ZAKOŃCZENIE SEZONU- 08.10.2017- SAMBOREK
| sektor A
|
|
1
| Antos Wiesław
| 1880
|
2
| Drożdż Tadeusz
| 800
|
3
| Lelek Kamil
| 740
|
4
| Piszczek Marek
| 360
|
5
| Lelek Krzysztof
| 260
|
| sektor B
|
|
1
| Fudali Mariusz
| 2200
|
2
| Kamiński Jan
| 1700
|
3
| Kutek Mieczysław
| 1460
|
4
| Wójtowicz Zbigniew
| 840
|
| sektor C
|
|
1
| Świdowski Stanisław
| 5700
|
2
| Twardy Grzegorz
| 4580
|
3
| Maślak Edward
| 4160
|
| sektor D- juniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 3960
|
2
| Fudali Dawid
| 2760
|
3
| Piszczek Jakub
| 1880
|
PUCHAR JESIENI- 17.09.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A
|
|
1
| Maślak Robert
| 10340
|
2
| Czubaj Mirosław
| 6860
|
3
| Świdowski Stanisław
| 6360
|
4
| Maślak Edward
| 4900
|
5
| Piszczek Henryk
| 3480
|
6
| Twardy Grzegorz
| 2200
|
| sektor B
|
|
1
| Kutek Mieczysław
| 4660
|
2
| Piszczek Marek
| 4520
|
3
| Kamiński Jan
| 3380
|
4
| Lelek Krzysztof
| 1560
|
5
| Wójtowicz Zbigniew
| 1000
|
| sektor C
|
|
1
| Fudali Mariusz
| 6360
|
2
| Lelek Kamil
| 6000
|
3
| Drożdż Tadeusz
| 5180
|
4
| Antos Wiesław
| 4980
|
5
| Stefanik Mariusz
| 3500
|
| sektor D-juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 5720
|
2
| Kutek Tomasz
| 5620
|
3
| Fudali Dawid
| 2500
|
4
| Kaczmarczyk Krzysztof
| 1740
|
PUCHAR PREZESA - 03.09.2017 - SAMBOREK
| sektor A
|
|
1
| Twardy Grzegorz
| 5720
|
2
| Czubaj Miroslaw
| 4700
|
3
| Maślak Robert
| 4180
|
4
| Świdowski Stanisław
| 3500
|
5
| Maślak Edward
| 1760
|
6
| Piszczek Henryk
| 1620
|
| sektor B
|
|
1
| Kamiński Jan
| 4280
|
2
| Lelek Krzysztof
| 2780
|
3
| Majcherek Sebastian
| 2520
|
4
| Kutek Mieczysław
| 1940
|
5
| Gdula Zbigniew
| 1240
|
6
| Kapłon Jozef
| 0
|
| sektor C
|
|
1
| Piszczek Marek
| 4860
|
2
| Antos Wiesław
| 4840
|
3
| Fudali Mariusz
| 3320
|
4
| Drożdż Tadeusz
| 1640
|
5
| Lelek Kamil
| 1180
|
6
| Wójtowicz Zbigniew
| 380
|
| sektor D - juniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 5000
|
2
| Piszczek Jakub
| 4720
|
3
| Fudali Dawid
| 2560
|
4
| Nenko Paweł
| 2520
|
ZAWODY GRUNTOWE 27.08.2017 SAMBOREK
1
| Cremmers Marcus
| 3620
|
2
| Kamieniarz Jan
| 2080
|
3
| Jakubowski Zbigniew
| 1440
|
4
| Gdula Zbigniew
| 540
|
5
| Fudali Dawid
| 460
|
6
| Lelek Kamil
| 360
|
7
| Kutek Mieczysław
| 260
|
| Zapiór Krzysztof
| 260
|
9
| Lelek Krzysztof
| 220
|
| Marszałek Andrzej
| 220
|
11
| Kulig Bogdan
| 180
|
12
