2018


SPŁAWIKOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU - 30.09.2018- ŻWIROWNIA SAMBOREK


          sektor A

  1
 Maślak Robert
 6320
  2
 Czubaj Mirosław
 5500
  3
 Świdowski Stanisław
 4300
  4
 Piszczek Henryk
 2980
  5
 Kutek Mieczysław
 2680
  6
 Maślak Edward
 1760
  7
 Fudali Mariusz
  780

         sektor B

  1
 Kamiński Jan
 5680
  2
 Drożdż Tadeusz
 1240
  3
 Czubaj Jacek
 1160
  4
 Bieda Stanisław
  320
 
 Gdula Zbigniew
  320
  6
 Lelek Krzysztof
  220

          sektor C

  1
 Piszczek Marek
 3500
  2
 Antos Wiesław
 2060
  3
 Sznajder Marek
  460
  4
 Wójtowicz Zbigniew
  220
  5
 Kapłon Józef
  140
  6
 Lelek Kamil
  120

           sektor D - juniorzy

  1
 Piszczek Jakub
 1240
  2
 Kutek Tomasz
  320
  3
 Fudali Dawid
  260

GRUNTOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU -23.09.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK

  1
 Maślak Robert
 1720
  2
 Fornalik Edward
 1400
  3
 Antos Wiesław
 1120
  4
 Przeźmiński Henryk
  900
  5
 Kutek Tomasz
  740
  6
 Czubaj Jacek
  590
  7
 Wójtowicz Zbigniew
  580
  8
 Kulig Bogdan
  440
  9
 Bieda Stanisław
  380
 10
 Gdula Zbigniew
  360
 11
 Papież Jan
  300
 
 Drożdż Tadeusz
  300
 13
 Żak Adam
  180
 14
 Ściubak Rafał
  120
 15
 Wątor Wiesław
  100
 16
 Polus Adam
   10
 
 Stefanik Andrzej
   10
 18
 Sznajder Marek
    0
 
 Ścibor Janusz
    0
 
 Kruk Jerzy
    0

 Kamieniarz Jan
    0

 Cremers Marcus
    0

 Głuszczak Stefan
    0

 Świdowski Łukasz
    0

 Kapłon Józef
    0

 Zapiór Krzysztof
    0

PUCHAR JESIENI - 16.09.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK


          sektor A

  1
 Lelek Kamil
 6680
  2
 Gdula Zbigniew
 5415
  3
 Piszczek Marek
 4785
  4
 Polus Adam
 4050
  5
 Sznajder Marek
 2155
  6
 Czubaj Jacek
  740

          sektor B

  1
 Lelek Krzysztof
 5705
  2
 Kamiński Jan
 4540
  3
 Badura Marcin
 3940
  4
 Drożdż Tadeusz
 2375
  5
 Wójtowicz Zbigniew
 2320
 
          sektor C

  1
 Świdowski Stanisław
 7915
  2
 Czubaj Mirosław
 5170
  3
 Maślak Robert
 5015
  4
 Piszczek Henryk
 2980
  5
 Kutek Mieczysław
 2825
  6
 Fudali Mariusz
  915
  7
 Maślak Edward
  815

          sektor D- juniorzy

  1
 Kutek Tomasz
 4725
  2
 Fudali Dawid
 4700
  3
 Piszczek Jakub
 4675

PUCHAR PREZESA - 26.08.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK


          sektor A

  1
 Maślak Robert
 5900
  2
 Czubaj Mirosław
 5020
  3
 Maślak Edward
 3420
  4
 Świdowski Stanisław
 2910
  5
 Piszczek Henryk
 2715
  6
 Fudali Mariusz
 2325
  7
 Kutek Mieczysław
 1455

          sektor B

  1
 Piszczek Marek
 4560
  2
 Badura Marcin
 4395
  3
 Kamiński Jan
 4350
  4
 Drożdż Tadeusz
 4015
  5
 Antos Wiesław
 2575

          sektor C

  1
 Polus Adam
 2775
  2
 Gdula Zbigniew
 2685
  3
 Wójtowicz Zbigniew
 2235
  4,5
 Sznajder Marek
     0
  4,5
 Ścibor Janusz
     0

          sektor D- juniorzy

  1
 Piszczek Jakub
 3295
  2
 Proszek Mikołaj
 3005
  3
 Fudali Dawid
 2440
  4
 Kutek Tomasz
  805

ZAWODY GRUNTOWE NOCNE - 28/29.07.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK

  1
 Czubaj Jacek
 7290
  2
 Papież Jan
 5445
  3
 Zapiór Krzysztof
 2825
  4
 Ściubak Rafał
 2510
  5
 Lelek Kamil
 2300
  6
 Polus Adam
 2180
  7
Świdowski Stanisław
 1355
  8
 Nowakowski Zygmunt
 1345
  9
 Kruk Jerzy
 1185
 10
 Sznajder Marek
  535
 11
 Łężak Jacek
  405
 12
 Żak Adam
  290
 13
 Kutek Mieczysław
  195
 14
 Kapłon Józef
   0

