ZAKOŃCZENIE SEZONU - Samborek - 11.10.2015
sektor A
1 . Stefanik Mariusz 3075
2 . Świdowski Stanisław 2455
3 . Góra Marek 2150
4 . Wójtowicz Zbigniew 1785
5 . Polus Mirosław 1655
6 . Holik Sebastian 1540
7 . Monica Mariusz 1275
8 . Badura Marcin 930
9 . Kutek Mieczysław 720
10.Piskorz Jan 250
sektor B
1 . Maślak Robert 2740
2 . Maślak Edward 2085
3 . Piszczek Henryk 1510
4 . Lelek Krzysztof 1080
5 . Kamiński Jan 635
6 . Piszczek Marek 500
7 . Drożdż Tadeusz 460
8 . Antos Wiesław 250
9 . Gdula Zbigniew 130
10.Przeźmiński Henryk 90
sektor C - juniorzy
1 . Piszczek Jakub 1000
2 . Kutek Tomasz 760
3 . Gąsiorowski Piotr 235
4 . Nenko Paweł 210
5 . Kaczmarczyk Krzysztof 100
6 . Sarna Bartłomiej 85
PUCHAR JESIENI - Podgórki Tynieckie - 27.09.2015
sektor A
1 . Maslak Robert 3600
2 . Piszczek Henryk 3570
3 . Polus Mirosław 2995
4 . Kamiński Jan 2285
5 . Góra Marek 2050
6 . Przeźmiński Henryk 1785
7 . Badura Marcin 980
8 . Piskorz Jan 630
9 . Gdula Zbigniew 465
10.Fudali Mariusz 0
sektor B
1 . Maślak Edward 6865
2 . Czubaj Mirosław 5120
3 . Antos Wiesłąw 3280
4 . Świdowski Stanisław 2565
5 . Kutek Mieczysław 2090
6 . Wójtowicz Zbigniew 1870
7 . Piszczek Marek 1340
8 . Drożdz Tadeusz 1070
9 . Holik Sebastian 975
10.Stefanik Mariusz 860
11.Cremers Marcus 0
sektor C - juniorzy
1 . Fudali Dawid 1405
2 . Piszczek Jakub 875
3 . Nenko Paweł 610
4 . Gąsiorowski Piotr 560
5 . Kutek Tomasz 535
6 . Kaczmarczyk Krzysztof 485
ZAWODY GRUNTOWE - Żwirownia Samborek - 26.09.2015
1 . Przeźminski Henryk 4665
2 . Góra Marek 4075
3 . Lelek Krzysztof 3745
4 . Zapiór Krzysztof 2330
5 . Czubaj Jacek 2215
6 . Pastor Jerzy 1320
7 . Papierz Jan 550
8 . Piskorz Jan 515
9 . Wójtowicz Zbigniew 505
10.Drożdż Tadeusz 430
11.Polus Mirosław 370
12.Gdula Zbigniew 295
13.Kutek Mieczysław 120
14.Kutek Tomasz 40
15.Stefanik Andrzej 35
16.Bieda Stanisław 10
17.Głuszczak Stefan 0
- - Kamieniarz Jan 0
- - Polus Adam 0
- - Cremers Marcus 0
- - Pląder Kazimierz 0
PUCHAR PREZESA - Żwirownia Samborek - 30.08.2015
sektor A
1 . Czubaj Mirosław 7545
2 . Czyżowski Grzegorz 7050
3 . Świdowski Stanisław 6145
4 . Maślak Robert 5725
5 . Gdula Zbigniew 4005
6 . Badura Marcin 3030
7 . Góra Marek 2455
8 . Kutek Mieczysław 2275
9 . Stefanik Mariusz 1565
10.Fudali Mariusz 1125
11.Ścibor Janusz 75
sektor B
1 . Drożdż Tadeusz 6520
2 . Piszczek Henryk 5155
3 . Maślak Edward 3090
4 . Lelek Krzysztof 2450
5 . Piskorz Jan 1505
6 . Polus Mirosław 1240
7 . Piszczek Marek 1185
8 . Antos Wiesław 875
9 . Wójtowicz Zbigniew 315
10.Monica Mariusz 85
11.Cremers Marc 0
sektor C - juniorzy
1 . Kutek Tomasz 2810
2 . Fudali Dawid 1695
3 . Piszczek Jakub 1620
4 . Sarna Bartłomiej 1300
5 . Kaczmarczyk Krzysztof 370
6 . Nenko Paweł 170
ZAWODY GRUNTOWE UDZIAŁOWCÓW - SAMBOREK - 19.07.2015
1 . Przeźmiński Henryk 2835
2 . Drożdż Tadeusz 2360