| Bieda Stanisław
| 160
|
13
| Żak Adam
| 140
|
14
| Świdowski Łukasz
| 0
|
| Wątor Wiesław
| 0
|
| Pląder Kazimierz
| 0
|
| Wójtowicz Zbigniew
| 0
|
| Papież Jan
| 0
|
| Bębenek Edward
| 0
|
| Brewczak Jan
| 0
|
| Wrona Mieczysław
| 0
|
| Dłużyk Jan
| 0
|
| Polus Adam
| 0
|
| Czubaj Jacek
| 0
|
| Głuszczak Stefan
| 0
|
| Przeźmiński Henryk
| 0
|
| Urbanik Wiesław
| 0
|
| Kapłon Józef
| 0
|
| Fudali Mariusz
| 0
|
| Stefanik Andrzej
| 0
|
ZAWODY GRUNTOWE NOCNE 15/16.072017 SAMBOREK
1
| Dłużyk Jan
| 3440
|
2
| Bębenek Edward
| 2040
|
3
| Świdowski Łukasz
| 1580
|
4
| Wrona Mieczysław
| 900
|
5
| Głuszczak Stefan
| 260
|
6
| Antos Wiesław
|
|
7
| Bieda Stanisław |
|
8
| Brewczak Jan
|
|
9
| Cremmers Marcus |
|
10
| Czubaj Jacek |
|
11
| Gdula Tomasz
|
|
12
| Gdula Zbigniew
|
|
13
| Jakubowski Zbigniew
|
|
14
| Kamieniarz Jan
|
|
15
| Kutek Mieczysław
|
|
16
| Kutek Tomasz
|
|
17
| Polus Adam
|
|
18
| Ściubak Rafał
|
|
19
| Świdowski Stanisław |
|
20
| Wątor Wiesław |
|
21
| Wójtowicz Zbigniew |
|
22
| Zapiór Krzysztof |
|
23
| Żak Adam
|
|
PUCHAR LATA- 09.07.2017- SAMBOREK
| sektor A
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 8645
|
2
| Maślak Robert
| 6195
|
3
| Twardy Grzegorz
| 5890
|
4
| Maślak Edward
| 4970
|
5
| Świdowski Stanisław
| 2075
|
6
| Badura Marcin
| 1635
|
| sektor B
|
|
1
| Gdula Zbigniew
| 5200
|
2
| Kutek Mieczysław
| 3285
|
| Wójtowicz Zbigniew
| 3285
|
4
| Kamiński Jan
| 1925
|
5
| Majcherek Sebastian
| 1090
|
6
| Drożdż Tadeusz
| 950
|
7
| Stefanik Mariusz
| 0
|
| sektor C
|
|
1
| Lelek Krzysztof
| 5345
|
2
| Piszczek Marek
| 4580
|
3
| Lelek Kamil
| 3100
|
4
| Antos Wiesław
| 2960
|
5
| Fudali Mariusz
| 2520
|
6
| Polus Mirosław
| 1865
|
| sektor D- juniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 3685
|
2
| Piszczek Jakub
| 3435
|
3
| Fudali Dawid
| 2430
|
4
| Popiel Karol
| 145
|
PUCHAR STARORZECZA- 18.06.2017- PARK MIEJSKI
| sektor A
|
|
1
| Piszczek Marek
| 7000
|
2
| Stefanik Mariusz
| 4355
|
3
| Lelek Krzysztof
| 3700
|
4
| Drożdż Tadeusz
| 2410
|
5
| Kutek Mieczysław
| 2220
|
6
| Ciepły Piotr
| 935
|
| sektor B
|
|
1
| Lelek Kamil
| 4030
|
2
| Gdula Zbigniew
| 2695
|
3
| Kamiński Jan
| 2430
|
4
| Antos Wiesław
| 1695
|
5
| Fudali Mariusz
| 1430
|
6
| Wójtowicz Zbigniew
| 905
|
7
| Przeźmiński Henryk
| 0
|
| sektor C
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 3685
|
2
| Świdowski Stanisław
| 3420
