Puchar Bartka i Bogdana-II tura- Kanał Łączany, Borek Szlachecki- 15.10.2017
sektor A | |||
1 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 5080 |
2 | Fornalik Ireneusz | Myślenice | 3270 |
3 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 2970 |
4 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 2240 |
5 | Hajto Łukasz | Raba | 1430 |
6 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto | 1230 |
7 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 1180 |
8 | Holik Sebastian | Skawina Miasto | 250 |
9 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 120 |
sektor B | |||
1 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 3310 |
2 | Strózik Tomasz | Alwernia | 2930 |
3 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto | 960 |
4 | Idziak Magdalena | Nowa Huta | 890 |
5 | Małek Krzysztof | Ind | 570 |
6 | Budek Jakub | Myślenice | 550 |
7 | Błachno Franciszek | Skała | 480 |
8 | Bąk Przemysław | Raba | 210 |
9 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 190 |
sektor C | | ||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 4230 |
2 | Dubis Marek | Nowa Huta | 2820 |
3 | Oktabski Mateusz | Ind | 1290 |
4 | Suder Mateusz | Myślenice | 970 |
5 | Siekacz Stanisław | StareMiasto | 960 |
6 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 580 |
7 | Karolczak Cezary | Raba | 540 |
8 | Czubaj Mirosław | Stare Miasto | 400 |
9 | Gumula Rafał | Skała | 120 |
Puchar Bartka i Bogdana-I tura- Kanał Łączany, Borek Szlachecki- 14.10.2017
sektor A | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 4060 |
2 | Strózik Tomasz | Alwernia | 3580 |
3 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 3480 |
4 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 1660 |
5 | Flaga Łukasz | Myślenice | 1440 |
6 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto | 490 |
7 | Gumula Rafał | Skała | 410 |
8 | Hajto Łukasz | Raba | 380 |
9 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 0 |
| sektor B | ||
1 | Dubis Marek | Nowa Huta | 3600 |
2 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto | 2600 |
3 | Fornalik Ireneusz | Myślenice | 2280 |
4 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 2240 |
5 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 590 |
6 | Holik Sebastian | Ind | 280 |
7 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 100 |
| Tyrała Marcin | Ind | 100 |
9 | Bąk Przemysław | Raba | 30 |
sektor C | |||
1 | Małek Krzysztof | Ind | 3000 |
2 | Błachno Franciszek | Skała | 1860 |
3 | Idziak Magdalena | Nowa Huta | 1530 |
4 | Karolczak Cezary | Raba | 1430 |
5 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 620 |
| Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 620 |
7 | Suder Mateusz | Myślenice | 270 |
8 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 120 |
9 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto | 70 |
Puchar Krzeszowic- Podgórki Tynieckie- 24.09.2017
| podsektor A1 | ||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 11120 |
2 | Suder Mateusz | Myślenice | 9360 |
3 | Strózik Tomasz | Ind | 8240 |
4 | Karolczak Cezary | Raba | 5650 |
5 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 4290 |
6 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 4020 |
podsektor A2 | |||
1 | Małek Krzysztof | Ind | 7690 |
2 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 5790 |
3 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 5270 |
4 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 2370 |
5 | Holik Sebastian | Skawina Miasto II | 2160 |
SEKTOR A | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 11120 |
2 | Małek Krzysztof | Ind | 7690 |
3 | Suder Mateusz | Myślenice | 9360 |
4 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 5790 |
5 | Strózik Tomasz | Ind | 8240 |
6 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 5720 |
7 | Karolczak Cezary | Raba | 5650 |
8 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 2370 |
9 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 4290 |
10 | Holik Sebastian | Skawina Miasto II | 2160 |
11 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 4020 |
podsektor B1 | |||
1 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 13410 |
2 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 8040 |
3 | Hajto Łukasz | Raba | 4830 |
4 | Świdowski Stanisław | SkawinaMiasto I | 3120 |
