SPŁAWIKOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU - 30.09.2018- ŻWIROWNIA SAMBOREK
| sektor A
|
|
1
| Maślak Robert
| 6320
|
2
| Czubaj Mirosław
| 5500
|
3
| Świdowski Stanisław
| 4300
|
4
| Piszczek Henryk
| 2980
|
5
| Kutek Mieczysław
| 2680
|
6
| Maślak Edward
| 1760
|
7
| Fudali Mariusz
| 780
|
| sektor B
|
|
1
| Kamiński Jan
| 5680
|
2
| Drożdż Tadeusz
| 1240
|
3
| Czubaj Jacek
| 1160
|
4
| Bieda Stanisław
| 320
|
| Gdula Zbigniew
| 320
|
6
| Lelek Krzysztof
| 220
|
| sektor C
|
|
1
| Piszczek Marek
| 3500
|
2
| Antos Wiesław
| 2060
|
3
| Sznajder Marek
| 460
|
4
| Wójtowicz Zbigniew
| 220
|
5
| Kapłon Józef
| 140
|
6
| Lelek Kamil
| 120
|
| sektor D - juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 1240
|
2
| Kutek Tomasz
| 320
|
3
| Fudali Dawid
| 260
|
GRUNTOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU -23.09.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK
1
| Maślak Robert
| 1720
|
2
| Fornalik Edward
| 1400
|
3
| Antos Wiesław
| 1120
|
4
| Przeźmiński Henryk
| 900
|
5
| Kutek Tomasz
| 740
|
6
| Czubaj Jacek
| 590
|
7
| Wójtowicz Zbigniew
| 580
|
8
| Kulig Bogdan
| 440
|
9
| Bieda Stanisław
| 380
|
10
| Gdula Zbigniew
| 360
|
11
| Papież Jan
| 300
|
| Drożdż Tadeusz
| 300
|
13
| Żak Adam
| 180
|
14
| Ściubak Rafał
| 120
|
15
| Wątor Wiesław
| 100
|
16
| Polus Adam
| 10
|
| Stefanik Andrzej
| 10
|
18
| Sznajder Marek
| 0
|
| Ścibor Janusz
| 0
|
| Kruk Jerzy
| 0
|
| Kamieniarz Jan
| 0
|
| Cremers Marcus
| 0
|
| Głuszczak Stefan
| 0
|
| Świdowski Łukasz
| 0
|
| Kapłon Józef
| 0
|
| Zapiór Krzysztof
| 0
|
PUCHAR JESIENI - 16.09.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK
| sektor A
|
|
1
| Lelek Kamil
| 6680
|
2
| Gdula Zbigniew
| 5415
|
3
| Piszczek Marek
| 4785
|
4
| Polus Adam
| 4050
|
5
| Sznajder Marek
| 2155
|
6
| Czubaj Jacek
| 740
|
| sektor B
|
|
1
| Lelek Krzysztof
| 5705
|
2
| Kamiński Jan
| 4540
|
3
| Badura Marcin
| 3940
|
4
| Drożdż Tadeusz
| 2375
|
5
| Wójtowicz Zbigniew
| 2320
|
| sektor C
|
|
1
| Świdowski Stanisław
| 7915
|
2
| Czubaj Mirosław
| 5170
|
3
| Maślak Robert
| 5015
|
4
| Piszczek Henryk
| 2980
|
5
| Kutek Mieczysław
| 2825
|
6
| Fudali Mariusz
| 915
|
7
| Maślak Edward
| 815
|
| sektor D- juniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 4725
|
2
| Fudali Dawid
| 4700
|
3
| Piszczek Jakub
| 4675
|
PUCHAR PREZESA - 26.08.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK
| sektor A
|
|
1
| Maślak Robert
| 5900
|
2
| Czubaj Mirosław
| 5020
|
3
| Maślak Edward
| 3420
|
4
| Świdowski Stanisław
| 2910