|
3
| Badura Marcin
| 2985
|
4
| Twardy Grzegorz
| 2950
|
5
| Maślak Robert
| 2880
|
6
| Maślak Edward
| 2690
|
7
| Piszczek Henryk
| 2330
|
| sektor D- juniorzy
|
|
1
| Fudali Dawid
| 3480
|
2
| Piszczek Jakub
| 3020
|
3
| Kutek Tomasz
| 2665
|
4
| Kaczmarczyk Krzysztof
| 2205
|
5
| Nenko Paweł
| 690
|
ZAWODY GRUNTOWE- 11.06.2017- SAMBOREK
1
| Papierz Jan
| 2160
|
2
| Kamieniarz Jan
| 1980
|
3
| Gdula Zbigniew
| 1565
|
4
| Cremers Marcus
| 1420
|
5
| Zapiór Krzysztof
| 605
|
6
| Przeźmiński Henryk
| 595
|
7
| Polus Adam
| 390
|
8
| Stefanik Andrzej
| 330
|
9
| Lelek Krzysztof
| 175
|
10
| Drożdż Tadeusz
| 170
|
11
| Wątor Wiesław
| 160
|
12
| Gdula Tomasz
| 0
|
| Bębenek Edward
| 0
|
| Brewczak Jan
| 0
|
| Pląder Kazimierz
| 0
|
| Czubaj Jacek
| 0
|
| Świdowski Łukasz
| 0
|
| Bieda Stanisław
| 0
|
| Janowski Kazimierz
| 0
|
| Wańda Józef
| 0
|
| Pilch Władysław
| 0
|
| Wójtowicz Zbigniew
| 0
|
PUCHAR WIOSNY- 04.06.2017.- PARK MIEJSKI
| sektor A
|
|
1
| Kutek Mieczysław
| 5760
|
2
| Polus Mirosław
| 4755
|
3
| Antos Wiesław
| 4335
|
4
| Majcherek Sebastian
| 4065
|
5
| Drożdż Tadeusz
| 3805
|
6
| Piszczek Marek
| 3575
|
| sektor B
|
|
1
| Stefanik Mariusz
| 3695
|
2
| Lelek Krzysztof
| 2640
|
3
| Fudali Mariusz
| 2390
|
4
| Kamiński Jan
| 2310
|
5
| Wójtowicz Zbigniew
| 1905
|
6
| Lelek Kamil
| 1865
|
7
| Przeźmiński Henryk
| 1430
|
| sektor C
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 4010
|
2
| Maślak Robert
| 3830
|
3
| Maślak Edward
| 3510
|
4
| Badura Marcin
| 3090
|
5
| Twardy Grzegorz
| 3060
|
6
| Świdowski Stanisław
| 2800
|
7
| Piszczek Henryk
| 2065
|
| sektor D-juniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 5335
|
2
| Piszczek Jakub
| 4155
|
3
| Kaczmarczyk Krzysztof
| 3245
|
4
| Fudali Dawid
| 3190
|
5
| Nenko Paweł
| 2880
|
6
| Popiel Karol
| 830
|
SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - 20-21.05 - PODGÓRKI TYNIECKIE
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
| seniorzy
| pkt
|
1
| Czubaj Mirosław
| 2
|
2
| Czyżowski Grzegorz
| 3
|
3
| Maślak Robert
| 5
|
4
| Maślak Edward
| 5
|
5
| Świdowski Stanisław
| 6
|
6
| Twardy Grzegorz
| 6,5
|
7
| Piszczek Marek
| 8
|
8
| Piszczek Henryk
| 10
|
9
| Fudali Mariusz
| 10
|
10
| Kamiński Jan
| 11
|
11
| Kutek Mieczysław
| 11,5
|
12
| Lelek Kamil
| 12
|
13
| Lelek Krzysztof
| 12
|
14
| Wójtowicz Zbigniew
| 12
|
15
| Antos Wiesław
| 13
|
16