5 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 1540 |
6 | Błachno Franciszek | Skała | 1400 |
podsektor B2 | |||
1 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 9780 |
2 | Dubis Marek | Nowa Huta | 7095 |
3 | Tyrała Marcin | Ind | 5255 |
4 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 3570 |
5 | Laskiewicz Maciej | Ind | 2725 |
6 | Fornalik Ireneusz | Myślenice | 2270 |
SEKTOR B | |||
1 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 13210 |
2 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 9780 |
3 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 8040 |
4 | Dubis Marek | Nowa Huta | 7095 |
5 | Tyrała Marcin | Ind | 5255 |
6 | Hajto Łukasz | Raba | 4830 |
7 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 3570 |
8 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 3120 |
9 | Laskiewicz Maciej | Ind | 2725 |
10 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 1540 |
11 | Fornalik Ireneusz | Myślenice | 2270 |
12 | Błachno Franciszek | Skała | 1400 |
podsektor C1 | |||
1 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 10375 |
2 | Dybał Mariusz | Ind | 6680 |
3 | Skóra Jan | Stare Miasto | 5985 |
4 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 4495 |
5 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 3395 |
6 | Gumula Rafał | Skała | 1575 |
podsektor C2 | |||
1 | Idziak Magdalena | Nowa Huta | 13195 |
2 | Budek Jakub | Myślenice | 10880 |
3 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 7575 |
4 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 7045 |
5 | Bąk Przemysław | Raba | 2790 |
SEKTOR C | |||
1 | Idziak Magdalena | Nowa Huta | 13195 |
2 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 10375 |
3 | Budek Jakub | Myślenice | 10880 |
4 | Dybał Mariusz | Ind | 6680 |
5 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 7575 |
6 | Skóra Jan | Stare Miasto | 5985 |
7 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 7045 |
8 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 4495 |
9 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 3395 |
10 | Bąk Przemysław | Raba | 2790 |
11 | Gumula Rafał | Skała | 1575 |
Puchar Skawiny- Podgórki Tynieckie- 23.09.2017
sektor A | |||
1 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 7275 |
2 | Jaśkiewicz Artur | Pisat | 6855 |
3 | Dubis Marek | Nowa Huta | 6560 |
4 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 5425 |
5 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 4965 |
6 | Suder Mateusz | Myślenice | 4315 |
7 | Hajto Łukasz | Raba | 3800 |
8 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 3615 |
9 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 2945 |
10 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 2625 |
11 | Gumula Rafał | Skała | 1895 |
12 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 1470 |
sektor B | |||
1 | Małek Krzysztof | Ind | 6560 |
2 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 4140 |
3 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 3520 |
4 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 3260 |
5 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 3120 |
6 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 3030 |
7 | Budek Jakub | Myślenice | 2740 |
8 | Bąk Przemysław | Raba | 2560 |
9 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 2550 |
10 | Holik Sebastian | Skawina Miasto II | 1880 |
11 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 1170 |
12 | Fudali Dawid | Skawina Miasto III | 1050 |
sektor C | |||
1 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 9080 |
2 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 8620 |
3 | Idziak Magdalena | Nowa Huta | 7600 |
4 | Fornalik Ireneusz | Myślenice | 7300 |
5 | Strózik Tomasz | Alwernia | 7100 |
6 | Karolczak Cezary | Ind | 6560 |
7 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 6520 |
8 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 5840 |
9 | Dżugan Paweł | Raba | 5280 |
10 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 4600 |
11 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 4500 |
12 | Fudali Mariusz | Skawina Miasto III | 3220 |
Puchar Kleparza- Rzeka Wisła ul.Praska- 10.09.2017
sektor A | |||
1 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 10305 |
2 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 4640 |
