Puchar Kleparza - 08.09.2018. - Rz. Wisła ul. Praska
sektor A | |||
1 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 4285 |
2 | Małek Krzysztof | GKO | 1800 |
3 | Hajto Łukasz | Raba | 1580 |
4 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 1260 |
5 | Fudali Mariusz | Skawina Miasto | 1185 |
6 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 1165 |
7 | Badura Marcin | Skawina Miasto II | 1160 |
8 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 1105 |
9 | Tchorek Bartłomiej | Kleparz | 1065 |
10 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 875 |
11 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 600 |
12 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 480 |
13 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 255 |
14 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 250 |
sektor B | |||
1 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 10490 |
2 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 4585 |
3 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 4490 |
4 | Laskiewicz Maciej | Skawina Miasto | 3935 |
5 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 3925 |
6 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 2380 |
7 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 1655 |
8 | Klita Krzysztof | Kleparz | 1495 |
9 | Miachał Dziekan | Stare Miasto | 970 |
10 | Budziaszek Dominik | Nowa Huta | 930 |
11 | Strózik Tomasz | Alwernia | 860 |
12 | Gumula Rafał | Skała | 735 |
13 | Bąk Przemysław | Raba | 565 |
sektor C | |||
1 | Pogonowski Bartłomiej | Zwierzyniec | 4465 |
2 | Hyla Bogusław | Krzeszowice | 2575 |
3 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 2540 |
4 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 2190 |
5 | Krzan Zdzisław | Raba | 1890 |
6 | Fudali Dawid | Skawina Miasto | 1750 |
7 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 1650 |
8 | Mrozicki Albin | Nowa Huta | 1600 |
9 | Mateusz Oktabski | Boland Nowa Huta | 1385 |
10 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 1360 |
11 | Maślak Edward | Skawina Miasto I | 740 |
12 | Wąs Stanisław | Piast | 555 |
13 | Domagała Andrzej | Kleparz | 355 |
Puchar Piasta - 02.09.2018. - Podgórki Tynieckie
sektor A | |||
1 | Błachno Franciszek | Skała | 5045 |
2 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 5015 |
3 | Lejda Mariusz | Boland | 4605 |
4 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 4570 |
5 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 4115 |
6 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 3875 |
7 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 3840 |
8 | Hajto Łukasz | Raba | 3380 |
9 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 3270 |
10 | Hyla Bogusław | Ind | 2875 |
11 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 2450 |
12 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 1740 |
13 | Fudali Mariusz | Ind | 240 |
sektor B | |||
1 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 7605 |
2 | Oktabski Mateusz | Boland | 6065 |
3 | Gumula Rafał | Skała | 4830 |
4 | Fudali Dawid | Skawina Miasto III | 4765 |
5 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 4670 |
6 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 3655 |
7 | Pietruszewski Bogdan | Ind | 3025 |
8 | Was Stanisław | Piast | 2810 |
9 | Bąk Przemysław | Raba | 2175 |
10 | Karolczak Cezary | Ind | 2120 |
11 | Strózik Tomasz | Alwernia | 2075 |
12 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 1835 |
13 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 1675 |
sektor C | |||
1 | Maślak Edward | Skawina Miasto I | 9400 |
2 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 9200 |
3 | Małek Krzysztof | Ind | 8540 |
4 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 6585 |
5 | Dżugan Paweł | Raba | 5905 |
6 | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 4430 |
7 | Dubis Marek | Boland | 4300 |
8 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto III | 3450 |
9 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 3435 |
