Spławikowe Zakończenie sezonu - 28.09.2019 - Samborek
| sektor A
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 7970
|
2
| Gdula Zbigniew
| 4530
|
3
| Lelek Kamil
| 2545
|
4
| Wójtowicz Zbigniew
| 2280
|
5
| Kapłon Józef
| 1660
|
6
| Drożdż Tadeusz
| 845
|
7
| Kwieciński Roman
| 570
|
8
| Tyrka Jan
| 460
|
9
| Żak Adam
| 0
|
| sektor B
|
|
1
| Świdowski Stanisław
| 8555
|
2
| Piszczek Henryk
| 6550
|
3
| Maślak Robert
| 6490
|
4
| Maślak Edward
| 5460
|
5
| Piszczek Marek
| 4925
|
6
| Badura Marcin
| 3075
|
7
| Kutek Mieczysław
| 2720
|
8
| Czubaj Mirosław
| 1250
|
| sektor C
|
|
1
| Łężak Jacek
| 5100
|
2
| Antos Wiesław
| 4425
|
3
| Fudali Mariusz
| 2485
|
4
| Kutek Tomasz
| 2050
|
5
| Okarmus Dariusz
| 1385
|
6
| Kamiński Jan
| 1370
|
7
| Fudali Dawid
| 950
|
8
| Proszek Mikołaj
| 805
|
9
| Świdowski Łukasz
| 710
|
10
| Sznajder Marek
| 455
|
Gruntowe Zakończenie Sezonu - 22.09.2019 - Samborek
1
| Gdula Zbigniew
| 2180
|
2
| Lelek Kamil
| 1570
|
3
| Zapiór Krzysztof
| 1400
|
4
| Kutek Tomasz
| 1300
|
5
| Piszczek Henryk
| 1290
|
6
| Kwieciński Roman
| 1240
|
7
| Ściubak Rafał
| 1215
|
8
| Kutek Mieczysław
| 870
|
9
| Kapłon Józef
| 640
|
10
| Ścibor Janusz
| 535
|
11
| Drożdż Tadeusz
| 465
|
12
| Wójtowicz Zbigniew
| 435
|
13
| Żak Adam
| 380
|
14
| Antos Wiesław
| 245
|
15
| Świdowski Łukasz
| 220
|
16
| Łężak Jacek
| 185
|
17
| Czerny Łukasz
| 60
|
18
| Stefanik Andrzej
| 20
|
19
| Bębenek Edward
| 0
|
20
| Bieda Stanisław
| 0
|
21
| Caban Artur
| 0
|
22
| Dużyk Jan
| 0
|
23
| Głuszczak Stefan
| 0
|
24
| Kamieniarz Jan
| 0
|
25
| Kulig Bogdan
| 0
|
26
| Lipiarz Janusz
| 0
|
27
| Polus Adam
| 0
|
28
| Stępski Bogusław
| 0
|
29
| Stępski Piotr
| 0
|
30
| Sznajder Marek | 0
|
31
| Tyrka Jan
| 0
|
32
| Urbanik Wiesław
| 0
|
33
| Wątor Wiesław
| 0
|
34
| Wrona Mieczysław
| 0
|
Puchar Jesieni - 15.09.2019. - Ochodza
| sektor A
|
|
1
| Piszczek Marek
| 4795
|
2
| Czubaj Mirosław
| 2960
|
3
| Maślak Robert
| 1995
|
4
| Świdowski Stanisław
| 1540
|
5
| Kutek Mieczysław
| 1225
|
6
| Maślak Edward
| 935
|
7
| Piszczek Henryk
| 775
|
| sektor B
|
|
1
| Antos Wiesław
| 1360
|
2
| Stefanik Mariusz
| 985
|
3
| Jurek Kazimierz
| 920
|
4
| Kutek Tomasz
| 815
|
5
| Sznajder Marek
| 10
|
6
| Kwieciński Roman
| 5
|
7
| Kowalczyk Grzegorz
| 0
|
| sektor C