3 | Seweryn Marcin | Kleparz | 4415 |
4 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 4205 |
5 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 2780 |
6 | Strózik Tomasz | Alwernia | 2205 |
7 | Kwiecień Jan | Piast | 2140 |
8 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 1165 |
9 | Suder Mateusz | Myślenice | 860 |
10 | Gągalski Andrzej | Ind | 660 |
11 | Karolczak Cezary | Raba | 505 |
12 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 0 |
sektor B | | ||
1 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 11240 |
2 | Idziak Magdalena | Ind | 10250 |
3 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 9125 |
4 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 4345 |
5 | Flaga Łukasz | Myślenice | 4335 |
6 | Hajto Łukasz | Raba | 3935 |
7 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 2410 |
8 | Dubis Marek | Nowa Huta | 2370 |
9 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 1940 |
10 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 1005 |
11 | Holik Sebastian | Ind | 970 |
12 | Domagała Andrzej | Kleparz | 175 |
sektor C | |||
1 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 9305 |
2 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 5105 |
3 | Maciejowski Tadeusz | Piast | 3295 |
4 | Małek Krzysztof | Ind | 2800 |
5 | Budek Jakub | Myślenice | 2700 |
6 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 2440 |
7 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 1995 |
8 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 1980 |
9 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 1135 |
10 | Piszczek Marek | Skawina Miasto II | 820 |
11 | Klita Krzysztof | Kleparz | 755 |
12 | Bąk Przemysław | Raba | 570 |
Puchar Nowej Huty- Zalew Nowa Huta- 09.09.2017
sektor A | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 10166 |
2 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 8440 |
3 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 6765 |
4 | Strózik Tomasz | Alwernia | 6526 |
5 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 6419 |
6 | Lejda Mariusz | Nowa Huta I | 5021 |
7 | Hajto Łukasz | Raba | 4572 |
8 | Badura Marcin | Skawina Miasto III | 4539 |
9 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 3336 |
10 | Małek Krzysztof | Ind | 2583 |
11 | Sas Grzegorz | Piast | 2502 |
12 | Bucki Tomasz | Nowa Huta II | 2445 |
13 | Dybał Mariusz | Myślenice | 2078 |
14 | Domagała Andrzej | Kleparz | 924 |
sektor B | |||
1 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 5691 |
2 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 4583 |
3 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 3240 |
4 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 2610 |
5 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 2606 |
6 | Suder Mateusz | Myślenice | 2574 |
7 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 2382 |
8 | Hyla Bogusław | Ind | 1984 |
9 | Mamot Witold | Nowa Huta II | 1881 |
10 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta I | 1710 |
11 | Bąk Przemysław | Raba | 1414 |
12 | Rąpała Szymon | Kleparz | 1250 |
13 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 1209 |
14 | Maslak Edward | Skawina Miasto II | 646 |
sektor C | |||
1 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 2670 |
2 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 1592 |
3 | Solawa Mateusz | Nowa Huta II | 1489 |
4 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 1482 |
5 | Budek Jakub | Myślenice | 1473 |
6 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 1435 |
7 | Idziak Magdalena | Ind | 1361 |
8 | Tchorek Bartłomiej | Kleparz | 1012 |
9 | Dżugan Paweł | Raba | 961 |
10 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto II | 888 |
11 | Dubis Marek | Nowa Huta I | 867 |
12 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 678 |
13 | Piekarski Grzegorz | Ind | 467 |
14 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 419 |
15 | Gągalski Andrzej | Ind | 0 |
Spławikowe Mistrzostwa Krakowa- Podgórki Tynieckie- 02.07.2017
sektor A | |||
1 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 6720 |
2 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 6435 |
3 | Maślak Edward | Skawina Miasto | 4600 |
4 | Kaczmarczyk Wojciech | Krzeszowice | 4570 |
5 | Suder Mateusz | Myślenice | 4540 |