10 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 3060 |
11 | Piszczek Marek | Skawina Miasto II | 2345 |
12 | Krzan Zdzisław | Ind | 1635 |
Puchar Myślenic - 01.09.2018. - Podgórki Tynieckie
podsektor A1 | |||
1 | Dubis Marek | Boland | 5525 |
2 | Wąs Stanisław | Piast | 3265 |
3 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 2915 |
4 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 2695 |
5 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 2500 |
6 | Piszczek Marek | Skawina Miasto II | 2040 |
7 | Ślósarczyk Paweł | Myślenice | 1715 |
8 | Bąk Przemysław | Raba | 1565 |
podsektor A2 | |||
1 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 5950 |
2 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 4560 |
3 | Małek Krzysztof | Ind | 4245 |
4 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 3620 |
5 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 2995 |
6 | Piszczek Jakub(wyr.) | Skawina Miasto III | 2695 |
7 | Kutek Mieczysław | Skawina Miasto IV | 2635 |
8 | Celusta Jakub | Ind | 1530 |
podsektor B1 | |||
1 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 6720 |
2 | Hyla Bogusław | Ind | 4040 |
3 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 3940 |
4 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 3485 |
5 | Fudali Mariusz | Skawina Miasto IV | 3245 |
6 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 1880 |
7 | Pietruszewski Bogdan | Ind | 1430 |
8 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 1140 |
podsektor B2 | |||
1 | Lejda Mariusz | Boland | 6505 |
2 | Budek Jakub | Myślenice | 5250 |
3 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 5980 |
4 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto III | 3095 |
5 | Dżugan Paweł | Raba | 2335 |
6 | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 1840 |
7 | Pietruszewski Bogdan(wyr.) | Ind | 1430 |
8 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 775 |
podsektor C1 | |||
1 | Tyrała Marcin | Ind | 6385 |
2 | Maślak Edward | Skawina Miasto I | 6225 |
3 | Fudali Dawid | Skawina Miasto III | 5960 |
4 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 4470 |
| Kurek Jarosław | Nowa Huta | 4470 |
6 | Hajto Łukasz | Raba | 4260 |
7 | Suder Mateusz | Myślenice | 3830 |
8 | Strózik Tomasz | Alwernia | 3580 |
podsektor C2 | |||
1 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 8800 |
2 | Oktabski Mateusz | Boland | 7520 |
3 | Krzan Zdzisław | Ind | 7490 |
4 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 5890 |
5 | Hajto Łukasz(wyr.) | Raba | 4260 |
6 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 3825 |
7 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 3675 |
8 | Badura Marcin | Skawina Miasto IV | 3660 |
Puchar Grzegórzek im. Janiny i Zbigniewa Dziedzic - 26.05.2018. - Podgórki Tynieckie
podsektor A1 | |||
1 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 7200 |
2 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 6050 |
3 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 5200 |
4 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 3875 |
| Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 3875 |
6 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 3725 |
7 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 2900 |
8 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 1600 |
podsektor A2 | |||
1 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 3775 |
2 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 3550 |
3 | Karolczak Cezary | Ind | 3125 |
4 | Leitz Krzysztof | Ind | 2950 |
5 | Jodłowski Tomasz | Ind | 2675 |
6 | Suder Mateusz | Myślenice | 2400 |
7 | Hajto Łukasz | Raba | 2100 |
8 | Iwaszczyszyn Zbigniew | Grzegórzki | 1300 |
podsektor B1 | |||
1 | Małek Krzysztof | Ind | 7580 |
2 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 6300 |
3 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 5640 |
4 | Pogonowski Bartłomiej | Zwierzyniec | 5000 |
5 | Maślak Edward | Skawina Miasto I | 4020 |
6 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 3260 |
