2019


Puchar Krzeszowic - 01.09.2019. - Kanał Łączany w m. Borek Szlachecki


          sektor A


  1
 Dubis Marek
 Boland Nowa Huta
 3385
  2
 Skirlinski Maciej
 Zwierzyniec
 1805
  3
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice II
 1305
  4
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
  920
  5
 Tyrała Marcin
 Krzeszowice I
  825
  6
 Kołodziejczyk Grzegorz
 Nowa Huta
  660
  7
 Małek Krzysztof
 GKO(Ind)
  470
  8
 Błachno Franciszek
 Skała
  390
  9
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
  185
 10
 Krzan Zdzisław
 Raba
  155
 11
 Gągalski Andrzej
 Podgórze
    0

          sektor B


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
 4175
  2
 Lejda Mariusz
 Boland Nowa Huta
 3850
  3
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 3475
  4
 Tylek Paweł
 Nowa Huta
 3300
  5
 Gumula Rafał
 Skała
 1480
  6
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice III
 1325
  7
 Jaśkiewicz Dawid
 Krzeszowice II
  845
  8
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
  640
  9
 Bąk Przemysław
 Raba
  395
 10
 Urbanik Krzysztof
 Podgórze
    0

          sektor C


  1
 Oktabski Mateusz
 Boland Nowa Huta
 4005
  2
 Pogonowski Bartłomiej
 Zwierzyniec
 2710
  3
 Bronicki Tomasz
 Raba
 2225
  4
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
 2180
  5
 Jaśkiewicz Artur
 Krzeszowice II
 1565
  6
 Karolczak Cezary
 Boland Nowa Huta(Ind)
 1550
  7
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice III
 1360
  8
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 1350
  9
 Mrozicki Albin
 Nowa Huta
  940
 10
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto
   95

Puchar Skawiny - 31.08.2019.  - Kanał Łączany w m. Borek Szlachecki


          sektor A


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
 4250
  2
 Oktabski Mateusz
 Boland Nowa Huta
 2465
  3
 Kołodziejczyk Grzegorz
 Nowa Huta
 1365
  4
 Bąk Przemysław
 Raba
  970
  5
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice
  635
  6
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
  575
  7
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
  420
  8
 Gumula Rafał
 Skała
  310
  9
 Jaśkiewicz Dawid
 Krzeszowice II
  260
 10
 Urbanik Krzysztof
 Podgórze
    0

          sektor B


  1
 Mrozicki Albin
 Nowa Huta
 2605
  2
 Pogonowski Bartłomiej
 Zwierzyniec
 2570
  3
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 1690
  4
 Dubis Marek
 Boland Nowa Huta
 1370
  5
 Gągalski Andrzej
 Podgórze
 1255
  6
 Tyrała Marcin
 Krzeszowice II
 1095
  7
 Krzan Zdzisław
 Raba
  595
  8
 Karolczak Cezary
 Boland Nowa Huta(Ind)
  220
  9
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
  150
 10
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto
    0

          sektor C


  1
 Lejda Mariusz
 Boland Nowa Huta
 2235
  2
 Małek Krzysztof
 GKO(Ind)
 1655
  3
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice II
 1335
  4
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto  
 1150
  5
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
  900
  6
 Tylek Paweł
 Nowa Huta
  795
  7
 Błachno Franciszek
 Skała
  725
  8
 Bronicki Tomasz
 Raba
  685
  9
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto
  400
 10
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
  160

Mistrzostwa Okręgu PZW Kraków - 22-23.06.2019. - Kanał Łączany w m. Borek Szlachecki



Koło/
Klub

Pkt.
Razem

Waga
Razem

Pkt.
I tura

 Waga
I tura

Pkt.
II tura

Waga
II tura


 Seniorzy







  1
 Lejda Mariusz
 Boland
 3
 6805
 2
 1040
 1
 5765
  2
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice
 3
 6480
 1
 1760
 2
 4720
  3
 Dubis Marek
 Boland 
 3
 2470
 1
 1895
 2
 575
  4
 Pogonowski Bartłomiej
 Zwierzyniec
 4
 7500
 3
 995
 1
 6505
  5
 Bronicki Tomasz
 Raba
 5
 3190
 2
 1315
 3
 1875
  6
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 5
 3160
 3
 765
 2
 2395
  7
 Idziak Marek
 Nowa Huta
 7
 2135
 3
 965
 4
 1170
  8
 Tyrała Marcin
 Krzeszowice
 7
 2075
 2
 1150
 5
 925
  9
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 8
 2820
 4
 720
 4
 2100
 10
 Pietruszewski Bogdan
 Piast
 8
 1565
 1
 1470
 7
  95
 11
 Flaga Łukasz
 Myślenice
 9
 2575
 8
 415
 1
 2160
 12
 Oktabski Mateusz
 Boland
 9
 1160
 4
 780
 5
 380
 13
 Krzan Zdzisław
 Raba
 9
 870
 6
 470
 3
 400
 14
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 10
 3220
 7
 440
 3
 2780
 15
 Kaczmarczyk Wojciech
 Alwernia
 10
 1075
 4
 760
 6
 315
 16
 Karolczak Cezary
 Boland
 11
 950
 6
 675
 5
 275
 17
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
 11
 650
 7
 255
 4
 395
 18
 Gumula Rafał
 Skała
 12
 900
 5
 605
 7
 295
 19
 Czopkiewicz Marian
 Skawina Hutnik
 12
 805
 6
 375
 6
 430
 20
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
 13
 715
 5
 680
 8
 35
 21
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
 16
 220
 9
 90
 7
 130
 22
 Świdowski Stanisław
 Skawina Miasto
 16
 145
 10
 0
 6
 145
 23
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto
 17
 360
 9
 100
 8
 260

