawina Miasto III
| 1620
|
8
| Nadzieja Jarosław
| Ind.
| 1490
|
9
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 1120
|
10
| Struzik Tomasz
| Ind.
| 1090
|
11
| Dziekan Dominik
| Stare Miasto
| 1020
|
12
| Dybała Mariusz
| Ind.
| 900
|
13
| Budek Jakub
| Matsfisching
| 880
|
14
| Cyganek Stanisław
| Skała
| 845
|
15
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto II
| 775
|
16
| Hajto Łukasz
| Raba
| 765
|
17
| Pogonowski Bartłomiej
| Zwierzyniec
| 165
|
18
| Palimąka Łukasz
| Krzeszowice I
| 140
|
19
| Szczygieł Eugeniusz
| Grzegórzki
| 105
|
20
| Nur Bogdan
| Słomniki
| 0
|
| sektor B
|
|
|
1
| Flaga Łukasz
| Ind.
| 7095
|
2
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 5890
|
3
| Fornalik Ireneusz
| Matsfisching
| 5145
|
4
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 4815
|
5
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice I
| 3675
|
6
| Czyżowski Grzegorz
| Skawina Miasto III
| 3520
|
7
| Szklarz Szymon
| Głowatka
| 3150
|
8
| Hyla Bogusław
| Ind.
| 2850
|
9
| Piszczek Henryk
| Skawina Miasto I
| 2690
|
10
| Gumula Rafał
| Skała
| 2590
|
11
| Chronowski Jan
| Ind.
| 2380
|
12
| Jaśkiewicz Dawid
| Piast
| 1975
|
13
| Maślak Edward
| Skawina Miasto II
| 1850
|
14
| Tyrała Marcin
| Ind.
| 1825
|
15
| Laskiewicz Maciej
| Krzeszowice II
| 1775
|
16
| Salawa Stanisław
| Słomniki
| 955
|
17
| Gągalski Grzegorz
| Podgórze
| 555
|
18
| Bąk Przemysław
| Raba
| 420
|
19
| Borsuk Krzysztof
| Stare Miasto
| 375
|
20
| Kolasa Janusz
| Grzegórzki
| 85
|
| sektor C
|
|
|
1
| Maciejowski Tadeusz
| Piast
| 6870
|
2
| Maślak Robert
| Skawina Miasto I
| 6280
|
3
| Skirliński Maciej
| Ind.
| 6230
|
4
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 5360
|
5
| Suder Mateusz
| Matsfisching
| 4800
|
6
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 4560
|
7
| Błachno Franciszek
| Skała
| 3850
|
8
| Twardy Grzegorz
| Skawina Miasto III
| 3720
|
9
| Nowaczyk Krzysztof
| Zwierzyniec
| 3540
|
10
| Wierzba Michał
| Ind.
| 3320
|
11
| Piszczek Marek
| Skawina Miasto II
| 3080
|
12
| Dżugan Paweł
| Raba
| 2930
|
13
| Dziedziak Bogusław
| Krzeszowice II
| 2450
|
14
| Radzik Sławomir
| Krzeszowice I
| 2320
|
15
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 2310
|
16
| Mrozicki Albin
| Ind.
| 2070
|
17
| Dalowski Piotr
| Słomniki
| 1180
|
18
| Wójcik Andrzej
| Grzegórzki
| 650
|
19
| Gągalski Andrzej
| Podgórze
| 380
|
PUCHAR KOŁA ZWIERZYNIEC - 03.04.2016 - POBIEDNIK
| sektor A |
|
|
1
| Budek Jakub
| Matsfisching
| 5700
|
2
| Mrozicki Albin
| Ind.
| 4470
|
3
| Nadzieja Jarosław
| Alwernia
| 3430
|
4
| Lejda Mariusz
| Nowa Huta
| 3160
|
5
| Miernik Maciej
| Zwierzyniec
| 3100
|
6
| Czubaj Mirosław
| Skawina Miasto I
| 2880
|
7
| Palimąka Jan
| Krzeszowice II
| 2500
|
8
| Wójcik Stanisław
| Krzeszowice I
| 2360
|
9
| Lebiest Andrzej
| Ind.
| 2260
|
10
| Dziekan Michał
| Stare Miasto
| 1960
|
11
| Trawiński Rafał
| Ind.
| 1870
|
12
| Chronowski Jan
| Wolania
| 1780
|
13
| Bronicki Tomasz
| Głowatka
| 1720
|
14
| Twardy Grzegorz
| Skawina Miasto III
| 1480
|
15
| Dżugan Paweł
| Raba
| 1370
|
16
| Bąk Przemysław
| Ind.
| 1240
|
17
| Kaczmarczyk Artur
| Podgórze
| 1180
|
18
| Świdowski Stanisław
| Skawina Miasto II
| 1130
|
19
| Maciejowski Tadeusz
| Piast
| 770
|
| sektor B |
|
|
1
| Jaśkiewicz Artur
| Piast
| 8520
|
2
| Maślak Edward
| Skawina Miasto II
| 6760
|
3
| Hajto Łukasz
| Raba
| 4260
|
4
| Pogonowski Bartłomiej
| Zwierzyniec
| 4100
|
5
| Strózik Tomasz
| Alwernia
| 3040
|
6
| Oktabski Mateusz
| Nowa Huta
| 2970
|
7
|