7 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 2920 |
8 | Mrozicki Albin | Ind | 2040 |
| podsektor B2 | ||
1 | Budek Jakub | Myślenice | 4420 |
2 | Bronicki Tomasz | Raba | 3620 |
3 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 2980 |
4 | Świdowski Stanisław(wyr.) | Skawina Miasto II | 2920 |
5 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 2260 |
6 | Hyla Bogusław | Krzeszowice | 2240 |
7 | Hajto Dariusz | Ind | 1980 |
8 | Feluś Bolesław | Grzegórzki | 440 |
podsektor C1 | |||
1 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto III | 6440 |
2 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 5840 |
3 | Badura Marcin | Skawina Miasto II | 4500 |
4 | Bąk Przemysław | Raba | 3340 |
5 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 3240 |
6 | Szklarz Szymon | Ind | 2600 |
7 | Krzan Zdzisław | Ind | 2480 |
8 | Kurek Jarosław | Nowa Huta | 1240 |
podsektor C2 | |||
1 | Oktabski Mateusz | Boland Nowa Huta | 8180 |
2 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 7940 |
3 | Strózik Tomasz | Alwernia | 6700 |
4 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 4640 |
5 | Wieczorek Krzysztof | Myślenice | 4320 |
6 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 3960 |
7 | Wójcik Andrzej | Grzegorzki | 3480 |
8 | Jaśkiewicz Artur(wyr.) | Piast | 3240 |
Pu char Krzeszowic - 12.05. 2018.- Kanał Łączany, Borek Szlachecki
sektor A | |||
1 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 6240 |
2 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 3870 |
3 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 2895 |
4 | Bronicki Tomasz | Raba | 2300 |
5 | Pietruszewski Bogdan | Ind | 2200 |
6 | Hyla Bogusław | Ind | 1105 |
7 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 945 |
8 | Strózik Tomasz | Alwernia | 560 |
9 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto II | 540 |
10 | Tylek Pweł | Nowa Huta | 305 |
11 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 110 |
12 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 35 |
sektor B | |||
1 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 1800 |
2 | Badura Marcin | Ind | 1620 |
3 | Oktabski Mateusz | Boland Nowa Huta | 820 |
4 | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 580 |
5 | Hajto Łukasz | Raba | 520 |
6 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 340 |
7 | Piszczek Marek | Skawina Miasto II | 160 |
8 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 60 |
9 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 30 |
10 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 20 |
11 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto I | 10 |
sektor C | |||
1 | Bąk Przemysław | Raba | 3975 |
2 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 2710 |
3 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 2025 |
4 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 1530 |
5 | Krzan Zdzisław | Ind | 1900 |
6 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 765 |
7 | Maciejowski Tadeusz | Piast | 615 |
8 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto II | 405 |
9 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto I | 300 |
10 | Kurek Jarosław | Nowa Huta | 130 |
11 | Rup Michał | Skała | 75 |
Puchar Starego Miasta - 06.05.2018. - Podgórki Tynieckie
podsektor A1 | |||
1 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 6370 |
2 | Suder Mateusz | Myślenice | 6060 |
3 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 4280 |
4 | Oktabski Mateusz | Boland Nowa Huta | 4185 |
5 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 4170 |
6 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 3515 |
7 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 2185 |
8 | Laskiewicz Maciej | Ind | 2040 |
9 | Bronicki Tomasz | Raba | 1785 |
podsektor A2 | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 7905 |
2 | Małek Krzysztof | Ind | 6695 |
3 | Jaśkiewicz Artur(wyr.) | Piast | 6370 |
4 | Strózik Tomasz | Alwernia | 3820 |
5 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 3390 |