 Kobiety







  1
 Kędryna Kinga
 Krzeszowice
 2
 4185
 1
 3180
 1
 1005
  2
 Katarzyna Wolf
 Piast
 4 
 1985
 2
 1340
 2
 645
  3
 Czajkowska Danuta
 Piast
 6
 500
 3
 80
 3
 420

 Juniorzy u20







  1
 Kutek Tomasz
 Skawina Miasto
 2
 2000
 1
 255
1
 1745
  2
 Fudali Dawid
 Skawina Miasto
 4
  45
 2
 25
 2
 20

 Młodzież u25







  1
 Jaśkiewicz Dawid
 Krzeszowice
 2
 6465
 1
 1225
 1
 5240
  2
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice
 4
 740
 2
 295
 2
 445

 Weterani 55+







  1
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice
 2
 7335
 1
 5165
 1
 2170
  2
 Błachno Franciszek
 Skała
 5
 3025
 2
 1960
 3
 1065
  3
 Piszczek Henryk
 Skwina Miasto
 5
 2325
 3
 750
 2
 1574

 Weterani 65+







  1
Mrozicki Albin
 Nowa Huta
 3
 5820
 1
 2160
 2
 3660
  2
 Borsuk Krzysztof
 Podgórze
 4
 5070
 3
 365
 1
 4705
  3
 Czulak Janusz
 Zwierzynec
 5
 4150
 2
 1900
 3
 2250
  4
 Urbanik Krzysztof
 Podgórze
 8
 755
 4
 345
 4
 410
  5
 Wójtowicz Zbigniew
 Skawina Miasto
 11
 320
 6
 25
 5
 295
  6
 Świeczkowski Edward
 Zwierzyniec
 11
 240
 5
 105
 6
 135

Puchar Bolanda - 05.05.2019.- rz. Wisła ul. Praska


          podsektor A1


  1
 Gumula Rafał
 Skała
 1965
  2
 Jaśkiewicz Dawid
 Krzeszowice II
 1625
  3
 Tyrała Marcin
 Krzeszowice I
 1435
  4
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
  955
  5
 Borsuk Krzysztof
 Podgórze(Ind)
  730
  6
 Pogonowski Bartłomiej
 Zwierzyniec
  650
  7
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
  505

          podsektor A2


  1
 Lejda Mariusz
 Boland Nowa Huta
 1100
  2
 Bronicki Tomasz
 Raba
  835
  3
 Kołodziejczyk Grzegorz
 Nowa Huta
  800
  4
 Borsuk Krzysztof(wyr.)
 Podgórze(Ind)
  730
  5
 Strózik Tomasz
 Alwernia
  610
  6
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice III
  350
  7
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto I
   75

         podsektor B1


  1
 Mrozicki Albin
 Nowa Huta
 2875
  2
 Hajto Łukasz
 Raba
 2420
  3
 Karolczak Cezary
 Boland Nowa Huta(Ind)
 1970
  4
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 1855
  5
 Gągalski Andrzej
 Podgórze
 1535
  6
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 1285
  7
 Rup Michał
 Skała
  970

         podsektor B2


  1
 Jaśkiewicz Artur
 Krzeszowice II
 5635
  2
 Dżugan Paweł
 Raba(Ind)
 5585
  3
 Kaczmarczyk Wojciech
 Alwernia
 4270
  4
 Oktabski Mateusz
 Boland Nowa Huta
 3615
  5
 Karolczak Cezary(wyr.)
 Boland Nowa Huta(Ind)
 1970
  6
 Palimąka Łukasz
 Krzeszowice III
 1340
  7
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto
  265

          podsektor C1


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
 9220
  2
 Małek Krzysztof
 GKO(Ind)
 7230
  3
 Dubis Marek
 Boland Nowa Huta
 6990
  4
 Krzan Zdzisław
 Raba
 3135
  5
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 2840
  6
 Bąk Przemysław
 Raba(Ind)
 1270
  7
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice III
 1170

          podsektor C2


  1
 Miernik Maciej(wyr.)
 Zwierzyniec
 9220
  2
 Błachno Franciszek
 Skała
 4165
  3
 Tylek Paweł
 Nowa Huta
 1925
  4
 Hyla Bogusław
 Krzeszowice II
 1855
  5
 Maślak Edward
 Skawina Miasto I
 1760
  6
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 1625
  7
 Urbanik Krzysztof
 Podgórze
   30