 Dłużyk Jan
   0

 Gdula Zbigniew
   0

 Świdowski Łukasz
   0

 Lelek Krzysztof
   0

 Urbanik Wiesław
   0

 Marszałek Andrzej
   0

 Bębenek Edward
   0

 Gdula Tomasz
   0

 Kamieniarz Jan
   0

 Głuszczak Stefan
   0

 Wójtowicz Zbigniew
   0

 Samek Sławomir
   0

 Przeźminski Henryk
   0

 Kulig Bogdan
   0

PUCHAR LATA - 08.07.2018 - KANAŁ ŁĄCZANY W BORKU SZLACHECKIM


          sektor A

  1
 Świdowski Stanisław
 4050
  2
 Maślak Robert
 2520
  3
 Piszczek Henryk
 2490
  4
 Maślak Edward
 1220
  5
 Kutek Mieczysław
 1145
  6
 Fudali Mariusz
  390

          sektor B

  1
 Badura Marcin
 2545
  2
 Antos Wiesław
 2440
  3
 Kapłon Józef
  330
  4
 Piszczek Marek
  250
  5
 Kamieniarz Jan
    0

          sektor C

  1
 Gdula Zbigniew
 1060
  2
 Lelek Krzysztof
  805
  3
 Kamiński Jan
  690
  4
 Bieda Stanisław
  170
  5
 Wójtowicz Zbigniew
    0

          sektor D- juniorzy

  1
 Kutek Tomasz
 4240
  2
 Fudali Dawid
 4230
  3
 Proszek Mikołaj
 1930
  4
 Piszczek Jakub
  830
  5
 Nenko Paweł
  715

PUCHAR STARORZECZA - 24.06.2018 - PARK MIEJSKI


                 sektor A

 1
 Czubaj Mirosław
 3800
 2
 Maślak Edward
 3755
 3
 Maślak Robert
 2705
 4
 Świdowski Stanisław
 2380
 5
 Fudali Mariusz
 2320
 6
 Kutek Mieczysław
 2185
 7
 Piszczek Henryk
 715

                  sektor B

 1
 Kamiński Jan
 2290
 2
 Piszczek Marek
 2260
 3
 Łężąk Jacek
 660
 4
 Wójtowicz Zbigniew
 560
 5
 Gdula Zbigniew
 230
 6
 Kapłon Józef
 100

               sektor C

 1
 Lelek Krzysztof
 4110
 2
 Badura Marcin
 4065
 3
 Lelek Kamil
 3705
 4
 Antos Wiesław
 2220
 5
 Stefanik Mariusz
 1605
 6
 Przeźmiński Henryk
 100

            sektor D - juniorzy

 1
 Piszczek Jakub
 3710
 2
 Kutek Tomasz
 3505
 3
 Fudali Dawid
 3450
 4
 Proszek Mikolaj
 2510






Gruntowe MISTRZOSTWA KOŁA - 10.06..2018 - Podgórki Tynieckie


          sektor A

  1
 Maślak Robert
 2820
  2
 Wójtowicz Zbigniew
 2100
  3
 Jakubowski Zbigniew
 2080
  4
 Holik Sebastian
 2040
  5
 Stefanik Mariusz
  920
  6
 Dłużyk Jan
  680
  7
 Kapłon Józef
  480
  8
 Czubaj Jacek
  420
  9
 Bębenek Edward
     0

         sektor B

  1
 Przeźmiński Henryk
 4080
  2
 Maślak Edward
 2620
  3
 Zapiór Krzysztof
 2120
  4
 Kutek Mieczysław
 1660
  5
 Wątor Wiesław
 1300
  6
 Gdula Zbigniew
  560
 NK
 Kulig Bogdan

 NK
 Drożdż Tadeusz


          sektor C

  1
Czubaj Mirosław
 2440
  2
 Łężak Jacek
 1920
  3
 Świdowski Stanisław
 1800
  4
 Lelek Krzysztof
 1520
  5
 Bieda Stanisław
 1380
  6
 Sznajder Marek
  900
  7
 Lelek Kamil
  680
  8
 Stefanik Andrzej
  380
  NK
 Stępski Bogdan


MISTRZOSTWA KOŁA - klasyfikacja końcowa- spławikowe


                   seniorzy
 
1
 MAŚLAK ROBERT
 2
2
 CZUBAJ MIROSŁAW
 3
3
 BADURA MARCIN
 3
4
 Świdowski Stanisław
 4
5
 Piszczek Henryk
 5
6
 Piszczek Marek
 5
7
 Antos Wiesław
 6
8
 Lelek Kamil
 6
9
 Wójtowicz Zbigniew
 6
10
 Maślak Edward 7
11
 Kutek Mieczysław
 8
12
 Stefanik Mariusz
 8
13
 Fudali Mariusz
 9
14
 Gdula Zbigniew
 9
15
 Kamiński Jan
 10
16
 Lelek Krzysztof
 10
17
 Sznajder Marek
 12,5
18
 Drożdż Tadeusz
 13