6 | Fudali Mariusz | Ind | 2965 |
7 | Rup Michał | Skała | 2850 |
8 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 2150 |
9 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 2150 |
podsektor B1 | |||
1 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 5945 |
2 | Dżugan Paweł | Raba | 4740 |
3 | Piszczek Marek | Skawina Miasto II | 4065 |
4 | Karolczak Cezary | Ind | 2730 |
5 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 2725 |
6 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 2240 |
7 | Krzan Zdzisław | Ind | 2025 |
8 | Gumula Rafał | Skała | 1730 |
podsektor B2 | |||
1 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 9145 |
2 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 6850 |
3 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 5835 |
4 | Dybał Mariusz | Myślenice | 4220 |
5 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 3760 |
6 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 3685 |
7 | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 2955 |
8 | Kurek Jarosław | Nowa Huta | 1010 |
podsektor C1 | |||
1 | Bąk Przemysław | Raba | 5020 |
2 | Hyla Bogusław | Ind | 4580 |
3 | Budek Jakub | Myślenice | 4360 |
4 | Kołodziejczyk Grzegorz | NowaHuta | 3200 |
5 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto I | 3140 |
6 | Urbanik Krzysztof | Podgórze | 1540 |
7 | Fudali Dawid | Ind | 1060 |
8 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 1040 |
podsektor C2 | |||
1 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 5660 |
2 | Błachno Franciszek | Skała | 5460 |
3 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 5120 |
4 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto III | 4760 |
5 | Maciejowski Tadeusz | Piast | 4600 |
6 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 4540 |
7 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 3840 |
8 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 3680 |
Puchar Podgórza - 05.05.2018. - Rzeka Wisła, ul. Praska
podsektor A1 | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzynciec | 32010 |
2 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 21215 |
3 | Laskiewicz Maciej | Ind | 20815 |
4 | Fudali Mariusz | Ind | 5505 |
5 | Piszczek Marek | Skawina Miasto II | 3180 |
6 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 3130 |
7 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 185 |
8 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 180 |
9 | Kmiecik Wojciech | Ind | 0 |
podsektor A2 | |||
1 | Hajto Łukasz | Raba | 11300 |
2 | Strózik Tomasz | Alwernia | 1120 |
3 | Gągalski Andrzej | Podgórze I | 745 |
4 | Rup Michał | Skała | 460 |
5 | Pietraszewski Bogdan | Piast | 200 |
6 | Wójcik Stanisław(wyr.) | Krzeszowice | 185 |
7 | Maślak Edward | Skawina Miasto I | 120 |
8 | Januszewski Jerzy | Podgórze II | 0 |
9 | Urbanik Krzysztof | Podgórze III | 0 |
podsektor B1 | |||
1 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 12670 |
2 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 12430 |
3 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 10295 |
4 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 5630 |
5 | Oktabski Mateusz | Boland Nowa Huta | 5445 |
6 | Błachno Franciszek | Skała | 2790 |
7 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze I | 2760 |
8 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 220 |
podsektor B2 | |||
1 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 8615 |
2 | Bronicki Tomasz | Raba | 4840 |
3 | Małek Krzysztof | Ind | 2210 |
4 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 1275 |
5 | Fudali Dawid | Ind | 205 |
6 | Pytlik Władysław | Podgórze II | 100 |
7 | Gagalski Grzegorz | Podgórze III | 40 |
8 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 0 |
podsektor C1 | |||
1 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 5540 |
2 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 5005 |
3 | Mrozicki Albin | Ind | 3370 |
4 | Gumula Rafał | Skała | 2790 |
5 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 1645 |