|
5
| Piszczek Henryk
| 2715
|
6
| Fudali Mariusz
| 2325
|
7
| Kutek Mieczysław
| 1455
|
| sektor B
|
|
1
| Piszczek Marek
| 4560
|
2
| Badura Marcin
| 4395
|
3
| Kamiński Jan
| 4350
|
4
| Drożdż Tadeusz
| 4015
|
5
| Antos Wiesław
| 2575
|
| sektor C
|
|
1
| Polus Adam
| 2775
|
2
| Gdula Zbigniew
| 2685
|
3
| Wójtowicz Zbigniew
| 2235
|
4,5
| Sznajder Marek
| 0
|
4,5
| Ścibor Janusz
| 0
|
| sektor D- juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 3295
|
2
| Proszek Mikołaj
| 3005
|
3
| Fudali Dawid
| 2440
|
4
| Kutek Tomasz
| 805
|
ZAWODY GRUNTOWE NOCNE - 28/29.07.2018. - ŻWIROWNIA SAMBOREK
1
| Czubaj Jacek
| 7290
|
2
| Papież Jan
| 5445
|
3
| Zapiór Krzysztof
| 2825
|
4
| Ściubak Rafał
| 2510
|
5
| Lelek Kamil
| 2300
|
6
| Polus Adam
| 2180
|
7
| Świdowski Stanisław
| 1355
|
8
| Nowakowski Zygmunt
| 1345
|
9
| Kruk Jerzy
| 1185
|
10
| Sznajder Marek
| 535
|
11
| Łężak Jacek
| 405
|
12
| Żak Adam
| 290
|
13
| Kutek Mieczysław
| 195
|
14
| Kapłon Józef
| 0
|
| Dłużyk Jan
| 0
|
| Gdula Zbigniew
| 0
|
| Świdowski Łukasz
| 0
|
| Lelek Krzysztof
| 0
|
| Urbanik Wiesław
| 0
|
| Marszałek Andrzej
| 0
|
| Bębenek Edward
| 0
|
| Gdula Tomasz
| 0
|
| Kamieniarz Jan
| 0
|
| Głuszczak Stefan
| 0
|
| Wójtowicz Zbigniew
| 0
|
| Samek Sławomir
| 0
|
| Przeźminski Henryk
| 0
|
| Kulig Bogdan
| 0
|
PUCHAR LATA - 08.07.2018 - KANAŁ ŁĄCZANY W BORKU SZLACHECKIM
| sektor A
|
|
1
| Świdowski Stanisław
| 4050
|
2
| Maślak Robert
| 2520
|
3
| Piszczek Henryk
| 2490
|
4
| Maślak Edward
| 1220
|
5
| Kutek Mieczysław
| 1145
|
6
| Fudali Mariusz
| 390
|
| sektor B
|
|
1
| Badura Marcin
| 2545
|
2
| Antos Wiesław
| 2440
|
3
| Kapłon Józef
| 330
|
4
| Piszczek Marek
| 250
|
5
| Kamieniarz Jan
| 0
|
| sektor C
|
|
1
| Gdula Zbigniew
| 1060
|
2
| Lelek Krzysztof
| 805
|
3
| Kamiński Jan
| 690
|
4
| Bieda Stanisław
| 170
|
5
| Wójtowicz Zbigniew
| 0
|
| sektor D- juniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 4240
|
2
| Fudali Dawid
| 4230
|
3
| Proszek Mikołaj
| 1930
|
4
| Piszczek Jakub
| 830
|
5
| Nenko Paweł
| 715
|
PUCHAR STARORZECZA - 24.06.2018 - PARK MIEJSKI
| sektor A
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 3800
|
2
| Maślak Edward
| 3755
|
3
| Maślak Robert
| 2705
|
4
| Świdowski Stanisław
| 2380
|
5
| Fudali Mariusz
| 2320
|
6
| Kutek Mieczysław
| 2185
|
7
| Piszczek Henryk
| 715
|
| sektor B
|
|
1
| Kamiński Jan
| 2290
|
2
| Piszczek Marek
| 2260
|
3
| Łężąk Jacek
| 660
|
4
| Wójtowicz Zbigniew
| 560
|
5
| Gdula Zbigniew
| 230
|
6
| Kapłon Józef
| 100
|
| sektor C
|
|
1