Puchar Podgórza - 04.05.2019. - rz. Wisła ul. Praska


          podsektor A1


  1
 Jaśkiewicz Artur
 Krzeszowice II
  955
  2
 Kołodziejczyk Grzegorz 
 Nowa Huta
  920
  3
 Bąk Przemysław
 Raba Ind.
  695
  4
 Palimąka Łukasz
 Krzeszowice III
  455
  5
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto I
  280
  6
 Gągalski Andrzej
 Podgórze
   55
  7
 Kmiecik Wojciech
 Podgórze Ind.
    0

         podsektor A2


  1
 Pogonowski Bartłomiej
 Zwierzyniec
 4470
  2
 Rup Michał
 Skała
 2160
  3
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto
 1570
  4
 Dubis Marek
 Boland Nowa Huta
 1165
  5
 Hajto Łukasz
 Raba
 1085
  6
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
  985
  7
 Strózik Tomasz
 Alwernia
  940
 
          podsektor B1


  1
 Kaczmarczyk Wojciech
 Alwernia
 4515
  2
 Małek Krzysztof
 GKO Ind.
 3420
  3
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 2375
  4
 Lejda Mariusz
 Boland Nowa Huta
 2230
  5
 Gumula Rafał
 Skała
 1870
  6
 Borsuk Krzysztof
 Podgórze Ind.
  885
  7
 Badura Marcin
 Skawina Miasto I
  585

          podsektor B2


  1
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice III
 3825
  2
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 1695
  3
 Krzan Zdzisław
 Raba
 1540
  4
 Hyla Bogusław
 Krzeszowice II
 1335
  5
 Dżugan Paweł
 Raba Ind.
  835
  6
 Tylek Paweł
 Nowa Huta
  470
  7
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
   55

          podsektor C1


  1
 Dziedziak Bogusław
 Krzeszowice III
 3795
  2
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 3300
  3
 Kutek Tomasz
 Skawina Miasto Ind.
 1465
  4
  Bronicki Tomasz
 Raba
 1190
  5
 Urbanik Krzysztof
 Podgórze
  550
  6
 Korpak Władysław
 Podgórze Ind.
  410
  7
 Maślak Edward
 Skawina Miasto I
  105

          podsektor C2


  1
 Jaśkiewicz Dawid
 Krzeszowice II
 3755
  2
 Mrozicki Albin
 Nowa Huta
 2385
  3
 Oktabski Mateusz
 Boland Nowa Huta
 2325
  4
 Błachno Franciszek
 Skała
 1520
  5
 Dybał Mariusz
 Myślenice Ind.
 1410
  6
 Dziekan Miachał
 Stare Miasto
 1090
  7
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
  635

Puchar Starego Miasta - 14.04.2019. - Podgórki Tynieckie


          podsektor A1


  1
 Rup Michał
 Skała
 1540
  2
 Bronicki Tomasz
 Raba Ind
 1485
  3
 Karolczak Cezary
 Boland Nowa Huta Ind
 1430
  4
 Oktabski Mateusz
 Boland Nowa Huta
  905
  5
 Bąk Przemysław
 Raba
  895
  6
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
  815  
  7
 Fudali Dawid
 Skawina Miasto II
   80
  8
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
   40

          podsektor A2


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
 2830
  2
 Jaśkiewicz Artur
 Krzeszowice II
 2450
  3
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
 1975
  4
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice III
 1960
  5
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto I
 1570
  6
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 1470
  7
 Tylek Paweł
 Nowa Huta
  725
  8
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto Ind
  715
 
          podsektor B1


  1
 Jaśkiewicz Dawid
 Krzeszowice II
 1705
  2
 Dżugan Paweł
 Raba
 1495
  3
 Dziekan Dominik
 Stare Miasto
 1320
  4
 Pogonowski Bartłomiej
 Zwierzyniec
 1305
  5
 Gągalski Andrzej
 Podgórze
 1230
  6
 Palimąka Łukasz
 Krzeszowice III
  930
  7
 Maślak Edward
 Skawina Miasto I
  355
  8
 Kutek Tomasz
 Skawina Miasto II
  265
 