3 . Wójtowicz Zbigniew 2270
4 . Lelek Krzysztof 1865
5 . Kutek Mieczysław 1640
6 . Wątor Wiesław 1445
7 . Gdula Zbigniew 1440
8 . Kulig Bogdan 1355
9 . Wańda Józef 1250
10.Piskorz Jan 1245
11.Bieda Stanisław 910
12.Kamieniarz Jan 730
13.Kutek Tomasz 325
14.Zapiór Krzysztof 185
15.Polus Adam 50
16.Pląder Kazimierz 0
16.Scibor Janusz 0
16.Tyrka Jan 0
PUCHAR LATA - ŻWIROWNIA SAMBOREK - 28.06.2015
sektor A
1 . Czubaj Mirosław 8000
2 . Maślak Robert 5150
3 . Góra Marek 4395
4 . Antos Wiesław 3650
5 . Badura Marcin 2095
6 . Gdula Zbigniew 1960
7 . Piszczek Marek 1050
8 . Polus Mirosław 1040
9 . Maślak Edward 455
10.Wójtowicz Zbigniew 190
sektor B
1 . Piszczek Henryk 8130
2 . Monica Mariusz 4200
3 . Twardy Grzegorz 4180
4 . Czyżowski Grzegorz 3250
5 . Fudali Mariusz 2680
6 . Kutek Mieczysław 2560
7 . Świdowski Stanisław 2440
8 . Drożdż Tadeusz 2385
9 . Stefanik Mariusz 595
sektor C - juniorzy
1 . Fudali Dawid 2165
2 . Kutek Tomasz 1740
3 . Gąsiorowski Piotr 1145
4 . Kaczmarczyk Krzysztof 275
5 . Piszczek Jakub 95
PUCHAR STARORZECZA - Park Miejski -
14.06.2015
sektor A
1 . Czyżowski Grzegorz 4570
2 . Stefanik
Mariusz
2085
3 . Twardy Grzegorz
2070
4 . Piszczek
Henryk
1865
5 . Drożdż
Tadeusz
1530
6 . Kutek
Mieczysław
1270
7 . Wójtowicz Zbigniew
630
8 . Gdula
Zbigniew
475
sektor B
1 . Czubaj
Mirosław
5220
2 . Maślak
Edward
3635
3 . Przeźmiński
Henryk 2965
4 . Świdowski Stanisław
2705
5 . Piszczek
Marek
1810
6 . Maślak
Robert
1685
7 . Fudali
Mariusz
1370
sektor C - juniorzy
1 . Piszczek
Jakub
1145
2 . Kutek Tomasz
775
3 . Kaczmarczyk Krzysztof 430
4 . Gąsiorowski
Piotr
355
5 . Fudali
Dawid
255
6 . Sarna
Bartłomiej
190
7 . Nenko
Paweł
175
SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA SKAWINY - Park Miejski -
24.05.2015
sektor
1 . Czyżowski Grzegorz
A 6175
2 . Więckowski
Piotr
B 3570
3 . Adamczyk Sławomir
A 3655
4 . Więckowski Andrzej
B 3550
5 . Maślak
Edward
A 3525
6 . Maślak
Robert
B 2910
7 . Świdowski Stanisław
B 2900
8 . Budek
Kazimierz
A 2845
9 . Drożdż
Tadeusz
B 2890
10. Duda
Jacek
A 2525
11. Góra
Marek
B 2515
12. Polus
Mirosław
A 2395
13. Kamiński
Jan
B 2365
14. Piszczek Henryk A
2180
15. Twardy Grzegorz A
2010
16. Piszczek Marek B
1985
17. Przeźmiński Henryk
B 1665
18. Stefanik
Mariusz
A 1630
19. Badura
Marcin
A 1590
20. Fudali
Mariusz
B
1055
21. Monica
Mariusz
B
410
22. Wójtowicz Zbigniew
A
o
juniorzy
1 . Piszczek
Jakub
605
2 . Fudali
Dawid
310
PUCHAR 6 KÓŁ - Samborek - 23.05.2015
sektor A
1 . Polus Mirosław
4000
2 . Duda
Jacek
3990
3 . Tyrała Marcin
3820
4 . Stefanik Mariusz 2965
5 . Więckowski Andrzej 2875
6 . Skóra Jan
1350
sektor B
1 . Świdowski Stanisław 7045
2 . Dziedziak Bogusław 5705
3 . Góra Marek
5375
4 . Budek Kazimierz
3205
5 . Borsuk Krzysztof
3195
6 . Szczerbak Rafał
800
sektor C
1 . Więckowski
Piotr
8650
2 . Adamczyk Sławomir 8620
3 . Antos Wiesław
3410
