2019


Spławikowe Zakończenie sezonu - 28.09.2019 -  Samborek


          sektor A

  1
 Piszczek Jakub
 7970
  2
 Gdula Zbigniew
 4530
  3
 Lelek Kamil
 2545
  4
 Wójtowicz Zbigniew
 2280
  5
 Kapłon Józef
 1660
  6
 Drożdż Tadeusz
  845
  7
 Kwieciński Roman
  570
  8
 Tyrka Jan
  460
  9
 Żak Adam
    0

          sektor B

  1
 Świdowski Stanisław
 8555
  2
 Piszczek Henryk
 6550
  3
 Maślak Robert
 6490
  4
 Maślak Edward
 5460
  5
 Piszczek Marek
 4925
  6
 Badura Marcin
 3075
  7
 Kutek Mieczysław
 2720
  8
 Czubaj Mirosław
 1250

          sektor C

  1
 Łężak Jacek
 5100
  2
 Antos Wiesław
 4425
  3
 Fudali Mariusz
 2485
  4
 Kutek Tomasz
 2050
  5
 Okarmus Dariusz
 1385
  6
 Kamiński Jan
 1370
  7
 Fudali Dawid
  950
  8
 Proszek Mikołaj
  805
  9
 Świdowski Łukasz
  710
 10
 Sznajder Marek
  455

Gruntowe Zakończenie Sezonu  -  22.09.2019  -  Samborek

 1
  Gdula Zbigniew
  2180
 2
  Lelek Kamil
  1570
 3
  Zapiór Krzysztof
  1400
 4
  Kutek Tomasz
  1300
 5
  Piszczek Henryk
  1290
 6
  Kwieciński Roman
  1240
 7
  Ściubak Rafał
  1215
 8
  Kutek Mieczysław
  870
 9
  Kapłon Józef
  640
 10
  Ścibor Janusz
  535
 11
  Drożdż Tadeusz
  465
 12
  Wójtowicz Zbigniew
  435
 13
  Żak Adam
  380
 14
  Antos Wiesław
  245
 15
  Świdowski Łukasz
  220
 16
  Łężak Jacek
  185
 17
  Czerny Łukasz
  60
 18
  Stefanik Andrzej
  20
 19
  Bębenek Edward
  0
 20
  Bieda Stanisław
  0
 21
  Caban Artur
  0
 22
  Dużyk Jan
  0
 23
  Głuszczak Stefan
  0
 24
  Kamieniarz Jan
  0
 25
  Kulig Bogdan
  0
 26
  Lipiarz Janusz
  0
 27
  Polus Adam
  0
 28
  Stępski Bogusław
  0
 29
  Stępski Piotr
  0
 30
  Sznajder Marek  0
 31
  Tyrka Jan
  0
 32
  Urbanik Wiesław
  0
 33
  Wątor Wiesław
  0
 34
  Wrona Mieczysław
  0





Puchar Jesieni - 15.09.2019.  - Ochodza


          sektor A

  1
 Piszczek Marek
 4795
  2
 Czubaj Mirosław
 2960
  3
 Maślak Robert
 1995
  4
 Świdowski Stanisław
 1540
  5
 Kutek Mieczysław
 1225
  6
 Maślak Edward
  935
  7
 Piszczek Henryk
  775

        sektor B

  1
 Antos Wiesław
 1360
  2
 Stefanik Mariusz
  985
  3
 Jurek Kazimierz
  920
  4
 Kutek Tomasz
  815
  5
 Sznajder Marek
   10
  6
 Kwieciński Roman
    5
  7
 Kowalczyk Grzegorz
    0

          sektor C

  1
 Lelek Kamil
 2925
  2
 Kapłon Józef
 2525
  3
 Łężak Jacek
 2500
  4
 Proszek Mikołaj
 2275
  5
 Kamiński Jan
 2065
  6
 Świdowski Łukasz
 1970

          sektor D

  1
 Fudali Dawid
 3880
  2
 Okarmus Dariusz
 3315
  3
 Fudali Mariusz
 2715
  4
 Piszczek Jakub
 2615
  5
 Drożdż Tadeusz
 1750
  6
 Wójtowicz Zbigniew
  710