6 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 4450 |
7 | Laskiewicz Maciej | Krzeszowice | 4360 |
8 | Bąk Przemysław | Raba | 3525 |
9 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 2990 |
10 | Tyrała Marcin | Krzeszowice | 2965 |
11 | Piszczek Marek | Skawina Miasto | 2780 |
12 | Holik Sebastian | Skawina Miasto | 1850 |
sektor B | |||
1 | Strózik Tomasz | Alwernia | 8750 |
2 | Małek Krzysztof | GKO | 6240 |
3 | Idziak Magdalena | Nowa Huta | 6215 |
4 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 5215 |
5 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 5145 |
6 | Gumula Rafał | Skała | 5060 |
7 | Dżugan Paweł | Raba | 4725 |
8 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto | 4075 |
9 | Budek Jakub | Myślenice | 3385 |
10 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 3310 |
11 | Borsuk Krzysztof | Stare Miasto | 1625 |
sektor C | |||
1 | Dubis Marek | Nowa Huta | 8970 |
2 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 8195 |
3 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto | 7765 |
4 | Błachno Franciszek | Skała | 7740 |
5 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto | 5605 |
6 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto | 4630 |
7 | Hajto Łukasz | Raba | 4490 |
8 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 3960 |
9 | Hyla Bodusław | Krzeszowice | 3625 |
10 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto | 3610 |
11 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 3425 |
Puchar Raby- Banan, Cegielnia- 01.07.2017
sektor A | |||
1 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 4320 |
2 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto | 4305 |
3 | Idziak Magdalena | Nowa Huta | 4160 |
4 | Kaczmarczyk Wojciech | Krzeszowice | 3185 |
5 | Śliwiński Grzegorz | Raba II | 3125 |
6 | Bąk Przemysław | Raba I | 2930 |
7 | Suder Mateusz | Myślenice | 2410 |
8 | Małek Krzysztof | Ind | 1500 |
9 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 895 |
10 | Morajka Wiktor | Raba III | 800 |
sektor B | |||
1 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 3015 |
2 | Hajto Łukasz | Raba I | 2745 |
| Strózik Tomasz | Ind | 2745 |
4 | Błachno Franciszek | Skała | 2575 |
5 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 2305 |
6 | Budek Jakub | Myślenice | 2060 |
7 | Bałuk Witold | Raba III | 2015 |
8 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto | 2005 |
9 | Orzechowski Roman | Raba II | 905 |
10 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 890 |
sektor C | |||
1 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 10345 |
2 | Krzan Zdzisław | Raba III | 5580 |
3 | Dybał Mariusz | Myślenice | 3845 |
4 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 3810 |
5 | Dubis Marek | Nowa Huta | 3615 |
6 | Gumula Rafał | Skała | 2180 |
7 | Piszczek Marek | Skawina Miasto | 1440 |
8 | Dżugan Paweł | Raba I | 1275 |
9 | Hyla Bogusław | Krzeszowice | 1210 |
10 | Kowalski Piotr | Raba II | 595 |
Puchar im. Zbigniewa Dziedzica- Podgórki Tynieckie- 25.06.2017
sektor A | |||
1 | Strózik Tomasz | Alwernia | 8950 |
2 | Flaga Łukasz | Myślenice | 8350 |
3 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 5525 |
4 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 5425 |
5 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice I | 4050 |
6 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 3875 |
7 | Piekarski Grzegorz | Ind | 3400 |
8 | Badura Marcin | Skawina Miasto II | 2950 |
9 | Borsuk Krzysztof | Stare Miasto | 2800 |
10 | Karolczak Cezary | Raba | 1875 |
11 | Szczygieł Eugeniusz | Grzegórzki | 1825 |
12 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 925 |
sektor B | |||
1 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 5000 |
2 | Małek Krzysztof | Ind | 4440 |
3 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 4120 |
4 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 3740 |
5 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 3680 |
6 | Hajto Łukasz | Raba | 3580 |
7 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 3220 |
8 | Dybał Mariusz | Myślenice | 3000 |
9 | Leitz Krzysztof | Zwierzyniec | 1780 |
10 | Błachno Franciszek | Skała | 1740 |
Laskiewicz Maciej | Krzeszowice I | 1740 | |
12 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto IV | 1640 |
13 | Kaczmarczyk Wojciech | Ind | 620 |