| Lelek Krzysztof
| 4110
|
2
| Badura Marcin
| 4065
|
3
| Lelek Kamil
| 3705
|
4
| Antos Wiesław
| 2220
|
5
| Stefanik Mariusz
| 1605
|
6
| Przeźmiński Henryk
| 100
|
| sektor D - juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 3710
|
2
| Kutek Tomasz
| 3505
|
3
| Fudali Dawid
| 3450
|
4
| Proszek Mikolaj
| 2510
|
|
|
|
Gruntowe MISTRZOSTWA KOŁA - 10.06..2018 - Podgórki Tynieckie
| sektor A
|
|
1
| Maślak Robert
| 2820
|
2
| Wójtowicz Zbigniew
| 2100
|
3
| Jakubowski Zbigniew
| 2080
|
4
| Holik Sebastian
| 2040
|
5
| Stefanik Mariusz
| 920
|
6
| Dłużyk Jan
| 680
|
7
| Kapłon Józef
| 480
|
8
| Czubaj Jacek
| 420
|
9
| Bębenek Edward
| 0
|
| sektor B
|
|
1
| Przeźmiński Henryk
| 4080
|
2
| Maślak Edward
| 2620
|
3
| Zapiór Krzysztof
| 2120
|
4
| Kutek Mieczysław
| 1660
|
5
| Wątor Wiesław
| 1300
|
6
| Gdula Zbigniew
| 560
|
NK
| Kulig Bogdan
|
|
NK
| Drożdż Tadeusz
|
|
| sektor C
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 2440
|
2
| Łężak Jacek
| 1920
|
3
| Świdowski Stanisław
| 1800
|
4
| Lelek Krzysztof
| 1520
|
5
| Bieda Stanisław
| 1380
|
6
| Sznajder Marek
| 900
|
7
| Lelek Kamil
| 680
|
8
| Stefanik Andrzej
| 380
|
NK
| Stępski Bogdan
|
|
MISTRZOSTWA KOŁA - klasyfikacja końcowa- spławikowe
| seniorzy
|
|
1
| MAŚLAK ROBERT
| 2
|
2
| CZUBAJ MIROSŁAW
| 3
|
3
| BADURA MARCIN
| 3
|
4
| Świdowski Stanisław
| 4
|
5
| Piszczek Henryk
| 5
|
6
| Piszczek Marek
| 5
|
7
| Antos Wiesław
| 6
|
8
| Lelek Kamil
| 6
|
9
| Wójtowicz Zbigniew
| 6
|
10
| Maślak Edward | 7
|
11
| Kutek Mieczysław
| 8
|
12
| Stefanik Mariusz
| 8
|
13
| Fudali Mariusz
| 9
|
14
| Gdula Zbigniew
| 9
|
15
| Kamiński Jan
| 10
|
16
| Lelek Krzysztof
| 10
|
17
| Sznajder Marek
| 12,5
|
18
| Drożdż Tadeusz
| 13
|
| juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 3
|
2
| Fudali Dawid
| 4
|
3
| Kutek Tomasz
| 5
|
4
| Nenko Paweł
| 8
|
MISTRZOSTWA KOŁA II tura - 20.05.2018 - Park Miejski- spławikowe
| sektor A
|
|
1
| Maślak Robert
| 4760
|
2
| Czubaj Mirosław
| 4680
|
3
| Antos Wiesław
| 2100
|
4
| Maślak Edward
| 1380
|
5
| Stefanik Mariusz
| 1220
|
6
| Drożdż Tadeusz
| nk
|
| sektor B
|
|
1
| Badura Marcin
| 3320
|
2
| Lelek Kamil
| 2520
|
3
| Kutek Mieczysław
| 2500
|
4
| Gdula Zbigniew
| 1860
|
5
| Fudali Mariusz
| 1620
|
6
| Sznajder Marek
| 540
|
| sektor C
|
|
1
| Wójtowicz Zbigniew
| 5360
|
2
| Świdowski Stanisław
| 4600
|
3
| Piszczek Henryk
| 3800
|
4
| Piszczek Marek
| 2840
|
5
| Lelek Krzysztof
| 2720
|
6
| Kamińskim Jan
| 2540
|
| sektor D juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 4720
|
2