|
|
1
| Lelek Kamil
| 2925
|
2
| Kapłon Józef
| 2525
|
3
| Łężak Jacek
| 2500
|
4
| Proszek Mikołaj
| 2275
|
5
| Kamiński Jan
| 2065
|
6
| Świdowski Łukasz
| 1970
|
| sektor D
|
|
1
| Fudali Dawid
| 3880
|
2
| Okarmus Dariusz
| 3315
|
3
| Fudali Mariusz
| 2715
|
4
| Piszczek Jakub
| 2615
|
5
| Drożdż Tadeusz
| 1750
|
6
| Wójtowicz Zbigniew
| 710
|
Puchar Prezesa - 04.08.2019 - Podgórki Tynieckie
| sektor A
|
|
1
| Lelek Kamil
| 4590
|
2
| Kapłon Józef
| 3120
|
3
| Proszek Mikołaj
| 2905
|
4
| Fudali Dawid
| 2635
|
5
| Drożdż Tadeusz
| 2610
|
6
| Wójtowicz Zbigniew
| 1740
|
7
| Sznajder Marek
| 1085
|
8
| Świdowski Łukasz
| 940
|
| sektor B
|
|
1
| Maślak Edward | 4820
|
2
| Czubaj Mirosław
| 3855
|
3
| Świdowski Stanisław
| 3700
|
4
| Maślak Robert
| 2860
|
5
| Kutek Mieczysław
| 1955
|
6,5
| Piszczek Marek
| 945
|
6,5
| Piszczek Henryk
| 945
|
8
| Badura Marcin
| 410
|
| sektor C
|
|
1
| Antos Wiesław | 4390
|
2
| Stefanik Mariusz
| 3525
|
3
| Piszczek Jakub
| 3320
|
4
| Kutek Tomasz
| 2995
|
5
| Okarmus Dariusz
| 2150
|
6
| Fudali Mariusz
| 2095
|
7
| Kwieciński Roman
| 280
|
8
| Kwiecinski Karol
| 200
|
Gruntowe Zawody nocne 20-21.07.2019 - Żwirownia Samborek
1
| Żak Adam
| 18990
|
2
| Czerny Łukasz
| 9300
|
3
| Sznajder Marek
| 5675
|
4
| Kwieciński Roman
| 2060
|
5
| Zając Bogdan
| 1720
|
6
| Piszczek Henryk
| 1665
|
7
| Zapiór Krzysztof
| 1640
|
8
| Antos Wiesław
| 1410
|
| Lelek Kamil
| 1410
|
10
| Dużyk Jan
| 930
|
11
| Ściubak Rafał
| 830
|
12
| Czubaj Jacek
| 660
|
13
| Kutek Mieczysław
| 600
|
14
| Kapłon Józef
| 320
|
15
| Wątor Wiesław
| 120
|
16
| Wójtowicz Zbigniew
| 110
|
17
| Drożdż Tadeusz
| 105
|
| Bębenek Edward
| 0
|
| Bućko Ryszard | 0
|
| Caban Artur
| 0
|
| Ciepły Piotr | 0
|
| Gdula Tomasz | 0
|
| Głuszczak Stefan | 0
|
| Kamieniarz Jan | 0
|
| KuligBogdan | 0
|
| Polus Adam
| 0
|
| Stępski Bogusław | 0
|
| Świdowski Łukasz | 0
|
Puchar Lata - 14.07.2019 - Żwirownia Samborek
| sektor A
|
|
1
| Okarmus Dariusz
| 7900
|
2
| Kutek Tomasz
| 6990
|
3
| Kamiński Jan
| 5100
|
4
| Sznajder Marek
| 2320
|
5
| Stefanik Mariusz
| 1530
|
6
| Stępski Bogusław
| 0
|
| sektor B
|
|
1
| Fudali Dawid
| 6535
|
2
| Proszek Mikołaj
| 6490
|
3
| Fudali Mariusz
| 5990
|
4
| Piszczek Jakub
| 3780
|
5
| Wójtowicz Zbigniew
| 1990
|
6