| Drożdż Tadeusz
| 15
|
| juniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 3
|
2
| Piszczek Jakub
| 3
|
3
| Fudali Dawid
| 6
|
4
| Nenko Paweł
| 8
|
MISTRZOSTWA KOŁA II tura- 21.05.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A
|
|
1
| Twardy Grzegorz
| 6015
|
2
| Maślak Edward
| 5270
|
3
| Kamiński Jan
| 2860
|
4
| Świdowski Stanisław
| 2645
|
5
| Lelek Krzysztof
| 1235
|
6
| Kutek Mieczysław
| 940
|
7
| Drożdż Tadeusz
| 375
|
8
| Lelek Kamil
| 305
|
| sektor B
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 7320
|
2
| Czyżowski Grzegorz
| 7250
|
3
| Maślak Robert
| 7075
|
4
| Piszczek Marek
| 3645
|
5
| Piszczek Henryk
| 2250
|
6
| Antos Wiesław
| 2220
|
7
| Fudali Mariusz
| 1810
|
8
| Wójtowicz Zbigniew
| 615
|
| sektor C- juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 4650
|
2
| Kutek Tomasz
| 3755
|
3
| Fudali Dawid
| 345
|
4
| Nenko Paweł
| 0
|
MISTRZOSTWA KOŁA I tura- 20.05.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A
|
|
1
| Czyżowski Grzegorz
| 3300
|
2
| Maślak Robert
| 3050
|
3
| Maślak Edward
| 2280
|
4
| Lelek Kamil
| 2210
|
5
| Piszczek Henryk
| 1565
|
6
| Wójtowicz Zbigniew
| 195
|
7
| Lelek Krzysztof
| 75
|
8
| Drożdż Tadeusz
| 65
|
| sektor B
|
|
1
| Czubaj Mirosław
| 5140
|
2
| Świdowski Stanisław
| 3990
|
3
| Fudali Mariusz
| 1360
|
4
| Piszczek Marek
| 1310
|
5
| Kutek Mieczysław
| 770
|
| Twardy Grzegorz
| 770
|
7
| Antos Wiesław
| 305
|
8
| Kamiński Jan
| 100
|
| sektor C- juzniorzy
|
|
1
| Kutek Tomasz
| 5235
|
2
| Piszczek Jakub
| 2240
|
3
| Fudali Dawid
| 1725
|
4
| Nenko Paweł
| 670
|
ROZPOCZĘCIE SEZONU- 09.04.2017- PODGÓRKI TYNIECKIE
| sektor A
|
|
1
| Maślak Robert
| 8575
|
2
| Maślak Edward
| 6655
|
3
| Czubaj Mirosław
| 5630
|
4
| Piszczek Henryk
| 5355
|
5
| Czyżowski Grzegorz
| 4920
|
6
| Twardy Grzegorz
| 4010
|
7
| Badura Marcin
| 3990
|
8
| Świdowski Stanisław
| 1840
|
| sektor B
|
|
1
| Fudali Mariusz
| 2360
|
2
| Kamiński Jan
| 910
|
3
| Kutek Mieczysław
| 825
|
4
| Holik Sebastian
| 670
|
5,5
| Piszczek Marek
| 315
|
5,5
| Lelek Krzysztof
| 315
|
7
| Drożdż Tadeusz
| 235
|
8
| Gdula Zbigniew
| 190
|
| sektor C
|
|
1
| Lelek Kamil
| 4850
|
2
| Stefanik Mariusz
| 1435
|
3
| Antos Wiesław
| 1260
|
4
| Wójtowicz Zbigniew
| 150
|
5
| Polus Mirosław
| 115
|
7
| Stokłosa Marek
| 0
|
7
| Łężak Jacek
| 0
|
7
| Ścibor Janusz
| 0
|
| sektor D- juniorzy
|
|
1
| Piszczek Jakub
| 1000