14 | Szczygieł Adam | Grzegórzki | 0 |
sektor C | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 13440 |
2 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 6480 |
3 | Budek Jakub | Myślenice | 6000 |
4 | Dubis Marek | Nowa Huta | 4780 |
5 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 4120 |
6 | Holik Sebastian | Skawina Miasto III | 3780 |
7 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 3720 |
8 | Lelek Kamil | Skawina Miasto IV | 2680 |
9 | Radzik Sławomir | Krzeszowice I | 2600 |
10 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 2580 |
11 | Bąk Przemysław | Raba | 2460 |
12 | Gumula Rafał | Skała | 1740 |
13 | Wójcik Andrzej | Grzegórzki | 1720 |
14 | Markowski Rusłan | Ind | DSK |
Puchar Piasta- Podgórki Tynieckie- 24.06.2017
sektor A | |||
1 | Małek Krzysztof | Ind | 6200 |
2 | Suder Mateusz | Myślenice | 5915 |
3 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 5115 |
4 | Kaczmarczyk Wojciech | Ind | 4810 |
5 | Dubis Marek | Nowa Huta | 4165 |
6 | Karolczak Cezary | Raba | 3215 |
7 | Badura Marcin | Skawina Miasto II | 2790 |
| Sowiński Tomasz | Krzeszowice I | 2790 |
9 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 2695 |
10 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 1980 |
11 | Żurek Edward | Piast I | 1840 |
12 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 1750 |
13 | Kwiecień Jan | Piast II | 1385 |
sektor B | |||
1 | Stózik Tomasz | Alwernia | 6285 |
2 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice I | 5910 |
3 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 5435 |
4 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 4570 |
5 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 4150 |
6 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 3870 |
7 | Bąk Przemysław | Raba | 2375 |
8 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 2160 |
9 | Budek Jakub | Myślenice | 2035 |
10 | Dziekan Dominik | Stare Miasto I | 1485 |
11 | Gumula Rafał | Skała | 900 |
12 | Chlebek Paweł | Piast I | 780 |
13 | Kiereś Jan | Piast II | 260 |
sektor C | |||
1 | Błachno Franciszek | Skała | 11060 |
2 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 9925 |
3 | Dybał Mariusz | Myślenice | 8075 |
4 | Hajto Łukasz | Raba | 7970 |
5 | Radzik Sławomir | Krzeszowice I | 7160 |
6 | Leitz Krzysztof | Zwierzyniec | 6270 |
7 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto III | 5740 |
8 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 4015 |
9 | Holik Sebastian | Ind | 3675 |
10 | Sas Grzegorz | Piast II | 3160 |
11 | Maciejowski Tadeusz | Piast I | 3115 |
12 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 2810 |
13 | Borsuk Krzysztof | Stare Miasto I | 1840 |
Puchar Wodnika- Podgórki Tynieckie- 10.06.2017
sektor A | |||
1 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 7475 |
2 | Dżugan Paweł | Raba | 6960 |
3 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 5765 |
4 | Budek Jakub | Myślenice | 4930 |
5 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 4285 |
6 | Stózik Tomasz | Alwernia | 4265 |
7 | Badura Marcin | Skawina Miasto II | 3785 |
8 | Klita Krzysztof | Kleparz | 3590 |
9 | Błachno Franciszek | Skała | 3285 |
10 | Dąbrowski Dariusz | Wodnik I | 3090 |
11 | Karolczak Cezary | Ind | 2910 |
12 | Holik Sebastian | Skawina Miasto III | 2795 |
13 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto IV | 2680 |
14 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 2005 |
15 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice I | 1520 |
16 | Borsuk Krzysztof | Stare Miasto | 1225 |
17 | Pluciński Paweł | Wodnik II | 1005 |
sektor B | |||
1 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice I | 6830 |
2 | Hajto Łukasz | Raba | 6410 |
3 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 6020 |
4 | Dubis Marek | Nowa Huta | 4800 |
5 | Kaczmarczyk Wojciech | Krzeszowice II | 3280 |
6 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 2980 |
7 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 2770 |
8 | Małek Krzysztof | Ind | 2610 |
9 | Suder Mateusz | Myślenice | 2200 |
10 | Idziak Magdalena | Ind | 2100 |
11 | Mrozicki Albin | Ind | 2060 |
12 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 1640 |
13 | Żurek Edward | Pias | 1610 |
14 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 1540 |