Puchar Prezesa - 04.08.2019 - Podgórki Tynieckie


 sektor A

1
 Lelek Kamil
 4590
2
 Kapłon Józef
 3120
3
 Proszek Mikołaj
 2905
4
 Fudali Dawid
 2635
5
 Drożdż Tadeusz
 2610
6
 Wójtowicz Zbigniew
 1740
7
 Sznajder Marek
 1085
8
 Świdowski Łukasz
  940

 sektor B

1
 Maślak Edward 4820
2
 Czubaj Mirosław
 3855
3
 Świdowski Stanisław
 3700
4
 Maślak Robert
 2860
5
 Kutek Mieczysław
 1955
6,5
 Piszczek Marek
  945
6,5
 Piszczek Henryk
  945
8
 Badura Marcin
  410

 sektor C

1
 Antos Wiesław 4390
2
 Stefanik Mariusz
 3525
3
 Piszczek Jakub
 3320
4
 Kutek Tomasz
 2995
5
 Okarmus Dariusz
 2150
6
 Fudali Mariusz
 2095
7
 Kwieciński Roman
  280
8
 Kwiecinski Karol
  200

Gruntowe Zawody nocne 20-21.07.2019 - Żwirownia Samborek

  1
 Żak Adam
 18990
  2
 Czerny Łukasz
  9300
  3
 Sznajder Marek
  5675
  4
 Kwieciński Roman
  2060
  5
 Zając Bogdan
  1720
  6
 Piszczek Henryk
  1665
  7
 Zapiór Krzysztof
  1640
  8
 Antos Wiesław
  1410
 
 Lelek Kamil
  1410
 10
 Dużyk Jan
   930
 11
 Ściubak Rafał
   830
 12
 Czubaj Jacek
   660
 13
 Kutek Mieczysław
   600
 14
 Kapłon Józef
   320
 15
 Wątor Wiesław
   120
 16
 Wójtowicz Zbigniew
   110
 17
 Drożdż Tadeusz
   105
 
 Bębenek Edward
     0

 Bućko Ryszard     0

 Caban Artur
     0

 Ciepły Piotr     0

 Gdula Tomasz     0

 Głuszczak Stefan     0

 Kamieniarz Jan     0

 KuligBogdan     0

 Polus Adam
     0

 Stępski Bogusław     0

 Świdowski Łukasz     0

Puchar Lata - 14.07.2019 - Żwirownia Samborek


           sektor A

1
 Okarmus Dariusz
 7900
2
 Kutek Tomasz
 6990
3
 Kamiński Jan
 5100
4
 Sznajder Marek
 2320
5
 Stefanik Mariusz
 1530
6
 Stępski Bogusław
 0

          sektor B

1
 Fudali Dawid
 6535
2
 Proszek Mikołaj
 6490
3
 Fudali Mariusz
 5990
4
 Piszczek Jakub
 3780
5
 Wójtowicz Zbigniew
 1990
6
 Świdowski Łukasz
 1085

           sektor C

1
 Czubaj Mirosłąw
 8030
2
 Maślak Robert
 6820
3
 Piszczek Marek
 5750
4
 Maślak Edward
 5650
5
 Piszczek Henryk 5245
6
 Badura Marcin 3265
7
 Kutek Mieczysław 2360
8
 Świdowski Stanisław 2330


Spławikowe Mistrzostwa Koła - 08-09.06.2019 - Kanał Borek Szlachecki

 1
 Czyżowski Grzegorz
 
 2
 MaślakEdward
 3
 Maślak Robert

 4
 Proszek Mikołaj

 5
 Świdowski Stanisław

 6
 Kutek Mieczysław

 7
 Piszczek Marek

 8
 Okarmus Dariusz

 9
 Holik Sebastian

 10
 Wójtowicz Zbigniew

 11
 Fudali Dawid

 12
 Kamiński Jan

 13
 Czubaj Mirosław

 14
 Antos Wiesław

 15
 Drożdż Tadeusz

 16
 Fudali Mariusz

 17
 Lelek Kamil

 18
 Sznajder Marek

 19
 Piszczek Henryk

 20
 Badura Marcin

 21
 Świdowski Łukasz






Gruntowe Mistrzostwa Koła - 19.05.2019. - Samborek

  1
 Lelek Kamil
 3720
  2,5
 Czubaj Mirosław
 3680
  2,5
 Wątor Wiesław
 3680
  4
 Piszczek Henryk
 2540
  5
 Przeźmiński Henryk
 2210
  6
 Antos Wiesław
 2080
  7
 Świdowski Stanisław
 1620
  8
 Kutek Tomasz
 1500
  9
 Kwieciński Roman
 1315
 10
 Zapiór Krzysztof
 1300
 11
 Papież Jan
 1290
 12
 Maślak Robert
 1175
 13
 Kutek Mieczysław
 1060
 14
 Lelek Krzysztof
  840
 15
 Sznajder Marek
  640
 16
 Maślak Edward
  625
 17
 Holik Sebastian
  550
 18
 Świdowski Łukasz
  460
 19
 Żak Adam
  440
 20
 Kapłon Józef
  265
 21
 Drożdż Tadeusz
  260
 22
 Dużyk Jan 
  255
 23
 Stefanik Andrzej
    0