                   juniorzy

1
 Piszczek Jakub
 3
2
 Fudali Dawid
 4
3
 Kutek Tomasz
 5
4
 Nenko Paweł
 8

MISTRZOSTWA KOŁA II tura - 20.05.2018 - Park Miejski- spławikowe


                 sektor A

1
 Maślak Robert
 4760
2
 Czubaj Mirosław
 4680
3
 Antos Wiesław
 2100
4
 Maślak Edward
 1380
5
 Stefanik Mariusz
 1220
6
 Drożdż Tadeusz
 nk

               sektor B

1
 Badura Marcin
 3320
2
 Lelek Kamil
 2520
3
 Kutek Mieczysław
 2500
4
 Gdula Zbigniew
 1860
5
 Fudali Mariusz
 1620
6
 Sznajder Marek
 540

       sektor C

1
 Wójtowicz Zbigniew
 5360
2
 Świdowski Stanisław
 4600
3
 Piszczek Henryk
 3800
4
 Piszczek Marek
 2840
5
 Lelek Krzysztof
 2720
6
 Kamińskim Jan
 2540

        sektor D juniorzy

1
 Piszczek Jakub
 4720
2
 Kutek Tomasz
 4600
3
 Fudali Dawid
 2220
4
 Neneko Paweł
 1280

MISTRZOSTWA KOŁA I tura - 19.05.2018 - Podgórki Tynieckie- spławikowe


               sektor A

1
 Piszczek Marek
 2680
2
 Świdowski Stanisław
 2120
3
 Stefanik Mariusz
 1280
4
 Lelek Kamil
 460
5
 Gdula Zbigniew
 420
6
 Drożdż Tadeusz
 0

             sektor B

1
 Maślak Robert
 6840
2
 Badura Marcin
 3940
3
 Antos Wiesław
 3520
4
 Fudali Mariusz
 2980
5
 Kutek Mieczysław
 1860
6 Wójtowicz Zbigniew
 960

             sektor C

1
 Czubaj Mirosław
 5460
2
 Piszczek Henryk
 4020
3
 Maślak Edward
 3380
4
 Kamiński Jan
 2740
5
 Lelek Krzysztof
 2520
6
 Sznajder Marek
 0

               sektor D - juniorzy

1
 Fudali Dawid
 3260
2
 Piszczek Jakub
 2480
3
 Kutek Tomasz
 2020
4
 Nenko Paweł
 0



ROZPOCZĘCIE SEZONU - 15.04.2018 - Samborek - gruntowe

1
  Drożdż Tadeusz
  23 580
2
  Gdula Zbigniew
  21 340
3
  Bębenek Edward
  17 580
4
  Sznajder Marek
  14 380
5
  Żak Adam
    6 960
6
  Kulig Bogdan
    6 860
7
  Lelek Krzysztof
    4 380
8
  Tyrka Jan
    4 320
9
  Zapiór Krzysztof
    3 400
10
  Przeźmiński Henryk
    2 900
11
  Kamieniarz Jan
    2 880
12
  Ściubak Rafał
    2 180
13
  Cremers Marc
    1 760

  Kapłon Józef
    1 760
15
  Kruk Jerzy
    1 520
16
  Papierz Jan
    1 480
17
  Maślak Edward
     800
18
  Wątor Wiesław
     480
19
  Stefanik Andrzej
     100

  Bieda Stanisław      0

  Dużyk Jan      0

  Jakubowski Zbigniew      0

  Kutek Mieczysław      0

  Lelek Kamil      0

  Pastor Jerzy
      0

  Stępski Bogusław
      0

  Świdowski Łukasz
      0

  Wójtowicz Zbigniew
      0



ROZPOCZĘCIE SEZONU - 14.04.2018 - PARK MIEJSKI - spławikowe


          sektor A

1
  Gdula Zbigniew
  4500
2
  Piszczek Marek
  3440
3
  Lelek Krzysztof
  3200
4
  Kamiński Jan
  3060
5
  Wójtowicz Zbigniew
  1800
6
  Sznajder Marek
  960

            sektor B

1
  Antos Wiesław
  3420
2
  Badura Marcin
  2560
3
  Stefanik Mariusz
  2460
4
  Lelek Kamil
  2300

  Drożdż Tadeusz  2300
6
  Polus Adam
  1580

          sektor C

1
  Czubaj Mirosław
  5360
2
  Twardy Grzegorz
  4260
3
  Świdowski Stanisław
  3780
4
  Maślak Edward
  3720
5
  Maślak Robert
  3440
6
  Piszczek Henryk
  2900
7
  Kutek Mieczysław
  1720
8
  Fudali Mariusz
  1700

          sektor D

1
  Proszek Mikołaj
  4160
2
  Piszczek Jakub
  3380
3
  Kutek Tomasz
  2780
4
  Fudali Dawid
  2460
5
  Sarna Bartłomiej
  2120
6
  Kaczmarczyk Krzysztof
  1680