6 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 885 |
7 | Karpak Władysław | Podgórze III | 120 |
8 | Sechin Zdzisław | Podgórze II | 10 |
9 | Kaczmarczyk Maciej | Podgórze I | 0 |
| podsektor C2 | ||
1 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 14910 |
2 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 6510 |
3 | Piszczek Henryk(wyr.) | Skawina Miasto II | 5440 |
4 | Krzan Zdzisław | Ind | 5230 |
5 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 3660 |
6 | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 2005 |
7 | Bąk Przemysław | Raba | 275 |
8 | Kurek Jarosław | Nowa Huta | 260 |
9 | Przybyszewski Zdzisław | Ind | 105 |
Puchar Bartka i Bogdana - 21.04.2018. - Kanał Łączany Borek Szlachecki
podsektor A1 | |||
1 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 8910 |
2 | Oktabski Mateusz | Boland Nowa Huta | 6710 |
3 | Budek Jakub | Myślenice | 6520 |
4 | Strózik Tomasz | Alwernia | 5040 |
5 | Krzan Zdzisław | Ind | 4130 |
6 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 3140 |
7 | Urbanik Krzysztof | Podgórze | 1940 |
8 | Lauda Beata | Wodnik | 30 |
podsektor A2 | |||
1 | Rup Michał | Skała | 4790 |
2 | Bąk Przemysław | Raba | 4450 |
3 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 4120 |
4 | Kurek Jarosław | Nowa Huta | 3570 |
5 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 3030 |
6 | Urbanik Krzysztof(wyr.) | Podgórze | 1940 |
7 | Maślak Edward | Skawina Miasto I | 1160 |
8 | Dziekan Michał | Ind | 1040 |
| podsektor B1 | ||
1 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 2650 |
2 | Małek Krzysztof | Ind | 2610 |
3 | Hajto Łukasz | Raba | 1710 |
4 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 1490 |
5 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 1290 |
6 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 1070 |
7 | Jachimczak Łukasz | Wodnik | 0 |
podsektor B2 | |||
1 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 6020 |
2 | Flaga Łukasz | Myślenice | 4640 |
3 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 4150 |
4 | Błachno Franciszek | Skała | 3400 |
5 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 3250 |
6 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto I | 1320 |
7 | Maciejowski Tadeusz | Piast | 780 |
podsektor C1 | |||
1 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 5830 |
2 | Skirliński Maciej | Zwierzyniec | 4240 |
3 | Bronicki Tomasz | Raba | 2350 |
4 | Laskiewicz Maciej | Krzeszowice | 1590 |
5 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 1270 |
6 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 1040 |
7 | Gumula Rafał | Skała | 830 |
podsektor C2 | |||
1 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 4730 |
3 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto II | 2740 |
4 | Dybał Mariusz | Myślenice | 1510 |
5 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 1370 |
6 | Cyganek Stanisław | Ind | 1220 |
7 | Jachimczak Marta | Wodnik | 10 |
DSK | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 4450 |
Puchar Raby- 08.04.2018.- Banan Nieznanowice/Cegielnia Gdów
podsektor A1 | |||
1 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 1710 |
2 | Miernik Maciej | Zwierzyniec | 1610 |
3 | Hyla Bogusław | Ind | 1530 |
4 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto I | 1080 |
5 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 240 |
| Maślak Edward | Skawina Miasto II | 240 |
7 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 120 |
Bąk Przemysław | Raba | 120 | |
podsektor A2 | |||
1 | Dziekan Miachał | Stare Miasto | 6730 |
2 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 5970 |
3 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 4680 |
4 | Oktabski Mateusz | Boland Nowa Huta | 4090 |
5 | Badura Marcin | Ind | 3780 |
6 | Rup Michał | Skała | 3550 |
7 | Krzan Zdzisław | Raba II | 1080 |
8 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 340 |
podsektor B1 | |||
1 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 2830 |