| Świdowski Łukasz
| 1085
|
| sektor C
|
|
1
| Czubaj Mirosłąw
| 8030
|
2
| Maślak Robert
| 6820
|
3
| Piszczek Marek
| 5750
|
4
| Maślak Edward
| 5650
|
5
| Piszczek Henryk | 5245 |
6
| Badura Marcin | 3265 |
7
| Kutek Mieczysław | 2360 |
8
| Świdowski Stanisław | 2330 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła - 08-09.06.2019 - Kanał Borek Szlachecki
1
| Czyżowski Grzegorz
|
|
2
| MaślakEdward |
|
3
| Maślak Robert
|
|
4
| Proszek Mikołaj
|
|
5
| Świdowski Stanisław
|
|
6
| Kutek Mieczysław
|
|
7
| Piszczek Marek
|
|
8
| Okarmus Dariusz
|
|
9
| Holik Sebastian
|
|
10
| Wójtowicz Zbigniew
|
|
11
| Fudali Dawid
|
|
12
| Kamiński Jan
|
|
13
| Czubaj Mirosław
|
|
14
| Antos Wiesław
|
|
15
| Drożdż Tadeusz
|
|
16
| Fudali Mariusz
|
|
17
| Lelek Kamil
|
|
18
| Sznajder Marek
|
|
19
| Piszczek Henryk
|
|
20
| Badura Marcin
|
|
21
| Świdowski Łukasz
|
|
Gruntowe Mistrzostwa Koła - 19.05.2019. - Samborek
1
| Lelek Kamil
| 3720
|
2,5
| Czubaj Mirosław
| 3680
|
2,5
| Wątor Wiesław
| 3680
|
4
| Piszczek Henryk
| 2540
|
5
| Przeźmiński Henryk
| 2210
|
6
| Antos Wiesław
| 2080
|
7
| Świdowski Stanisław
| 1620
|
8
| Kutek Tomasz
| 1500
|
9
| Kwieciński Roman
| 1315
|
10
| Zapiór Krzysztof
| 1300
|
11
| Papież Jan
| 1290
|
12
| Maślak Robert
| 1175
|
13
| Kutek Mieczysław
| 1060
|
14
| Lelek Krzysztof
| 840
|
15
| Sznajder Marek
| 640
|
16
| Maślak Edward
| 625
|
17
| Holik Sebastian
| 550
|
18
| Świdowski Łukasz
| 460
|
19
| Żak Adam
| 440
|
20
| Kapłon Józef
| 265
|
21
| Drożdż Tadeusz
| 260
|
22
| Dużyk Jan
| 255
|
23
| Stefanik Andrzej
| 0
|
| Caban Artur
| 0
|
| Wójtowicz Zbigniew
| 0
|
| Kulig Bogdan
| 0
|
| Bębenek Edward
| 0
|
Gruntowe Rozpoczęcie Sezonu - 05.05.2019. - Samborek
1
| Sznajder Marek
| 5340
|
2
| Lelek Kamil
| 4980
|
3
| Stępski Bogusław
| 1600
|
4
| Piszczek Henryk
| 1560
|
5
| Czubaj Jacek
| 1100
|
6
| Kulig Bogdan
| 840
|
7
| Kutek Mieczysław
| 480
|
8
| Świdowski Łukasz
| 420
|
9
| Ściubak Rafał
| 400
|
10
| Twardy Grzegorz
| 320
|
11
| Wątor Wiesław
| 260
|
12
| Przeźmiński Henryk
| 200
|
13
| Lelek Krzysztof
| 100
|
| Bębenek Edward
| 0
|
| Caban Artur
| 0
|
| Dużyk Jan
| 0
|
| Drożdż Tadeusz
| 0
|
| Kapłon Józef
| 0
|
| Kwieciński Roman
| 0
|
| Łężak Jacek
| 0
|
| Papież Jan
| 0
|
| Wójtowicz Zbigniew
| 0
|
| Zając Bogdan