4 . Kamiński Jan
2940
5 . Wójcik Stanisław
2610
6 . Piszczatowski Zbigniew 1785
SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - I tura -
Podgórki Tynieckie - 9.05.2015
sektor A
1 . Czubaj
Mirosław 3525
2 . Góra
Marek
3210
3 . Maślak
Edward
3175
4 . Czyżowski Grzegorz 2960
5 . Drożdż
Tadeusz
2935
6 . Stefanik
Mariusz
2095
7 . Polus
Mirosław
590
8 . Wójtowicz Zbigniew 290
9 . Badura
Marcin
190
10.Holik
Sebastian
180
sektor B
1 . Świdowski Stanisław
2260
2 . Gdula
Zbigniew
1610
3 . Fudali
Mariusz
1260
4 . Antos
Wiesław
1205
5 . Kamiński
Jan
1025
6 . Maślak
Robert
900
7 . Monica Mariusz
610
8 . Piszczek
Marek
250
9 . Piszczek
Henryk
80
10.Kutek
Mieczysław
0
sektor C - juniorzy
1 . Piszczek Jakub 545
2 . Kutek Tomasz 285
3 . Fudali
Dawid
185
4 . Nenko
Paweł
95
SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - II tura - Żwirownia Samborek - 10.05.2015
sektor A
1 . Czyżowski
Grzegorz 7690
2 . Piszczek
Henryk
6270
3 . Czubaj
Mirosław
5450
4 . Góra
Marek
5430
5 . Antos
Wiesław
4260
6 . Polus
Mirosław
2360
7 . Kutek
Mieczysław
1160
8 . Stefanik
Mariusz
980
9 . Wójtowicz
Zbigniew 395
sektor B
1 . Holik
Sebastian
4835
2 . Maślak
Edward
4580
3 . Piszczek
Marek
4160
4 . Świdowski Stanisław 4030
5 . Kamiński
Jan
3385
6 . Maślak
Edward
3260
7 . Drożdż
Tadeusz
2605
8 . Fudali
Mariusz
935
. Gdula
Zbigniew
935
sektor C - juniorzy
1 . Piszczek
Jakub
2575
2 . Kutek
Tomasz
1515
3 . Fudali Dawid
780
4 . Nenko
Paweł
685
SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - KLASYFIKACJA
KOŃCOWA
1 . Czubaj
Mirosław
4 pkt
2 . Czyżowski Grzegorz 5 pkt
3 . Maślak Edward
5
4 . Świdowski Stanisław 5
5 . Góra
Marek
6
6 . Antos
Wiesław
9
7 . Kamiński
Jan
10
8 . Gdula
Zbigniew
10,5
9 . Piszczek
Henryk
11
10. Holik
Sebastian
11
11. Piszczek
Marek
11
12. Fudali
Mariusz
11,5
13. Drożdż
Tadeusz
12
14. Maślak
Robert
12
15. Polus
Mirosław
13
16. Stefanik
Mariusz
14
17. Kutek Mieczysław
17
18. Wójtowicz Zbigniew 17
19. Monica
Mariusz
17
20. Badura
Marcin
19
JUNIORZY
1 . Piszczek Jakub 2 pkt
2 . Kutek Tomasz 4 pkt
3 . Fudali
Dawid 6 pkt
4 . Nenko Paweł
8 pkt
PUCHAR WIOSNY - PARK MIEJSKI - 19.04.2015
sektor A
1 . Czyżowski
Grzegorz 3300
2 . Stefanik
Mariusz
2340
3 . Drożdz
Tadeusz
1945
4 . Antos
Wiesław
995
5 . Świdowski Stanisław
935
6 . Maślak
Edward
770
7 . Małagowski
Stanisław 575
8 . Kutek
Mieczysław
325
9 . Monica
Mariusz
315
10. Wójtowicz
Zbigniew
265
11. Gdula Zbigniew
155
sektor B
1 . Czubaj
Mirosław
6195
2 . Piszczek
Henryk
5035
3 . Maślak
Robert
5005
4 . Góra
Marek
4785
5 . Twardy
Grzegorz
3605
6 . Piszczek Marek
3055
7 . Kamiński
Jan
2240
8 . Polus
Mirosław
1905
9 . Badura
Marcin
1795
10. Wójcik Michał
1780
11. Fudali Mariusz
1190
juniorzy
1 . Piszczek Jakub 430
2 . Lelek Szymon 235
3 . Fudali Dawid 100
4 . Biel
Radek
70
5 . Kutek
Tomasz 45
6 . Sarna Bartłomiej 30
7 . Nenko
Paweł
0