|
2
| Fudali Dawid
| 595
|
3
| Kutek Tomasz
| 505
|
4
| Sarna Bartłomiej
| 135
|
5
| Popiel Karol
| 35
|
ZAWODY PODLODOWE - PUCHAR ZIMY- 19.02.2017- SAMBOREK
1
| Maślak Edward
| 6040
|
2
| Czubaj Mirosław
| 4895
|
3
| Łężak Jacek
| 4095
|
4
| Hyla Bogusław
| 3900
|
5
| Ślęczek Zbigniew
| 3270
|
6
| Świdowski Stanisław
| 3020
|
7
| Więckowski Andrzej
| 2935
|
8
| Twardy Grzegorz
| 2865
|
9
| Dziekan Dominik
| 2835
|
10
| Wójtowicz Zbigniew
| 2735
|
11
| Kutek Tomasz
| 2725
|
12
| Jurek Kazimierz
| 2560
|
13
| Zydarzyc Zbigniew
| 2510
|
14
| Maślak Robert
| 2490
|
15
| Przeźmiński Henryk
| 2025
|
16
| Ostafin Łukasz
| 1640
|
17
| Żądło Wiesław
| 1590
|
18
| Mielczarek Piotr
| 1450
|
19
| Skorupski Janusz
| 1445
|
20
| Błaszkiewicz Wojciech
| 1175
|
21
| Kutek Mieczysław
| 335
|
22
| Antos Wiesław
| 0
|
ZAWODY PODLODOWE - PUCHAR SKAWINY - 12.02.2017 - SAMBOREK
1
| Przeźmiński Henryk
| 3340
|
2
| Łężak Jacek
| 2605
|
3
| Czubaj Mirosław
| 2215
|
4
| Twardy Grzegorz
| 1975
|
5
| Maślak Robert
| 1820
|
6
| Maślak Edward
| 1800
|
7
| Wójtowicz Zbigniew
| 1575
|
8
| Więckowski Andrzej
| 1000
|
9
| Jurek Kazimierz
| 665
|
10
| Świdowski Stanisław
| 490
|
11
| Fudali Dawid
| 355
|
12
| Szczerbak Rafał
| 350
|
13
| Drożdż Tadeusz
| 230
|
14
| Kutek Tomasz
| 180
|
15
| Fudali Mariusz
| 150
|
16
| Budek Kazimierz
| 0
|
| Holik Sebastian
| 0
|
| Polus Mirosław
| 0
|
PODLODOWE MISTRZOSTWA SKAWINY - 05.02.2017 - SAMBOREK
1
| Maślak Edward
| 6250
|
2
| Czubaj Mirosław
| 4255
|
3
| Twardy Grzegorz
| 3340
|
4
| Więckowski Andrzej
| 2740
|
5
| Fudali Mariusz
| 2640
|
6
| Jurek Kazimierz
| 1960
|
7
| Wójtowicz Zbigniew
| 980
|
8
| Przeźmiński Henryk
| 645
|
9
| Antos Wiesław
| 590
|
10
| Fudali Dawid
| 545
|
11
| Łężak Jacek
| 495
|
12
| Budek Kazimierz
| 225
|
13
| Drożdż Tadeusz
| 150
|
14
| Sznajder Marek
| 145
|
| Świdowski Stanisław | 145
|
16
| Szczerbak Rafał
| 135
|
17
| Holik Sebastian
| 125
|
18
| Bieda Stanisław
| 0
|
PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA - 22.01.2017 - SAMBOREK 1
| Jurek Kazimierz
| 3915
|
2
| Antos Wiesław
| 2605
|
3
| Przeźmiński Henryk
| 1890
|
4
| Łężak Jacek
| 1365
|
5
| Maślak Robert | 1290
|
6
| Wójtowicz Zbigniew | 1130
|
7
| Maślak Edward
| 735
|
8
| Fudali Mariusz
| 515
|
9
| Drożdż Tadeusz
| 500
|
10
| Czubaj Mirosław
| 365
|
11
| Fudali Dawid
| 260
|
12
| Twardy Grzegorz
| 220
|
13
| Sznajder Marek
| 0
|