| 0
|
| Zapiór Krzysztof
| 0
|
| Żak Adam
| 0
|
| Tyrka Jan
| 0
|
| Polus Adam
| 0
|
| Urbanik Sławomir
| 0
|
| Urbanik Wiesław
| 0
|
Puchar Wiosny - 28.04.2019. - Ochodza
| sektor A
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 2500
|
2
| Maślak Edward
| 2300
|
3
| Świdowski Stanisław
| 2130
|
4
| Badura Marcin
| 1340
|
5
| Piszczek Marek
| 1240
|
6
| Piszczek Henryk
| 540
|
7
| Maślak Robert
| 380
|
8
| Kutek Mieczysław
| 0
|
| sektor B
|
|
1
| Kamiński Jan
| 4120
|
2
| Stefanik Mariusz
| 3880
|
3
| Wójtowicz Zbigniew
| 3480
|
4
| Okarmus Dariusz
| 2300
|
5
| Holik Sebastian
| 1140
|
6
| Sznajder Marek
| 480
|
7
| Kapłon Józef
| 0
|
| sektor C
|
|
1
| Jurek Kazimierz
| 3960
|
2
| Łężak Jacek
| 3780
|
3
| Antos Wiesław
| 2600
|
4
| Fudali Dawid
| 2400
|
5
| Piszczek Jakub
| 1720
|
6
| Lelek Kamil
| 1040
|
7
| Świdowski Łukasz
| 960
|
| sektor D
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 9300
|
2
| Lelek Krzysztof
| 960
|
3
| Drożdż Tadeusz
| 700
|
4
| Fudali Mariusz
| 440
|
5
| Polus Mirosław
| 360
|
6
| Czubaj Jacek
| 0
|
Spławikowe Rozpoczęcie Sezonu - 07.04.2019. - Podgórki Tynieckie
| sektor A
|
|
1
| Fudali Mariusz
| 3260
|
2
| Okarmus Dariusz
| 920
|
3
| Jurek Kazimierz
| 600
|
4
| Fudali Dawid
| 220
|
5
| Antos Wiesław
| 140
|
6,5
| Kapłon Józef
| 0
|
6,5
| Proszek Mikołaj
| 0
|
| sektor B
|
|
1
| Lelek Kamil
| 1500
|
2
| Sznajder Marek
| 900
|
3
| Wójtowicz Zbigniew
| 640
|
4
| Twardy Grzegorz
| 520
|
5
| Kamiński Jan
| 320
|
6,5
| Czubaj Jacek
| 200
|
6,5
| StefanikMariusz
| 200
|
| sektor C
|
|
1
| Świdowski Łukasz
| 1680
|
2
| Piszczek Jakub
| 1520
|
3
| Kutek Tomasz
| 700
|
4
| Drożdż Tadeusz
| 620
|
5
| Lelek Krzysztof
| 480
|
6
| Łężak Jacek
| 140
|
7
| Bukowski Andrzej
| 0
|
| sektor D
|
|
1
| Maślak Robert
| 2580
|
2
| Świdowski Stanisław
| 2320
|
3
| Czubaj Mirosław
| 1820
|
4
| Piszczek Marek
| 1560
|
5
| Piszczek Henryk
| 900
|
6
| Maślak Edward
| 840
|
7
| Badura Marcin
| 520
|
8
| Kutek Mieczysław
| 280
|
Podlodowe Mistrzostwa Koła - 27.01.2019. - Żwirownia Samborek
1
| Maślak Edward
| 1980
|
2
| Kutek Tomasz
| 760
|
3
| Wójtowicz Zbigniew
| 450
|
4
| Łężak Jacek
| 440
|
5
| Maślak Robert
| 300
|
6
| Czubaj Mirosław
| 160
|
7
| Antos Wiesław
| 140
|
8
| Fudali Dawid
| 10
|
9
| Fudali Mariusz
| 0
|