| Kutek Tomasz
| 4600
|
3
| Fudali Dawid
| 2220
|
4
| Neneko Paweł
| 1280
|
MISTRZOSTWA KOŁA I tura - 19.05.2018 - Podgórki Tynieckie- spławikowe
| sektor A
|
|
1
| Piszczek Marek
| 2680
|
2
| Świdowski Stanisław
| 2120
|
3
| Stefanik Mariusz
| 1280
|
4
| Lelek Kamil
| 460
|
5
| Gdula Zbigniew
| 420
|
6
| Drożdż Tadeusz
| 0
|
| sektor B
|
|
1
| Maślak Robert
| 6840
|
2
| Badura Marcin
| 3940
|
3
| Antos Wiesław
| 3520
|
4
| Fudali Mariusz
| 2980
|
5
| Kutek Mieczysław
| 1860
|
6 | Wójtowicz Zbigniew
| 960
|
| sektor C
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 5460
|
2
| Piszczek Henryk
| 4020
|
3
| Maślak Edward
| 3380
|
4
| Kamiński Jan
| 2740
|
5
| Lelek Krzysztof
| 2520
|
6
| Sznajder Marek
| 0
|
| sektor D - juniorzy
|
|
1
| Fudali Dawid
| 3260
|
2
| Piszczek Jakub
| 2480
|
3
| Kutek Tomasz
| 2020
|
4
| Nenko Paweł
| 0
|
ROZPOCZĘCIE SEZONU - 15.04.2018 - Samborek - gruntowe
1
| Drożdż Tadeusz
| 23 580
|
2
| Gdula Zbigniew
| 21 340
|
3
| Bębenek Edward
| 17 580
|
4
| Sznajder Marek
| 14 380
|
5
| Żak Adam
| 6 960
|
6
| Kulig Bogdan
| 6 860
|
7
| Lelek Krzysztof
| 4 380
|
8
| Tyrka Jan
| 4 320
|
9
| Zapiór Krzysztof
| 3 400
|
10
| Przeźmiński Henryk
| 2 900
|
11
| Kamieniarz Jan
| 2 880
|
12
| Ściubak Rafał
| 2 180
|
13
| Cremers Marc
| 1 760
|
| Kapłon Józef
| 1 760
|
15
| Kruk Jerzy
| 1 520
|
16
| Papierz Jan
| 1 480
|
17
| Maślak Edward
| 800
|
18
| Wątor Wiesław
| 480
|
19
| Stefanik Andrzej
| 100
|
| Bieda Stanisław | 0
|
| Dużyk Jan | 0
|
| Jakubowski Zbigniew | 0
|
| Kutek Mieczysław | 0
|
| Lelek Kamil | 0
|
| Pastor Jerzy
| 0
|
| Stępski Bogusław
| 0
|
| Świdowski Łukasz
| 0
|
| Wójtowicz Zbigniew
| 0
|
ROZPOCZĘCIE SEZONU - 14.04.2018 - PARK MIEJSKI - spławikowe
| sektor A
|
|
1
| Gdula Zbigniew
| 4500
|
2
| Piszczek Marek
| 3440
|
3
| Lelek Krzysztof
| 3200
|
4
| Kamiński Jan
| 3060
|
5
| Wójtowicz Zbigniew
| 1800
|
6
| Sznajder Marek
| 960
|
| sektor B
|
|
1
| Antos Wiesław
| 3420
|
2
| Badura Marcin
| 2560
|
3
| Stefanik Mariusz
| 2460
|
4
| Lelek Kamil
| 2300
|
| Drożdż Tadeusz | 2300
|
6
| Polus Adam
| 1580
|
| sektor C
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 5360
|
2
| Twardy Grzegorz
| 4260
|
3
| Świdowski Stanisław
| 3780
|
4
| Maślak Edward
| 3720
|
5
| Maślak Robert
| 3440
|
6
| Piszczek Henryk
| 2900
|
7
| Kutek Mieczysław
| 1720
|
8
| Fudali Mariusz
| 1700
|
| sektor D
|
|
1
| Proszek Mikołaj
| 4160
|
2
| Piszczek Jakub
| 3380
|
3
| Kutek Tomasz
| 2780
|
4
| Fudali Dawid
| 2460
|
5
| Sarna Bartłomiej
| 2120
|
6
| Kaczmarczyk Krzysztof
| 1680
|