2 | Małek Krzysztof | Ind | 2300 |
3 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 2200 |
4 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec | 2190 |
5 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 1930 |
6 | Laskiewicz Maciej | Ind | 1260 |
7 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 1010 |
8 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 550 |
podsektor B2 | |||
1 | Strózik Tomasz | Alwernia | 4090 |
2 | Błachno Franciszek | Skała | 1770 |
3 | Dżugan Paweł | Raba | 1380 |
4 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 1270 |
5 | Hoduń Marcin | Raba II | 1010 |
6 | Urbanik Krzysztof | Podgórze | 440 |
7 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 430 |
8 | Kutek Mieczysław | Skawina Miasto III | 40 |
podsektor C1 | |||
1 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 7990 |
2 | Maciejowski Tadeusz | Piast | 7760 |
3 | Kutek Tomasz | Skawina Miasto III | 6730 |
4 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 5445 |
5 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 3565 |
6 | Bronicki Tomasz | Ind | 2805 |
7 | Kurek Jarosław | Nowa Huta | 2660 |
8 | Hajto Łukasz | Raba | 2350 |
podsektor C2 | |||
1 | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 21330 |
2 | Leitz Krzysztof | Zwierzyniec | 5870 |
3 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 3795 |
4 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 3760 |
5 | Dziekan Dominik(wyr.) | Stare Miasto | 3565 |
6 | Gumula Rafał | Skała | 3355 |
7 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 2555 |
8 | Moqrajka Wiktor | Raba II | 1405 |
Puchar Zwierzyńca- 07.04.2018.- Pobiednik
podsektor A1 | |||
1 | Hyla Bogusław | Ind | 6450 |
2 | Radzik Sławomir | Krzeszowice | 3930 |
3 | Laskiewicz Maciej | Ind | 3030 |
4 | Nadzieja Jarosław | Alwernia | 2410 |
5 | Leitz Krzysztof | Zwierzyniec I | 2010 |
| Cholewa Jacek | Zwierzyniec II | 2010 |
7 | Piszczek Jakub | Skawina Miasto III | 1620 |
8 | Bąk Przemysław | Raba | 1470 |
9 | Leszczyński Wiesław | Wolania | 580 |
podsektor A2 | |||
1 | Kołodziejczyk Grzegorz | Nowa Huta | 3240 |
2 | Rup Michał | Skała | 2720 |
3 | Świdowski Stanisław | Skawina Miasto II | 2630 |
4 | Oktabski Mateusz | Boland Nowa Huta | 2610 |
5 | Siekacz Stanisław | Stare Miasto | 2540 |
6 | Twardy Grzegorz | Skawina Miasto I | 1860 |
7 | Chlebek Paweł | Piast | 1410 |
8 | Balawender Józef | Zwierzyniec III | 900 |
9 | Gągalski Andrzej | Podgórze | 890 |
podsektor B1 | |||
1 | Błachno Franciszek | Skała | 4410 |
2 | Hajto Łukasz | Raba | 2810 |
3 | Pogonowski Bartek | Zwierzyniec I | 2780 |
4 | Badura Marcin | Skawina Miasto III | 2760 |
5 | Dziekan Dominik | Stare Miasto | 2360 |
6 | Wójcik Stanisław | Krzeszowice | 1500 |
7 | Krzan Zdzisław | Ind | 870 |
8 | Kurek Jarosław | Nowa Huta | 350 |
9 | Kaleta Krzysztof | Zwierzyniec II | 100 |
podsektor B2 | |||
1 | Jodłowski Tomasz | Ind | 5270 |
2 | Strózik Tomasz | Alwernia | 4620 |
3 | Maślak Robert | Skawina Miasto I | 3890 |
4 | Jaśkiewicz Artur | Piast | 2800 |
5 | Lejda Mariusz | Boland Nowa Huta | 2710 |
6 | Chronowski Jan | Wolania | 1890 |
7 | Maślak Edward | Skawina Miasto II | 1830 |
8 | Urbanik Krzysztof | Podgórze | 0 |
| Łysk Marek | Zwierzyniec III | 0 |
podsektor C1 | |||
1 | Miernik Maciej | Zwierzyniec I | 5780 |
2 | Kaczmarczyk Wojciech | Alwernia | 3740 |
3 | Pawliński Dariusz | Wolania | 2900 |
4 | Piszczek Marek | Skawina Miasto III | 2740 |
5 | Piszczek Henryk | Skawina Miasto II | 2140 |
6 | Bronicki Tomasz | Ind | 1860 |
7 | Jaśkiewicz Dawid | Piast | 1240 |
8 | Malek Krzysztof | Ind | 1180 |
9 | Dziedziak Bogusław | Krzeszowice | 1160 |
podsektor C2 | |||
1 | Dżugan Paweł | Raba | 2440 |
2 | Czubaj Mirosław | Skawina Miasto I | 2120 |
3 | Dziekan Michał | Stare Miasto | 1980 |
4 | Dubis Marek | Boland Nowa Huta | 1840 |
5 | Gumula Rafał | Skała | 1800 |
6 | Tylek Paweł | Nowa Huta | 1500 |
7 | Kaczmarczyk Artur | Podgórze | 940 |
8 | Świeczkowski Edward | Zwierzyniec III | 100 |
9 | Wnęk Jacek | Zwierzyniec II | 0 |