2020


Spławikowe Zakończenie Sezonu - 11.10.2020. - Samborek/Ochodza

          sektor A
 1 Stefanik Mariusz 3715
 2 Wójtowicz Zbigniew 1555
 3 Okarmus Dariusz 1225
 4 Jakubowski Zbigniew  975
 5 Wcisło Paweł  485
 6 Gdula Zbigniew  430
 7 Jaworski Wiesław  390
          sektor B
 1 Karaś Michał 3660
 2 Tyrała Marcin 3435
 3 Proszek Mikołaj 3210
 4 Kamiński Jan 2460
 5 Dużyk Jan  475
 6 Kwieciński Roman  370
 7 Kapłon Józef   0
          sektor C
 1 Kutek Mieczysław 4930
 2 Czubaj Jacek 2930
 3 Antos Wiesław 2305
 4 Sznajder Marek 1585
 5 Lelek Kamil 1175
 6 Jurek Kazimierz  905
 7 Bieda Stanisław  405
          sektor D
 1 Maślak Robert 7440
 2 Czubaj Mirosław 4320
 3 Piszczek Jakub 3780
 4 Kutek Tomasz 3740
 5 Maślak Edward 3540
 6 Piszczek Marek 2940
 7 Świdowski Stanisław 2270 

Gruntowe Zakończenie Sezonu - 27.09.2020. - Samborek

          sektor grunt
  1 Świdowski Łukasz 6575
  2 Sznajder Marek 2550
  3 Wątor Wiesław 2065
  4 Dużyk Jan 1235
  5 Fabian Tomasz 1065
  6 Żak Adam  740
  7 Antos Wiesław  205
 10,5 Jaworski Wiesław   0
 10,5 Papież Jan   0
 10,5 Urbanik Wiesław   0
 10,5 Marszałek Andrzej   0
 10,5 Morawa Michał   0
 10,5 Kwieciński Karol   0
          sektor feeder
  1 Piszczek Henryk 3720
  2 Czubaj Jacek 2470
  3 Maślak Edward 2395
  4 Zapiór Krzysztof  1895
  5 Kutek Tomasz 1665
  6 Kutek Mieczysław 1545
  7 Jakubowski Zbigniew 1175
  8 Kapłon Józef 1160
  9 Holik Sebastian  715
 10 Lelek Kamil  575
 11 Kwieciński Roman  445
 12 Wójtowicz Zbigniew  430

Gruntowy Puchar 40-lecia Samborka - 26.09.2020. - Samborek

  1 Kutek Tomasz 3680
  2 Zapiór Krzysztof 3605
  3 Piszczek Henryk 2475
  4 Antos Wiesław 2170
  5 Sznajder Marek 1610
  6 Jakubowski Zbigniew 1475
  7 Żak Adam 1445
  8 Wójtowicz Zbigniew 1280
  9 Kutek Mieczysław 1250
 10 Dużyk Jan 1150
 11 Czubaj Jacek  950
 12 Świdowski Łukasz  325
 13 Fabian Tomasz  235
 14 Kwieciński Roman   90
 15 Kwieciński Karol   65
 16 Papież Jan   45
 17 Wątor Wiesław    0
  Urbanik Wiesław    0
  Marszałek Andrzej    0
  Ścibor Janusz    0
 Stępski Bogusław    0
 Stępski Piotr    0
 Stępski Rafał    0

 Matej Kazimierz    0

Puchar Jesieni - 20.09.2020. - Samborek/Ochodza

          sektor A
  1 Piszczek Henryk 5560
  2 Czubaj Mirosław 4975
  3 Maślak Robert 4710
  4 Piszczek Marek 3440
  5 Maślak Edward 2210
  6 Świdowski Stanisław 2100
  7 Piszczek Jakub 1630
  8 Kutek Tomasz 1595
         sektor B
  1 Okarmus Dariusz 3520
  2 Proszek Mikołaj 3150
  3 Kamiński Jan 2480
  4 Wójcik Stanisław 1880
  5 Dużyk Jan 1550
  6 Antos Wiesław 1195
  7 Karaś Michał  970
  8 Świdowski Łukasz  920
          sektor C
  1 Kutek Mieczysław 4620
  2 Radzik Sławomir 1855
  3 Sznajder Marek 1260
  4 Kapłon Józef  570
  5 Idziak Magdalena  200
  6 Wójtowicz Zbigniew  190
  7 Fudali Mariusz  180
  8 Jaworski Wiesław   30
          sektor D
  1 Stefanik Mariusz 7920
  2 Czubaj Jacek 6860
  3 Fudali Dawid 6135
  4 Jakubowski Zbigniew 5700
  5 Wcisło Paweł 5475
  6 Badura Marcin 3260
  7 Zapiór Krzysztof 2905
  8 Kwieciński Roman  720