 Caban Artur
    0

 Wójtowicz Zbigniew
    0

 Kulig Bogdan
    0

 Bębenek Edward
    0

Gruntowe Rozpoczęcie Sezonu - 05.05.2019. - Samborek

  1
 Sznajder Marek
 5340
  2
 Lelek Kamil
 4980
  3
 Stępski Bogusław
 1600
  4
 Piszczek Henryk
 1560
  5
 Czubaj Jacek
 1100
  6
 Kulig Bogdan
  840
  7
 Kutek Mieczysław
  480
  8
 Świdowski Łukasz
  420
  9
 Ściubak Rafał
  400
 10
 Twardy Grzegorz
  320
 11
 Wątor Wiesław
  260
 12
 Przeźmiński Henryk
  200
 13
 Lelek Krzysztof
  100

 Bębenek Edward
    0

 Caban Artur
    0

 Dużyk Jan
    0

 Drożdż Tadeusz
    0

 Kapłon Józef
    0

 Kwieciński Roman
    0

 Łężak Jacek
    0

 Papież Jan
    0

 Wójtowicz Zbigniew
    0

 Zając Bogdan
    0

 Zapiór Krzysztof
    0

 Żak Adam
    0

 Tyrka Jan
    0

 Polus Adam
    0

 Urbanik Sławomir
    0

 Urbanik Wiesław
    0

Puchar Wiosny - 28.04.2019. - Ochodza


          sektor A

  1
 Czubaj Mirosław
 2500
  2
 Maślak Edward
 2300
  3
 Świdowski Stanisław
 2130
  4
 Badura Marcin
 1340
  5
 Piszczek Marek
 1240
  6
 Piszczek Henryk
  540
  7
 Maślak Robert
  380
  8
 Kutek Mieczysław
   0
 
          sektor B

  1
 Kamiński Jan
 4120
  2
 Stefanik Mariusz
 3880
  3
 Wójtowicz Zbigniew
 3480
  4
 Okarmus Dariusz
 2300
  5
 Holik Sebastian
 1140
  6
 Sznajder Marek
  480
  7
 Kapłon Józef
   0
 
          sektor C

  1
 Jurek Kazimierz
 3960
  2
 Łężak Jacek
 3780
  3
 Antos Wiesław
 2600
  4
 Fudali Dawid
 2400
  5
 Piszczek Jakub
 1720
  6
 Lelek Kamil
 1040
  7
 Świdowski Łukasz
  960

          sektor D

  1
 Kutek Tomasz
 9300
  2
 Lelek Krzysztof
  960
  3
 Drożdż Tadeusz
  700
  4
 Fudali Mariusz
  440
  5
 Polus Mirosław
  360
  6
 Czubaj Jacek
   0

Spławikowe Rozpoczęcie Sezonu - 07.04.2019. - Podgórki Tynieckie


          sektor A

  1
 Fudali Mariusz
 3260
  2
 Okarmus Dariusz
  920
  3
 Jurek Kazimierz
  600
  4
 Fudali Dawid
  220
  5
 Antos Wiesław
  140
  6,5
 Kapłon Józef
   0
  6,5
 Proszek Mikołaj
   0

          sektor B

  1
 Lelek Kamil
 1500
  2
 Sznajder Marek
  900
  3
 Wójtowicz Zbigniew
  640
  4
 Twardy Grzegorz
  520
  5
 Kamiński Jan
  320
  6,5
 Czubaj Jacek
  200
  6,5
 StefanikMariusz
  200

          sektor C

  1
 Świdowski Łukasz
 1680
  2
 Piszczek Jakub
 1520
  3
 Kutek Tomasz
  700
  4
 Drożdż Tadeusz
  620
  5
 Lelek Krzysztof
  480
  6
 Łężak Jacek
  140
  7
 Bukowski Andrzej         
    0
 
          sektor D

  1
 Maślak Robert
 2580
  2
 Świdowski Stanisław
 2320
  3
 Czubaj Mirosław
 1820
  4
 Piszczek Marek
 1560
  5
 Piszczek Henryk
  900
  6
 Maślak Edward
  840
  7
 Badura Marcin
  520
  8
 Kutek Mieczysław
  280

Podlodowe Mistrzostwa Koła - 27.01.2019. - Żwirownia Samborek


 1
 Maślak Edward
 1980
 2
 Kutek Tomasz
  760
 3
 Wójtowicz Zbigniew
  450
 4
 Łężak Jacek
  440
 5
 Maślak Robert
  300
 6
 Czubaj Mirosław
  160
 7
 Antos Wiesław
  140
 8
 Fudali Dawid
   10
 9
 Fudali Mariusz
    0