           podsektor B2

  1
 Lejda Mariusz
 Boland Nowa Huta
 3120
  2
 Małek Krzysztof
 GKO Ind
 2700
  3
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
 1905
  4
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 1630
  5
 Krzan Zdzisław
 Raba Ind
 1205
  6
 Mrozicki Albin
 Nowa Huta
  640
  7
 Fudali Mariusz
 Skawina Miasto Ind
  470
  8
 Błachno Franciszek
 Skała
  430

          podsektor C1


  1
 Dubis Marek
 Boland Nowa Huta
 5185
  2
 Hyla Bogusław
 Krzeszowice II
 3155
  3
 Kołodziejczyk Grzegorz
 Nowa Huta
 3130
  4
 Skirliński Maciej
 Zwirzyniec
 2090
  5
 Sowiński Tomasz
 Krzeszowice I
 1625
  6
 Gumula Rafał
 Skała
 1230
  7
 Badura Marcin
 Skawina Miasto I
  995
  8
 Urbanik Zbigniew
 Podgórze
    0

           podsektor C2


  1
  Tyrała Marcin
 Krzeszowice III
 3115
  2
 Kaczmarczyk Wocjiech
 Alwernia
 2645
  3
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 2090
  4
 Hajto Łukasz
 Raba
 1355
  5
 Dybał Mariusz
 Myślenice Ind
  995
  6
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto
  795
  7
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto Ind
  470
  8
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto II
  160

Puchar Zwierzyńca - 13.04.2019.- Podgórki Tynieckie


          podsektor A1


  1
 Dubis Marek
 Boland Nowa Huta
 1915
  2
 Dybał Mariusz
 Myślenice Ind
 1910
  3
 Radzik Sławomir
 Krzeszowice I
 1005
  4
 Hajto Łukasz
 Raba
  865
  5
 Jaśkiewicz Artur
 Krzeszowice II
  555
  6
 Dziekan Dominik
Stare Miasto
  495
  7
 Tylek Paweł
 Nowa Huta
  160
  8
 Fudali Dawid
 Skawina Miasto II
   30

 podsektor A2


  1
 Kaczmarczyk Artur
 Podgórze
 3330
  2
 Nadzieja Jarosław
 Alwernia
 2870
  3
 Dybał Mariusz(wyr.)
 Myślenice Ind
 1910
  4
 Pogonowski Bartłomiej
 Zwierzyniec
 1805
  5
 Laskiewicz Maciej
 Krzeszowice III 
 1755
  6
 Fudali Mariusz
 Skawina Miasto Ind
 1535
  7
 Piszczek Henryk
 Skawina Miasto I
 1285
  8
 Błachno Franciszek
 Skała
 1245

           podsektor B1


  1
 Strózik Tomasz
 Alwernia
 4055
  2
 Hyla Bogusław
 Krzeszowice II
 3070
  3
 Siekacz Stanisław
 Stare Miasto
 2350
  4
 Skirliński Maciej
 Zwierzyniec
 2165
  5
 Palimąka Łukasz
 Krzeszowice III
 2005
  6
 Kołodziejczyk Grzegorz
 Nowa Huta
 1475
  7
 Wójcik Stanisław
 Krzeszowice I
 1460
  8
 Piszczek Marek
 Skawina Miasto Ind
 1065
 
          podsektor B2


  1
 Oktabski Mateusz
 Boland Nowa Huta
 3260
  2
 Karolczak Cezary
 Boland Nowa Huta Ind 
 2655
  3
 Krzan Zdzisław
 Raba Ind
 2635
  4
 Dżugan Paweł
 Raba
 2450
  5
 Siekacz Stanisław(wyr.)
 Stare Miasto
 2350
  6
 Piszczek Jakub
 Skawina Miasto II
 1550
  7
 Badura Marcin
 Skawina Miasto I
 1395
  8
 Gągalski Andrzej
 Podgórze
  680

          podsektor C1


  1
 Miernik Maciej
 Zwierzyniec
 4180
  2
 Mrozicki Albin
 Nowa Huta
 3000
  3
 Małek Krzysztof
 GKO Ind
 2490
  4
 Bronicki Tomasz
 Raba Ind
 1110
  5
 Holik Sebastian
 Skawina Miasto Ind
  720
  6
 Lejda Mariusz
 Boland Nowa Huta
  490
  7
 Maślak Edward
 Skawina Miasto I
  200
  8
 Kutek Tomasz
 Skawina Miasto II
   30

          podsektor C2


  1
 Kaczmarczyk Wojciech
 Alwernia
 3030
  2
 Dziekan Michał
 Stare Miasto
 2200
  3
 Rup Miachał
 Skała
 1580
  4
 Jaśkiewicz Dawid
 Krzeszowice II
 1260
  5
 Tomasz Sowiński
 Krzeszowice I
 1070
  6
 Bąk Przemysław
 Raba
  400
  7
 Urbanik Krzysztof
 Podgórze
   60
  8
 Kutek Tomasz(wyr.)
 Skawina Miasto II
   30