Puchar Prezesa - 23.08.2020.- Podgórki Tynieckie

          sektor A
  1 Maślak Robert 6665
  2 Czubaj Mirosław 6650
  3 Maślak Edward 5635
  4 Piszczek Jakub 4350
  5 Świdowski Stanisław 3770
  6 Kutek Tomasz 3450
  7 Piszczek Henryk  3205
  8 Piszczek Marek 2820
          sektor B
  1 Okarmus Dariusz 5930
  2 Tyrała Marcin 5885
  3 Zapiór Krzysztof 3875
  4 Fudali Mariusz 2770
  5 Czubaj Jacek 2205
  6 Kwieciński Roman 1130
  7 Tyrka Jan 1090
          sektor C
  1 Sznajder Marek 4615
  2 Wójcik Stanisław 4370
  3 Radzik Sławomir 4030
  4 Wójtowicz Zbigniew 3745
  5 Lelek Kamil 3635
  6 Kapłon Józef 2535
  7 Karaś Michał 2335
          sektor D
  1 Fudali Dawid 3650
  2 Jurek Kazimierz 3615
  3 Kutek Mieczysław 3130
  4 Jakubowski Zbigniew 2730
  5 Proszek Mikołaj 2680
  6 Polus Adam 2455
  7 Gdula Zbigniew 2245
          sektor E
  1 Twardy Grzegorz 3755
  2 Idziak Magdalena 3620
  3 Stefanik Mariusz 3275
  4 Jaworski Wiesław 2865
  5 Antos Wiesław 1790
  6 Kamiński Jan 1600

Gruntowy Puchar Lata - 02.08.2020 - Podgórki Tynieckie

           sektor A
  1 Gdula Zbigniew 1590
  2 Polus Adam 1085
  3 Kwieciński Karol  975
  4 Sznajder Marek  795
  5 Antos Wiesław  700
  6 Stefanik Andrzej  680
  7 Kapłon Józef  645
  8 Tyrka Jan  185
  9 Jaworski Wiesław  135
          sektor B
  1 Jakubowski Zbigniew 3325
  2 Czubaj Jacek 2215
  3 Piszczek Henryk 2165
  4 Kutek Tomasz 1850
  5 Wójcik Stanisław 1600
  6 Wójtowicz Zbigniew 1135
  7 Świdowski Stanisław  720
  8 Kwieciński Roman  160
         sektor C
  1 Maślak Robert 2645
  2 Zapiór Krzysztof 2505
  3 Czubaj Mirosław 2465
  4 Maślak Edward 1665
  5 Kutek Mieczysław 1660
  6 Łężak Jacek  940
  7 Holik Sebastian  915
  8 Dużyk Jan  835


II Zawody Nocne -25/26.07.2020 - Ochodza

          sektor A
  1 Kutek Mieczysław 2655
  2 Polus Adam 1980
  3 Wójcik Stanisław  985
  4 Maślak Robert  920
  5 Holik Sebastian  760
  6 Kapłon Józef  460
  7 Fornalik Edward  410
  8 Stefanik Mariusz  310
  9 Stefanik Andrzej  180
 10 Czubaj Jacek  155
 11 Kutek Tomasz   85
 12 Gdula Zbigniew   0
          sektor B
  1 Kulig Grzegorz 15180
  2 Żak Adam 6805
  3 Zapiór Krzysztof 3095
  4 Łężak Jacek 2125
  5 Dużyk Jan 1955
  6 Świdowski Łukasz 1585
  7 Wójtowicz Zbigniew 1145
  8 Kulig Bogdan  215
  9 Sznajder Marek   0
  9 Kwieciński Roman   0
  9 Caban Artur   0
  9 Czerny Łukasz   0