15 | Kowalski Marek | Wodnik I | 630 |
16 | Pluciński Marek | Wodnik II | 580 |
17 | Domagała Andrzej | Kleparz | 270 |
sektor C | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 13940 |
2 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 12820 |
3 | Radzik Sławomir | Krzeszowice I | 12100 |
4 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 7840 |
5 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 7460 |
6 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 6830 |
7 | Tchorek Bartłomiej | Kleparz | 6290 |
8 | Gumula Rafał | Skała | 5900 |
9 | Dybał Łukasz | Myślenice | 4810 |
10 | Bąk Przemysław | Raba | 4720 |
11 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 3920 |
12 | Żywicki Andrzej | Wodnik I | 3380 |
13 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 3370 |
14 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto IV | 3230 |
15 | Skóra Jan | Stare Miasto | 2640 |
16 | Kowalski Paweł | Wodnik II | 2410 |
17 | Sowiński Tomasz | Krzeszowice II | 1610 |
Puchar Starego Miasta- Podgórki Tynieckie- 06.05.2017
sektor A | |||
1 | Miernik Maciej | Zwierzyniec I | 9890 |
2 | Oktabski Mateusz | Nowa Huta | 9095 |
3 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 7785 |
4 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto II | 7650 |
5 | Błachno Franciszek | Skała | 7045 |
6 | Dżugan Paweł | Raba | 5790 |
7 | Fornalik Ireneusz | Myślenice | 5675 |
8 | Laskiewicz Maciej | Krzeszowice I | 4885 |
9 | Dziekan Michał | Stare Masto I | 4535 |
10 | Karolczak Cezary | Raba Głowatka | 4430 |
11 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 4300 |
12 | Kaczmarczyk Wojciech | Krzeszowice II | 4135 |
13 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 3655 |
14 | Piszczek Marek | Skawina Miasto IV | 2990 |
15 | Matysik Piotr | Stare Miasto II | 2430 |
16 | Holik Sebastian | Skawina Miasto III | 2310 |
17 | Pietraszewski Bogdan | Ind | 800 |
18 | Małolepszy Robert | Ind | 0 |
sektor B | |||
1 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 7100 |
2 | Szklarz Szymon | Raba Głowatka | 6090 |
3 | Hajto Łukasz | Raba | 5980 |
4 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 5965 |
5 | Dubis Marek | Nowa Huta | 5380 |
6 | Strózik Tomasz | Alwernia | 5100 |
7 | Radzik Sławomir | Krzeszowice I | 4415 |
8 | Badura Marcin | Skawina Miasto II | 4315 |
9 | Budek Jakub | Myślenice | 3880 |
10 | Tyrała Marcin | Krzeszowice II | 3495 |
11 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec I | 2970 |
12 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto IV | 2400 |
13 | Maślak Edward | Skawina Miasto III | 2200 |
14 | Borsuk Krzysztof | Stare Miasto I | 1940 |
15 | Omacher Dariusz | Skała | 730 |
16 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto II | 585 |
sektor C | |||
1 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 9980 |
2 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec I | 9875 |
3 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto III | 7710 |
4 | Suder Mateusz | Myślenice | 6885 |
5 | Dziekan Dominik | Stare Miasto I | 5645 |
6 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice I | 5600 |
7 | Czajka Mirosław | Stare Miasto II | 5540 |
8 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 5335 |
9 | Leitz Krzysztof | Ind | 5210 |
10 | Lelek Kamil | Skawina Miasto II | 5100 |
11 | Gumula Rafał | Skała | 4960 |
12 | Maciejowski Tadeusz | Piast | 4870 |
13 | Bąk Przemysław | Raba | 4310 |
14 | Małek Krzysztof | Ind | 4045 |
15 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto IV | 3270 |
16 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice II | 1590 |
Puchar Bartka i Bogdana II Tura- Podgórki Tynieckie- 30.04.2017
sektor A | |||
1 | Dubis Marek | Nowa Huta | 6180 |
2 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec I | 5955 |
3 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 5335 |
4 | Budek Jakub | Myślenice | 2540 |
| Wójcik Stanisław | Krzeszowice I | 2540 |
6 | Idziak Magdalena | Ind | 1985 |
7 | Dziekan Michał | Ind | 1920 |
8 | Bronicki Tomasz | Raba Głowatka | 1880 |
9 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 1650 |
10 | Kaczmarczyk Wojciech | Krzeszowice II | 1190 |
11 | Błachno Franciszek | Skała | 900 |
sektor B | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec I | 4250 |
2 | Lejda Mariusz | Nowa Huta | 4100 |
3
|