Zawody Nocne - 11/12.07.2020 - Samborek

  1 Dużyk Jan 8085
  2 Fornalik Edward 8000
  3 Wójcik Stanisław 6530
  4 Kutek Mieczysław 6225
  5 Sznajder Marek 3825
  6 Czerny Łukasz 3800
  7 Zapiór Krzysztof 3715
  8 Antos Wiesław 3150
  9 Świdowski Łukasz 2670
 10 Wójtowicz Zbigniew 2265
 11 Kulig Bogdan 2150
 12 Urbanik Wiesław 1625
 13 Kwieciński Roman 1160
 14 Żak Adam 1035
 15 Stefanik Mariusz  695
 16 Maślak Robert
  560
 17 Kwieciński Karol  540
 18 Tyrka Jan  350
 19 Kapłon Józef  315
 20 Kutek Tomasz  270
 21 Gdula Zbigniew   0
 21 Czubaj Jacek   0
 21 Jakubowski Zbigniew   0
 21 Caban Artur   0
 21 Kulig Grzegorz   0


Spławikowy Puchar Lata - 05.07.2020 Ochodza/Samborek


          sektor A
 1 Czubaj Mirosław 8995
 2 Piszczek Marek 8440
 3 Świdowski Stanisław 8275
 4 Piszczek Jakub 8215
 5 Maślak Robert 7560
 6 Piszczek Henryk 6865
 7 Kutek Tomasz 6705
 8 Maślak Edward 5110
           sektor B
 1 Idziak Magdalena 5420
 2 Tyrała Marcin 2140
 3 Czubaj Jacek 2070
 4 Sznajder Marek 1955
 5 Stefanik Mariusz 1605
 6 Wójtowicz Zbigniew 1435
 7 Kwieciński Roman 1295
 8 Karaś Michał  600
          sektor C
 1 Fudali Mariusz 3380
 2 Lelek Kamil 3270
 3 Fudali Dawid 2585
 4 Kwieciński Karol 1650
 5 Gdula Zbigniew 1005
 6 Kutek Mieczysław 1000
 7 Radzik Sławomir  900

          sektor D
 1 Okarmus Dariusz 2385
 2 Dużyk Jan   645
 3 Kapłon Józef  605
 4 Proszek Mikołaj  395
 5 Antos Wiesław  270
 6 Wcisło Paweł   85
 7 Zapiór Krzysztof   65
          sektor E
 1 Wójcik Stanisław 1740
 2 Kamiński Jan 1045
 3 Jakubowski Zbigniew  395
 4 Polus Adam  330
 5 Świdowski Łukasz  110
 6 Tyrka Jan   85
 7 Jaworski Wiesław   55


Spławikowe Mistrzostwa Koła - 06-07.06.2020 Samborek/Ochodza


  pkt waga razem
  1 Czubaj Mirosław 2 24345
  2 Maślak Robert 2 15300
  3 Świdowski Stanisław 3 13685
  4 Piszczek Henryk 4 14245
  5 Wójcik Stanisław 5 12815
  6 Piszczek Jakub 5 10620
  7 Wcisło Pawel 5  6040
  8 Proszek Mikołaj 5  4640
  9 Maślak Edward 6 12260
 10 Radzik Sławomir 7 13190
 11 Fudali Mariusz 7  7465
 12 Okarmus Dariusz 8 14995
 13 Piszczek Marek 8 14440
 14 Łężak Jacek 8  5865
 15 Kutek Tomasz 9  8000
 16 Dużyk Jan 9  7245
 17 Antos Wiesław 9  3555
 18 Kutek Mieczysław 10 11225
 19 Stefanik Mariusz 10  8820
 20 Karaś Michał 10  3840
 21 Kapłon Józef 10  3830
 22 Jakubowski Zbigniew 10  3755
 23 Sznajder Marek 11  5560
 24 Kamiński Jan  11  3800
 25 Fudali Dawid  12  5920
 26 Świdowski Łukasz 14  6510
 27 Gdula Zbigniew 14  6190
 28 Wójtwowicz Zbigniew 14  3380
 29 Kwieciński Roman 15  1780
 30 Jaworski Wiesław 15  1255
 31 Czubaj Jacek 16  1440
 32 Bieda Stanisław 16   840
 33 Tyrka Jan 16    65